Nerwica a związek (seks)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez czeko14 02 wrz 2007, 10:35
slitzikin napisał(a):Aha, a jeśli chodzi o sam seks. Wiecie, to natura. Każdy ma zakodowane co trzeba robić :).

powiedzmy, ze masz racje :lol: tyle, ze malo ktory wie co i jak zeby zaspokoic dziewczyne bo tu juz te zakodowane czynnosci nie wystarczaja :lol:
zbanowany

przez depresyjny86 02 wrz 2007, 14:15
absolutnie nie możesz!! Popatrz na ludzi, pary naokoło siebie, porównaj sobie sylwetki, poszczególne części ciała. I teraz powiedz mi czy naprawdę uważasz, że jesteś okropny?

Tak,inni ludzie jakoś wyglądają a ja wyglądam jak potwór :(
A może masz piękne głębokie oczy, może ponętne usta, może kształtne łydki, może bujne włosy

nic z tego nie mam.
Zresztą moje zdjęcia są na stronie 8 i 9 w temacie ludzie z forum w dziale Witam.
:)

przez IceMan 02 wrz 2007, 14:27
człowiek nerwica napisał(a):moje zdjęcia są na stronie 8 i 9

Bezpośrednie linki:
http://www.forum.nerwica.com/viewtopic. ... 184#100184
http://img66.imageshack.us/my.php?image=dsc01891ho0.jpg
człowiek nerwica napisał(a):a ja wyglądam jak potwór

kto jeszcze tak uważa? (próbuję jeszcze jeden i chyba ostatni raz coś Darkowi uświadomić)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez slitzikin 02 wrz 2007, 18:04
Dodałem swoje zdjęcia, szału nie ma :D.

Darek, jesteś normalny gość. Jest niejedna laska, która by się chciała z Toba spotykać. Nie dla każdej musimy wyglądać jak Brad Pit. Na szczęście :D.

przez Amy Lee 02 wrz 2007, 19:01
Piotrek napisał(a):kto jeszcze tak uważa? (próbuję jeszcze jeden i chyba ostatni raz coś Darkowi uświadomić)

Ale jeżeli on uważa, że ma trzy głowy, łuski, trąbę, róg na czole i oczy na szypułkach to go nie przekonasz.

Ale my jesteśmy sympatyczne ludziki, więc jak ktoś zacznie najeżdżać na siebie samego, to pocieszymy, niestety :P
Amy Lee

przez Zorki 02 wrz 2007, 19:27
Amy Lee napisał(a):
Piotrek napisał(a):kto jeszcze tak uważa? (próbuję jeszcze jeden i chyba ostatni raz coś Darkowi uświadomić)

Ale jeżeli on uważa, że ma trzy głowy, łuski, trąbę, róg na czole i oczy na szypułkach to go nie przekonasz.

Ale my jesteśmy sympatyczne ludziki, więc jak ktoś zacznie najeżdżać na siebie samego, to pocieszymy, niestety :P

Co tylko utwierdza Darka w uzależnieniu od opinii innych.

Darek, jak ostatni raz bywałem na forum, to nie obiecywałeś zmienić myślenia o sobie?
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez Amy Lee 02 wrz 2007, 20:04
To nawet nie jest przejmowanie się tym, co inni myślą, tylko tym co jemu się wydaje, że inni nim myślą :shock:

Tak, Darek, obiecywałeś, pamiętam!
Amy Lee

przez Pstryk 02 wrz 2007, 21:10
Zorki napisał(a):Co tylko utwierdza Darka w uzależnieniu od opinii innych.

Hm, też mi to przyszło do głowy i szczerze mówiąc bardziej mnie to niepokoi, aniżeli jego samoocena, ponieważ w tej sytuacji, cokolwiek Darek osiągniesz, w każdej chwili będzie Ci mógł każdy odebrać...
Pstryk

przez slitzikin 02 wrz 2007, 22:04
Mają dziewczyny rację. Zacznij żyć z sobą, pogódź się z tym, że jesteś jaki jesteś, żebyś mógł mieć pewną pewność, poczucie własnej wartości. Bo kiedyś będziesz szczęśliwy, byle burak powie Ci coś złego, a Ty się tym będziesz przejmował.

przez depresyjny86 03 wrz 2007, 00:30
co jemu się wydaje, że inni nim myślą
Niestety nie wydaje mi się,przekonalem się już o tym wiele razy.

Tak, Darek, obiecywałeś, pamiętam!

Chyba obiecalem za wczesnie...przepraszam.
bethi-niestety masz racje,jestem bardzo uzależniony od innych...no i boje się też tego że w kazdej chwili to co zbuduje może runąć.
byle burak powie Ci coś złego, a Ty się tym będziesz przejmował.

No wlasnie mój problem polega na tym,że dla mnie ten burak jest ważniejszy,lepszy ode mnie i jego zdanie dla mnie się liczy.

przez Pstryk 03 wrz 2007, 19:53
człowiek nerwica napisał(a):No wlasnie mój problem polega na tym,że dla mnie ten burak jest ważniejszy,lepszy ode mnie i jego zdanie dla mnie się liczy.

:shock: Niby w czym lepszy? Darek, masz oczy, masz rozum, zacznij z tych organów korzystać! Własnych, nie czyichś!!!
Pstryk

przez slitzikin 03 wrz 2007, 21:14
W dupie z burakami.

przez depresyjny86 04 wrz 2007, 00:13
Niby w czym lepszy?

W tym że jest przez innych ludzi uważany za lepszego,fajniejszego,ważniejszego człowieka ode mnie :-|
Zresztą w wielu sytuacjach takjuż miałem.np:podchodzi do mnie jeden burak i zaczyna mnie bić i nic się nie dzieje,ale ale jak ja chce oddać temu burakowi to wszyscy opieprzają za to że chce mu oddać <taka sytuacja miała kiedyśmiejsce w Liceum,3 miesiące przed maturą>

przez Zorki 04 wrz 2007, 01:17
człowiek nerwica napisał(a):
Niby w czym lepszy?

W tym że jest przez innych ludzi uważany za lepszego,fajniejszego,ważniejszego człowieka ode mnie :-|

Kręcimy się w miejscu. Dlaczego ważne jest, co inni uważają?
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

Sortuj wg