Nerwica a związek (seks)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez top23 21 sie 2007, 23:16
Ludzie zawsze mówią/piszą jedno, a robią drugie. Jak uważasz, że bycie prawiczkiem jest ok to się umawiaj z prawiczkami, masz dość duży wybór tutaj na forum. Ale wiadomo, że się z żadnym nie umówisz i żadna inna kobieta też tego nie zrobi. Wymyślą sobie jakieś dobre wymówki w stylu "ale jesteś super, ale ja już niestety mam chłopaka". I tak to wygląda w rzeczywistości.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:20 pm ]
Czarownica_Akara napisał(a):
To juz zalezy od osoby, jesli ktos jest sk******* to nawet "wyszumienie" sie nie pomoze. Sam powiedziales, ze "panuje przekonanie". Skoro ktos czuje potrzebe przelecenia polowy dziewczyn z miasta, bo takie "panuje przekonanie",.......no wybacz. Cos tu chyba jest nie tak. Taki facet, ktory musi sie wyszumiec, to nie jest dla mnie mezczyzna, tylko zwykly gnojek, na ktorego nie warto nawet spojrzec.

Czyli to, że ktoś szuka idealnej dla siebie kobiety to oznacza, że jest sk...? Tak się składa, że wśród moich znajomych takie właśnie sk.... jak to określiłaś wyszumieli się, mają porównanie i w moim wieku niektórzy z nich już mają żonę i dzieci, tworzą szczęśliwe związki.

przez Czarownica_Akara 21 sie 2007, 23:22
Ludzie zawsze mówią/piszą jedno, a robią drugie. Jak uważasz, że bycie prawiczkiem jest ok to się umawiaj z prawiczkami, masz dość duży wybór tutaj na forum. Ale wiadomo, że się z żadnym nie umówisz i żadna inna kobieta też tego nie zrobi. Wymyślą sobie jakieś dobre wymówki w stylu "ale jesteś super, ale ja już niestety mam chłopaka". I tak to wygląda w rzeczywistości.

Jestes smieszny i wiesz co?? zal mi Ciebie, naprawde- nie mowie tego z zawisci. Po prostu mi Cie zal. I jeszcze jedno: nie mow mi co ja bym zrobila, bo tego nie wiesz i sie nie dowiesz, chyba Twoja swiadomosc nie przyjmuje pewnych rzeczy.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:25 pm ]
top23 napisał(a):Czyli to, że ktoś szuka idealnej dla siebie kobiety to oznacza, że jest sk...?

zalezy jak sie szuka. Sa rozne sposoby... ale masz racje, mozna i tak- "wyszumec sie". Zalezy od punktu siedzenia.
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez top23 21 sie 2007, 23:25
Sama wiesz najlepiej jakich wolisz facetów, więc jakby co to sama siebie oszukujesz. Ogólnie to niemal każda dziewczyna tak mówi, że woli spokojnych, cichych facetów tylko dziwnym zbiegiem okoliczności ci spokojni, cisi faceci są sami, a ci twardziele i chamy niemal zawsze są w jakimś związku, ale co tam, przecież to tylko zbieg okoliczności...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Czarownica_Akara 21 sie 2007, 23:34
top23 napisał(a):niemal każda

wiec czemu wrzucasz wszystkie do jednego worka?? Jest wiele dziewczyn ktore nie ruszylyby zuzytego"towaru"...hehe bo ja tak wlasnie postrzegam tych co musza sie wyszumiec. Nic na to nie poradze, odrzuca mnie i tyle.

F. Dostojewski

przez top23 21 sie 2007, 23:43
Dobra teraz zadam Ci pytanie i szczerze sobie na nie odpowiedz. Jest dwóch facetów A i B:
facet A- pewny siebie, doświadczony, dzięki licznym związkom wie jak traktować kobietę, wie jak ją zaspokoić seksualnie, wie jak sprawiać jej na codzień przyjemność, wie jak zapewnić kobiecie bezpieczeństwo, jest zdecydowany
facet B- nieśmiały, zero doświadczenia, w łóżku nie wie co ma robić, nie ma pojęcia jak zaspokoić kobietę, nie ma pojęcia co kobiety lubią, nie wie jak im na codzień sprawiać przyjemność, nie potrafi zapewnić kobiecie bezpieczeństwa, bo sam nie czuje się bezpiecznie.

