Homoseksualizm:(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Miro 14 lut 2014, 23:06
jolantka, Ty sobie nie racjonalizujesz, poniżej wklejam przykład racjonalizacji zaburzenia:

Desiderii napisał(a):
Żaden szanujący się psychiatra, psychoterapeuta, psycholog, seksuolog nie zgodzi się z Tobą. Nikt już nie uważa tego za zaburzenie. Zaburzenie może polegać na nieakceptacji własnej orientacji, ma to swoje miejsce w spisie ICD: orientacja niezgodna z ego. Sam homoseksualizm/biseksualizm/heteroseksualizm nie jest uznawany ani za patologię, ani za zaburzenie, ani za chorobę. Jeśli ktoś tak to nazywa, to znaczy że operuje własnymi kategoriami nie licząc się zupełnie ze zdaniem specjalistów z tej dziedziny. Arbitralnie. Nie pasuje mi coś, więc nazwę to zaburzeniem, łatwiej będzie się z tym uporać, łatwiej będzie to odrzucić, walczyć z tym. Jeszcze można dodać, że niektórych zaburzeń nie da się wyleczyć i mamy problem z głowy. To się nazywa racjonalizacja. Ja rozumiem, że nie każdy może akceptować swoją seksualność, nie każdy musi to robić, ale jak ktoś twierdzi, że to zaburzenie, to jest to już, moim zdaniem, nadużycie. Wystarczy powiedzieć, że "nie mogę pogodzić się z moją orientacją seksualną", bez określania jej jako zaburzenie.

A w ogóle najlepsze to jest diagnozowanie samego siebie. Wystarczy otworzyć przeglądarkę i znajdzie się w sobie tyle zaburzeń, że hej. Po co chodzić do specjalistów? Strata czasu.
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez Indifference1 14 lut 2014, 23:19
cvijet napisał(a):To ma być normalne? I co niby danie w gębę ma dać?

Nie no oczywiście że nie dałam mu w gębę :roll: Ale sama poczułam się jakby mi ktoś nieźle przyłożył w twarz ;)
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zmęczona_wszystkim 14 lut 2014, 23:23
Indifference1, Hmm, to może nie miał do Ciebie zaufania, skoro powiedział ci tak późno. Nie dziwię się mu, zważywszy na idiotyczne mozliwe reakcje kogoś pokroju miro albo wcześniejszych typów

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Miro 14 lut 2014, 23:25
Inne idiotyczne reakcje są bardziej normalne, ludzkie aniżeli zostanie pedałem.

przez zmęczona_wszystkim 14 lut 2014, 23:26
Zresztą ośmieszającym wypowiedziom homofobów się nie dziwię. Bardziej mnie smucą wypowiedzi tych, którzy na siłę proponują określać to zaburzeniem, bo nie mogą sobie z tym poradzić. Ale jak już wcześniej pisałam, każdy może sobie tworzyć problemy na siłę i się z nimi później męczyć.

przez cvijet 14 lut 2014, 23:27
Inne idiotyczne reakcje są bardziej normalne, ludzkie aniżeli zostanie pedałem.
Ktoś miał kaprys i se został gejem :roll:

Po za tym ty jesteś taki chojrak, a ciekawe jakbyś trafił na geja karka znającego sztuki walki. Nawet byś słowem na takiego nie pisnął :lol:
Ostatnio edytowano 14 lut 2014, 23:28 przez cvijet, łącznie edytowano 1 raz

przez zmęczona_wszystkim 14 lut 2014, 23:28
Miro napisał(a):Inne idiotyczne reakcje są bardziej normalne, ludzkie aniżeli zostanie pedałem.

