Homoseksualizm:(

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Homoseksualizm:(

przez eligojot 08 sty 2010, 17:31
Po pierwsze musisz się przekonać czy jesteś lesbijką, a jeżeli tak to znaleźć sposób, aby to polubić. MOże taki, że i tak tego nie zmienisz. W sumie to jak się zakochasz to będzie Ci już wszystko jedno, bo miłość w życiu i tak jest najważniejsza.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez Majster 08 sty 2010, 18:55
xxsamotnaxx napisał(a):ale ja tego nie akceptuje i stąd moje lęki może

To nie tak. Ty to moze i zaakceptujesz, predzej lub pozniej. Chodzi bardziej o wzorce jakie wynioslas z domu - rodzice, ciocie, rodzenstwo, kolezanki itd. - to cale otoczenie moze Ci narzucilo pewne stereotypy myslowe w rodzaju: "pedały", "lezby", "pederasci", "homoseksualizm jest zly" itd. To nie jest Twoja wina - nikt nie wybiera sobie srodowiska w jakim sie wychowuje.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez Mallu 08 sty 2010, 19:29
Um... Więc można by powiedzieć, że "miłość wszystko załatwi" jak powiedział Eligojot, jednak ja mam z nią problem większy, niż jak gdyby jej nie było. Zakochałam się z najlepszej przyjaciółce. Z początku platoniczna miłość zmieniła się w coś zupełnie innego... No ale, nie o sobie miałam zamiar napisać. Samotna, powiedz proszę czego dotyczą Twoje lęki? Czy tak jak napisał Majster, są związane z błędnymi przekonaniami wyniesionymi z domu rodzinnego? Czy jak w między innymi moim przypadku, są to raczej rozterki moralne, związane w religią i temu podobnymi sprawami?
We're all mad here~

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tictac 26 cze 2010, 16:29
Czy pociąg do tej samej płci po alkoholu może świadczyć o biseksualiźmie ?
Jest tu ktoś kto jeszcze boryka się z problemem bi / hetero ?
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez Zoltan 01 lip 2010, 23:27
Niemam nic przeciwko,ale powybijalbym.

przez linka 01 lip 2010, 23:33
Zoltan napisał(a):Niemam nic przeciwko,ale powybijalbym.

:shock: :?: :!:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 01 lip 2010, 23:37
Niektórzy ludzie piszą takie rzeczy,że szkoda gadać....
:)

przez Natascha 01 lip 2010, 23:43
Zoltan napisał(a):Niemam nic przeciwko,ale powybijalbym.

A to tak miało być na serio? Czy masz, jak to mawia moja siostra- poczucie humoru dla elit :mrgreen:
Natascha

przez scrat 02 lip 2010, 02:34
Powybijałbyś zęby podczas aktu eee fellatio? :D
Przyjaciel forum

przez tictac 24 lip 2010, 11:53
Wszyscy pouciekali, tylko ja nie potrafię od tego uciec.
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez Magdaa 24 lip 2010, 12:24
TicTac- ja też tak mam. Ogólnie mam chłopaka od kilku lat, ale podobają mi się kobiety (niektóre tylko). Pare razy w życiu zdarzyły mi się zbliżenia z kobietą (nie, nie seks, pisząc zbliżenie mam na myśli pocałunki, macanki itd) ale nie jestem lez. W kobietach podoba mi się ich delikatność, ciepło. Myślę, że wiele kobiet które nie mają pewności co do swojej orientacji właśnie tego szuka- niekoniecznie podniecenia seksualnego, ale właśnie tej bliskości i delikatności.
Po alkoholu to się wzmaga. Człowiek czasem ma tak że co na trzeżwo by nie zrobił to po pijaku zrobi.
Magdaa

przez Shadowmere 24 lip 2010, 12:45
a ja jestem zdeklarowaną bi,mialam zbliżenie seksualne z kobietą (mój pierwszy raz) i z Magdalenką chętnie bym to powtórzyła.
:P :105:
W kobietach podoba mi się ich naturalna zmyslowość,faceci są tacy trochę grubo ciosani-poczciwe to i nawet niekiedy apetyczne,ale polotu i wdzięku ma zazwyczaj tyle co samotny muchomor.
A kobiety zawsze ładnie pachną,mają delikatną skórę i są jak Magda wspomniala subtelniejsze,bardziej można z nimi igrac,odczytują więcej niewerbalnych sygnałów.Taka nasza uroda.
Shadowmere

przez wrazliwy 24 lip 2010, 12:53
Ja jestem hetero, z pewnym skłonnościami, fantazjami homo.
Związek i stały seks - tylko z kobietą.:) Normalne.
Jeśli chodzi o facetów - to mam jakieś czasami fantazje, jakieś mam sny, myśli. Ale żeby tworzyć tworzyć stałą relację z mężczyzną - to nie. ;) Nawet całowanie się z facetem mnie lekko obrzydza.
Ale jeśli chodzi o innych, to jestem w miarę tolerancyjny - oczywiście głównie w stosunku do lesbijek, które mnie podniecają.;) Co do facetów, to trochę mniej - jakoś dla mnie to trochę nieapetyczne widzieć 1 obściskujących się facetów. Po sobie widziałem, że jednak jakąś tam obawę, niesmak odczuwałem do gejów - ale na pewno nie jest to wrogość, po prostu lekki dyskomfort.
Ludzie, którzy uchodzą za twardych są tak naprawdę dużo bardziej wrażliwi niż ci, którzy są mocno chwaleni za swoją wylewną wrażliwość. Chcą uchodzić za twardych, ponieważ ich wrażliwość, gdy się ujawnia, przysparza im tylko bólu.

przez Mzborder 24 lip 2010, 13:38
Ja też jestem bi! Uwielbiam kobiety ach :105: podpisuje się pod wszystkim co napisała Shadowmere :D A co do gejów to tak się składa, że sporo ich znam. Hetero chłopcy nie bójcie się gejów bo nikt was na siłe nie będzie wyrywał, no chyba, że trafi się jakaś zblazowana ciotka co myśli, że z każdego hetero zrobi homo, ale to rzadkość raczej. W Polsce jest taki problem, że jak ktoś zobaczy takiego Jacykowa, albo przegiętych w rózówych stringach na platformie to myśli, że wszyscy homo są tacy. A po alkoholu to często heterykom się zdarza całować z tą samą płcią więc chill ludzie ;)

Sortuj wg