Którego byś wybrała?

przez Amy Lee 21 sie 2007, 23:47
top23 napisał(a):nie wierz w bajki o tej jednej jedynej

Myśli o przyszłym związku nie można idealizować, ale...

top23 napisał(a):facet który ukończył 20 lat będący prawiczkiem, prawdopodobnie jest nieudacznikiem.

Czy zaliczenie 10 lasek sprawi, że stanie się odpowiedzialnym i wartościowym partnerem? :roll:

A tak a propos typu faceta A i B oraz kwestii zaliczenia połowy miasta...
Znam kolesia, który zaliczył pół miasta. Popisuje się przed kolegami, kobiety mu ulegają, bo prosi, prosi, aż się doprosi. Jest jedną z najbardziej samotnych osób jakie spotkałam i jest kiepski w łóżku.

To że pewni siebie, bezczelni faceci oraz łatwe kobiety zawsze kogoś sobie znajdą nie dziwi, oni po prostu idą po swoje.

A tak w ogóle umiejętności łóżkowe a umiejętność życia w związku to też dwie różne rzeczy.
Ostatnio edytowano 21 sie 2007, 23:55 przez Amy Lee, łącznie edytowano 1 raz
Amy Lee

przez Czarownica_Akara 21 sie 2007, 23:52
Facet B, tylko nie wiem dlaczego podales przyklad osoby ktora ma same skrajne cechy. Ktos moze byc fajtlapowaty ale miec jednoczesnie mase pozytywnych cech, ktore kobieta zauwazy i doceni. A to ze nie wie co robic w lozku??No wiesz co.....kazdy wie mniej wiecej, nawet fajtlapa i przy odrobinie wyrozumialosci ze strony dziewczyny mozna sie wszystkiego nauczyc. Nie bede Cie przekonywac do swoich racji ani do tego ze mowie to szczerze, wiem tylko ze dla mnie ktos kto sie puszcza na kazdym kroku w ramach "wyszumienia sie" nie jest wartosciowym czlowiekiem i odpowiednim partnerem dla mnie. A teraz ide spac, dobranoc.

F. Dostojewski

przez top23 21 sie 2007, 23:57
Czarownica_Akara napisał(a):Facet B, tylko nie wiem dlaczego podales przyklad osoby ktora ma same skrajne cechy.

Bo te cechy bardzo często idą ze sobą w parze. Osobiście nie znam ani jednego prawiczka po dwudziestce, który posiada jakiekolwiek cechy faceta A. Znam nieliczne osoby, które mają taki sam problem z kobietami i każdy znich posiada wszystkie cechy faceta B.

przez cinnamon_inspiration 22 sie 2007, 00:33
Mój kolega ma 23 lata i też nigdy nie uprawiał seksu, dopiero jakis czas temu poznał kobietę i jak na razie doszli tylko do perttingu. Ona wie i go nie wyśmiała. Nie jesteś jedyny, wielu takich jak ty i nie rob z tego problemu :)

przez ktos_tam 22 sie 2007, 01:04
Moje myślenie jest własnie podobne do top23. Gdy kobieta ma wybór to po co wybierać tego bez doświadczenia, przecież nie każdy kto już miał kilka partnerek jest chamem i skurw...? Najbardziej prawdopodobne jest że poczeka na fajniejszego lub wybierze tego lepszego. Wydaje mi sie że taka własnie jest prawda, w cale nie mam żalu do kobiet bo jest przecież to jest normalna sprawa. Jestem tylko zły na siebie za to, że kiedy jeszcze w szkole znałem sporo dziewczyn nie chciałem spróbować związku, nie czułem takiej potrzeby. Wtedy wszyscy byli "na równi" i normalną rzeczą była ciekawość i chęć bycia z kimś, ja byłem nieśmiały i nie potrafiłem (i może nie chciałem?) znaleźć sobie dziewczyny. Teraz nie mam okazji by poznać jakąś fajną dziewczyne, gdzie kolwiek wychodze (do pubu czy spotkać sie u kogoś w domu) to ide z kumplami i ewentualnie z kumplami i ich dziewczynami.
Nie chodzi mi tu o seks, po prostu nie chce być sam w przyszłości. Właśnie tego sie najbardziej boje, że znajomi założą rodziny a ja będe ciągle sam i być może nigdy nie bede kogoś kochać i nie bede kochany przez kogos...