Zapewne masz monopol na stwierdzenie, co jest normalne, a co nie. a Ty jesteś niby taki normalny? to co robisz na tym forum?
bycie "pedałem" (skoro nie znasz innego okreslenia) jest dla mnie fajniejsze niż bycie ćwokiem i idiotą

przez Indifference1 14 lut 2014, 23:29
zmęczona_wszystkim, to nawet nie on mi powiedział... To zabawne, że ukrywał przede mną coś takiego a widywaliśmy się niemal codziennie. Jak to w ogóle było możliwe? :bezradny: Cóż, wcześniej nie miałam nic do homo bo miałam paru takich znajomych, którzy są na prawdę w porządku. Ale to właśnie z nimi zaczął się ten mój przyjaciel "zadawać" i myślę, że gdyby nie to, nigdy by nawet nie pomyślał o innych facetach :/ Dlatego jestem wkurzona na ogół homoseksualistów i mam jakiś taki żal tym bardziej, że po jakimś czasie przyjaciel przestał być dla mnie tylko przyjacielem. Ale nie powinnam teraz o tym myśleć bo ta przyjaźń i tak już nie istnieje i niepotrzebnie to wszystko rozpamiętuje i tylko pieprze sobie humor :(

przez Miro 14 lut 2014, 23:29
;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez zmęczona_wszystkim 14 lut 2014, 23:31
Indifference1 napisał(a):zmęczona_wszystkim, to nawet nie on mi powiedział... To zabawne, że ukrywał przede mną coś takiego a widywaliśmy się niemal codziennie. Jak to w ogóle było możliwe? :bezradny: Cóż, wcześniej nie miałam nic do homo bo miałam paru takich znajomych, którzy są na prawdę w porządku. Ale to właśnie z nimi zaczął się ten mój przyjaciel "zadawać" i myślę, że gdyby nie to, nigdy by nawet nie pomyślał o innych facetach :/ Dlatego jestem wkurzona na ogół homoseksualistów i mam jakiś taki żal tym bardziej, że po jakimś czasie przyjaciel przestał być dla mnie tylko przyjacielem. Ale nie powinnam teraz o tym myśleć bo ta przyjaźń i tak już nie istnieje i niepotrzebnie to wszystko rozpamiętuje i tylko pieprze sobie humor :(

Za bardzo chyba projektujesz ten problem na całość homoseksualistów. nikt zapewne Twojego przyjaciela do tego nie zmuszał. Jesli faceta do tego nie ciągnie, to nikt go nie namówi.

przez Miro 14 lut 2014, 23:33
zmęczona_wszystkim napisał(a): to co robisz na tym forum?
bycie "pedałem" (skoro nie znasz innego okreslenia) jest dla mnie fajniejsze niż bycie ćwokiem i idiotą

No tak, każdy kto nazywa rzeczy po imieniu jest ćwokiem i idiotą ;)

przez zmęczona_wszystkim 14 lut 2014, 23:33
Miro, jak ten obrazek prezentuje Twoją wiedzę na temat homoseksualistów, to nie masz się czym chwalić, bo jest bardzo znikoma. Ocenianie całego środowiska na podstawie takich parad ma mniej więcej taki sam sens jak ocenianie wszystkich na podstawie "Warsaw Shore". Zawsze uważałam, ze przyczyną nienawiści i głupoty jest glównie niewiedza i brak empatii.

-- 14 lut 2014, 23:34 --

Miro napisał(a):
zmęczona_wszystkim napisał(a): to co robisz na tym forum?

No tak, każdy kto nazywa rzeczy po imieniu jest ćwokiem i idiotą ;)

a co, nie mam prawa okreslać tak kogoś, kto, moim zdaniem, prezentuje taki poziom umysłowy? nie jesteś alfa i omegą i nie masz monopolu na jedyną słuszną prawdę.

przez Indifference1 14 lut 2014, 23:36
zmęczona_wszystkim, coś takiego ma jakiś tam wpływ na pewno. Tych kilkoro znajomych zna się, kumpluje od małego i okazuje się, że wszyscy są teraz gejami :hide:

przez zmęczona_wszystkim 14 lut 2014, 23:40
Indifference1 napisał(a):zmęczona_wszystkim, coś takiego ma jakiś tam wpływ na pewno. Tych kilkoro znajomych zna się, kumpluje od małego i okazuje się, że wszyscy są teraz gejami :hide:

To bardzo dziwna sytuacja, może po prostu eksperymentują i sami nie wiedzą, czego chcą. Zobacz zresztą na to forum, jak stanowcze poglądy na ten temat mają faceci i jak bardzo negatywnie podchodza do homoseksualizmu. Wydaje mi się niemożliwe, żeby ktoś np. ich przekonał.

Sortuj wg