Nerwica a związek (seks)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Amy Lee 22 sie 2007, 14:11
zakochany_playboy napisał(a):to moze troche ja dodam od siebie. uwazam, ze dziewczyny beda wolec facetow (jesli chodzi o lozko) ktorzy potrafia je dobrze zaspokoic ;) kazdy prawie umie cos zrobic w lozku ale zadko ktory potrafi zrobic tak by kobieta byla na maxa zaspokojona.

Ale chyba mało jest takich, którzy zaspokoili by każdą kobietę. W końcu związek to dwie osoby, które muszą się do siebie dopasować.

zakochany_playboy napisał(a):z takim nastawieniem i stresem bedziecie miec na 100% problemy z pelna erekcja i wtedy nastapia problemy z wprowadzeniem czlonka i wtedy bedzie klapa.

O tym właśnie pisałam, facet sam się nakręca, że "pewnie będzie beznadziejny" no i właśnie to co mówisz.
Amy Lee

przez Jovita 22 sie 2007, 14:33
nie rozumie wogole twoich wypowiedzi top23 ty wszystko sprowadzasz do wygladu i do łozka a sa wazniejsze rzeczy ktore docenia sie u chlopaka i nie nie patrzy sie tylko na jego wyglad ale tez na to czy dany przystojniak ma troche oleju w glowie, czego brak wlasnie tym ''niedojrzalym''!!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez top23 22 sie 2007, 15:02
Bo sex i różnego rodzaju pieszczoty to jedna z najważniejszych o ile nie najważniejsza sprawa w związku.
związek = przyjaźń + namiętność takim wzorem można to najprościej opisać. Jeśli nie ma namiętności(czyli sexu, pieszczot, pocałunków) to nie ma związku, a jedynie przyjaźń.

Jovita sama pisałaś w innym temacie, że Twój facet musi być umięśniony. Skoro wygląd nie gra aż tak ważnej roli, to czemu nie jesteś z jakimś chuderlakiem z zapadniętą klatą? Tak samo jest w przypadku innych forumowiczek. Piszą w innych tematach, że ich facet musi być wysoki i że niski gość nie ma u nich żadnych szans, a tutaj piszą, że to nie jest aż takie ważne.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zakochany_playboy 22 sie 2007, 17:01
top23 napisał(a):Bo sex i różnego rodzaju pieszczoty to jedna z najważniejszych o ile nie najważniejsza sprawa w związku.

masz racje chlopie, jak tego nie ma to albo sa zdrady albo sie zwiazek rozpada.
top23 napisał(a):Jovita sama pisałaś w innym temacie, że Twój facet musi być umięśniony.

no wiesz... pisac cos na forum to co innego, a zycie to co innego ;)
to tak jak mozna uslyszec, ze wyglad nie ma znaczenia, liczy sie wnetrze. tyle, ze w rzeczywistosci jest inaczej. ciekawe czy te osoby bylyby z kims kto nie jest atrakcyjny fizycznie :lol:
pozdro
zbanowany

Nerwica a związek (seks)

przez Ewik 22 22 sie 2007, 17:39
zakochany_playboy napisał(a):to tak jak mozna uslyszec, ze wyglad nie ma znaczenia, liczy sie wnetrze. tyle, ze w rzeczywistosci jest inaczej

Pierwszy raz się dołanczam tui do głosu mężczyzn! Jest w tym dużo racji - bądźmy szczerzy może i wygląd nie jest najważniejszy ale znaczenie ma i to nie małe.....

A co do związku bez seksu to poweim tak, można spokojnie wytrzymać bez seksu, ale nikt mi nie wmówi, że w tym związku nie ma pieszczot i pocałunków... Jeśli tego nie ma to to nie jest związek....
I popieram stwierdzenie, że w takim związku są zdrady!!!!

przez Amy Lee 22 sie 2007, 18:50
Bo wy to, kurczę, jak starożytni Grecy, dualizm jakiś, ciało vs. dusza, albo rybka albo pipka...

Przecież my człowieka odbieramy jako całość, jego zachowanie, charakter, osobowość wpływa na to jak na niego patrzymy, nigdy nie oceniamy obiektywnie wyglądu, ale też nie zamykamy się w osobnych boksach i nie porozumiewamy przez komputer ignorując wszelkie cechy zewnętrzne.
Amy Lee

przez zakochany_playboy 22 sie 2007, 18:53
Amy bo cialo jest bardzo wazne jak nie najwazniejsze.
zbanowany

Nerwica a związek (seks)

przez Ewik 22 22 sie 2007, 18:56
Amy bo cialo jest bardzo wazne jak nie najwazniejsze.