Wiem że nażekam zamiast coś z tym zrobić, ale sami mówicie że szukanie dziewczyny na siłe nie jest rozwiązaniem. Domyślam się ze trzeba stwarzać sytuacje w których mógł bym kogoś poznać, ale jakoś nie bardzo mi to wychodzi...
Ostatnio edytowano 22 sie 2007, 01:14 przez ktos_tam, łącznie edytowano 1 raz

przez top23 22 sie 2007, 01:13
ktos_tam to nie ma co myśleć, tak po prostu jest. Na tym forum ludzie często nawet piszą nieprawdę, żeby kogoś pocieszyć i trudno powiedzieć, czy dobrze robią czy źle. Ja akurat wolę prawdę od takiego pocieszania.
Ja też żałuję sytuacji z przeszłości. Wiem, że były dziewczyny(a przynajmniej jedna, która dawała mi dość jasne sygnały), które by ze mną były gdybym się tylko odważył i posunął naszą znajomość do przodu, ale się nie odważyłem. Teraz tego żałuję ale jestem prawie pewien, że gdybym mógł cofnąć czas, to skończyło by się to tak samo. Tchórz pozostanie tchórzem, choć są wyjątki od tej reguły.

przez depresyjny86 22 sie 2007, 01:24
Na tym forum ludzie często nawet piszą nieprawdę, żeby kogoś pocieszyć i trudno powiedzieć, czy dobrze robią czy źle

Oj ja tu nie widze ludzi piszących nieprawdę.
Może po prostu trafiamy w swoim życiu na dziewczyny które lecą tylko na mięśnie?,może takich jest większość....
W każdym razie ja ranie samego siebie i nie umiem tego powstrzymać!!!!!!!a to tak strasznie boli!!!!!!przypominam sobie najgorsze momenty związane z kontaktami z płcią przeciwną i chyba zaraz zwariuje!!!!Wypominam sobie cechy które ma prawdziwy mężczyzna...powinienem je mieć ale ich nie mam...............ZAŁAMANY NA MAXA :(
Przepraszam może rano się uspokoje i poprawie tego posta....ale takiej szalonej załamki jeszcze nigdy nie miałem..po prostu widze wszystkie złe momenty związane z moimi kontaktami z dziewczynami.
:)

przez top23 22 sie 2007, 01:35
A pisanie, że jesteśmy wartościowymi facetami to niby prawda? Ja dobrze wiem, że jako facet jestem beznadziejny, cały mój charakter jest do niczego, na dodatek jestem niski.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:38 am ]
człowiek nerwica napisał(a):Może po prostu trafiamy w swoim życiu na dziewczyny które lecą tylko na mięśnie?,może takich jest większość....

Te mięśnie to tak w przenośni miałem na myśli. Chodzi mi o to, że każda dziewczyna chce, żeby jej facet miał choć kilka męskich cech, a my chyba nie mamy ani jednej, więc o czym tu mówic? Jakbyśmy mieli chociaż odwagę zaproponować dziewczynie coś więcej, to pewnie byśmy coś wskurali, a tak to nie ma na to szans.

I nie ma co tutaj obrażać płci przeciwnej. Weźmy zupełnie odwrotną sytuację- chciałbyś mieć brzydką dziewczynę która posiada same męskie cechy i zero kobiecych? Pewnie nie.

przez depresyjny86 22 sie 2007, 01:49
a mnie się wydaje,że ludzie tutaj piszą szczerze,bo widzą nasze cechy których nie widać na zewnątrz w zwykłej rozmowie z kobietą face to face ;) widzą to jakimi jesteśmy ludzmi,widzą nasze wartości wewnętrzne<to co mamy w sobie,widzą to czy np.jesteśmy mili,sympatyczni,kochający,szanujący innych ludzi,czy jesteśmy dobrymi ludżmi>
W sumie to mi się nie wydaje ale wiem to że piszą szczerze.
:)

Sortuj wg