Znowu zgadzam się z playboyem... Najpierw patrzysz na wygląd, a zachowanie, charakter, to już później... Ale jak by ci nie odpowiadał pod względem wyglądu, to nawet byś z nim nie rozmawiała...

przez Amy Lee 22 sie 2007, 18:59
No to ja właśnie o tym mówię, że nikt nie skupia się przecież na samym tylko wnętrzu, ale z drugiej strony nikt nie patrzy się wyłącznie na ciało.
Amy Lee

Re: Nerwica a związek (seks)

przez zakochany_playboy 22 sie 2007, 19:01
Ewik 22 napisał(a):Najpierw patrzysz na wygląd, a zachowanie, charakter, to już później... Ale jak by ci nie odpowiadał pod względem wyglądu, to nawet byś z nim nie rozmawiała...

a nawet jakbys porozmawiala to nie bylabys z nim, albo nawet jesli bylabys jakims cudem to po pewnym czasie i tak bys z nim zerwala.
ale nie martwcie sie panowie, kazda potwora znajdzie swojego adoratora ;)
zbanowany

przez top23 22 sie 2007, 19:39
Ewik 22 pamiętam, że wypowiadałaś się niedawno, że wygląd faceta dla Ciebei jest mało istotny i że ważny jest charakter ;) . Pisałaś też, że kiedyś patrzałaś sporo na wygląd i wybierałąś samych przystojniaków, a teraz wybierasz tych mało atrakcyjnych facetów, ale czułych itd. więc jak to w końcu jest?
zakochany_playboy co racja to racja, jak taka dziewczyna w końcu znajdzie przystojniaka, to tego brzydala rzuci bez wahania.

Nerwica a związek (seks)

przez Ewik 22 22 sie 2007, 19:43
Topiku mój kochany, ale teraz rozmawiamy o wyglądzie pod kątem seksu.... I nie wmówisz mi, że JA gdzieś napisałam, że przespałabym się z facetem który mi się nie podoba ;)

przez top23 22 sie 2007, 19:46
Ewik 22 napisał(a):No widzę że chyba czas najwyższy, żeby w ten temat wkroczyła kobieta!!!

Pewnie bez względu na to co napisze BlueOrange uzna że jestem za młoda, żeby się mądrze wypowiadać, ale mam gdzieś jego teorie!

Powiem wam jakie są moje doświadczenia i spostrzeżenia w tym temacie!
Na początek dodam, że ludzie uważają mnie za atrakcyjną fizycznie osobe.
Miałam w życiu nie jednego faceta i zaobserwowałam pewną zależność. Z każdym przystojnym facetem łączyła mnie tylko fizyczność - fajnie było się z nim pokazać na mieście, iść na impreze, przedstawić znajomym.... ale tak wnikając głębiej to pustka! Nie mieliśmy o czym rozmawiać, zero wspólnych zainteresowań, zero wzajemnego zrozumienia. Jedynie fajnie razem wyglądaliśmy! Tylko tyle..... (Dla mnie tylko, a dla ludzi obserwująch nas z boku ... aż)
Natomiast jeśli chodzi o tych mniej atrakcyjnych to .... być może nie było szpanu pokazać się z nimi na ulicy czy na imprezie, ale oni oprócz fizyczności w związek wkładali też coś wewnętrznie interesującego. Mieli jakąś pasje, byli nie tylko moimi facetami, ale przede wszystkim przyjaciółmi.
Podsumowując - związek musi się opierać przede wszystkim na przyjaźni, a nie na fizycznym pociągu! Bo to prowadzi do niką.
Więc panowie zamiast skupiać się na swoim wyglądzie i wyzywać się od cip itp. może lepiej skupcie się na budowaniu ciekawego wnętrza!

Ps. BlueOrange przestań robić z siebie starego dziadka z 80 letnim doświadczeniem, bo ten 19- letni Piotrek jest czasem o wiele mądrzejszy od ciebie! Trochę pokory!

Takie coś napisałaś jakiś czas temu w moim temacie.

Nerwica a związek (seks)

przez Ewik 22 22 sie 2007, 19:51
Top ale ja nie mam sklerozy! Wiem co pisze! Tłumacze ci że tam chodziło o uczucia a tu mówimy o seksie!!!! Żadna laska nie pójdzie do łóżka z facetem który w ogóle jej się nie podoba, ale pewnie chętnie poszła by z nim na kawe albo spacer, bo gościu będzie mądrze gadał....

Sortuj wg