Nerwica a związek (seks)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez IceMan 15 mar 2007, 16:28
Darek - ja kiedyś usłyszałem (po łańcuszku osób, które sobie po kolei to przekazały), że jakieś panienki o mnie gadały i podsumowały, że jestem ciotą. I powiem Ci szczerze - leję na to i mam takie komentarze w d****. Szczerze mówiąc, to te panienki - mam wrażenie - mówiąc najdelikatniej jak potrafię - nie oszczędzają swoich wdzięków. Także tym bardziej nie interesuje mnie ich zdanie.
Powinieneś podejść do sprawy w podobny sposób.
Przyjaciel forum

przez Atkaa 15 mar 2007, 17:13
człowiek nerwica napisał(a):chyba moja twarz jest jakaś zepsuta,czy coś,

dobre :D ale nieprawdziwe :mrgreen:
człowiek nerwica napisał(a):Nie wiem co mam zrobić żeby sobie kogoś znależć

na pewno nie czekać tylko żyć, po prostu żyć

Piotrek napisał(a):jakieś panienki o mnie gadały i podsumowały, że jestem ciotą.

coś jak końskie zaloty :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 15 mar 2007, 17:20
Atkaa napisał(a):coś jak końskie zaloty

Możesz rozszerzyć pojęcie? Bo nie łapię... głupi jestem :P
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Atkaa 15 mar 2007, 18:40
Piotrek napisał(a):Możesz rozszerzyć pojęcie? Bo nie łapię... głupi jestem

wiesz, że nie jesteś :mrgreen: końskie zaloty rozszerzyć? :shock:
przestań, boję się nawet pomyśleć :shock:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 15 mar 2007, 18:45
:lol: :lol: :lol: pojęcie rozszerzyć, a nie zaloty :lol:
Przyjaciel forum

przez Atkaa 15 mar 2007, 20:02
a już straciłam wątek :? Lepiej zarzucę nowy. Nikomu nie wolno odmawiać równych szans, bez względu na kształt ciała 8) Nieśmiali zakochani! Do dzieła! :mrgreen: (i uciekła)
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez Justynka 16 mar 2007, 17:00
Raz w życiu zakochałam się tak porządnie. Zaczęło walić mi w dekiel jak pieron, wyrabiałam takie rzeczy, których w życiu bym się po sobie nie spodziewała :roll: A co najgorsze to byl taki typ, którym nie warto się interesować. Ja po prostu wtedy zwariowałam i dalej nie wiem dlaczego :shock: Jeśli tak ma wyglądać miłość, to ja dziękuję :!:
Mam nadzieje,że moja następna miłość będzie łagodniejsza i bardziej szczęśliwa :P

przez IceMan 16 mar 2007, 17:01
Justynka to była miłość zwariowana :P życzę Ci następnym razem takiej spokojniejszej ;)
Przyjaciel forum

przez Justynka 16 mar 2007, 17:15
no przydałoby się :lol: nie chcę już tracic rozumu, bo wtedy robi się same głupoty. Gorzej............jeśli każda milość taka będzie. A może tu chodzi o to , że to była tylko taka czysto chemiczna miłość i nic więcej z niej nie mogło się rozwinąć. Pieron wie :roll: Trochę to wszystko pogmatwane z tą miłością :P

przez IceMan 16 mar 2007, 17:26
Eeee... dosyć chemii. Jakoś mi się chemia z miłością fizyczną kojarzy... a moim zdaniem miłość fizyczna bez tej duchowej to seks bez miłości :?
Przyjaciel forum

przez Justynka 16 mar 2007, 17:31
ale prawda jest taka że bez chemi nie narodzi się trwała miłośc duchowa :mrgreen: jeśli nie iskrzy nie ma ognia, jak nie ma ognia jest zimno i .........nudno i klapa ;)

przez IceMan 16 mar 2007, 17:46
Czyli musi być chemicznie i duchowo - rozumiem :D Tylko kiedy to wypróbuję w praktyce? :-|
Przyjaciel forum

Lęk przed bliskością

przez anonima 16 mar 2007, 23:14
przeczytałam tematy zanim utworzyłam temat i stwierdzam, że nie widze tam mojego problemu.
Mianowicie.. Podejrzewam u siebie nerwice choć nie jestem do końca pewna co ze mną jest nie tak
Moje objawy to: tak jak każdy z tych co tutaj pisze drżenie rąk , ale one powstają w każdej najmniej stresujące sytuacji. Obawiam się, że nie znajde sobie nigdzie pracy ponieważ jeśli mnie nie zamkną w jakimś pokoju gdzie sama będę wykonywać swą pracę -nigdy nie podejme się pracy z "trzesiawką"
W jakich sytuacjach mi się to zdarza:
przed ważnym kolokwium
przed nowozapoznaną osobą
przed osobą którą znam długo
przed osobą, z którą chcę budować związek
przed nową grupą w szkole
przed lekarzem z którym rozmawiam
nawet przed rodziną
w każdej najmniej stresującej sytuacji. nawet jesli nie jest stresująca.
Kiedy oczekuje kogoś w moim pokoju. Gdy ktoś wchodzi trzęsę się cała
Gdy ja idę do tej osoby jestem spokojna czemu? nie wiem..
czemu nie pojde z tym do lekarza? bo nie będę potrafiła mu tego powiedzieć nie umiem po prostu
Zdiagnozowałam u siebie lęk przed bliskością
jak?
nie potrafię się przytulić do kogoś, gdy ktoś to zrobi automatycznie robie krok w tył
gdy mi na kimś zależy- chce czuć bliskość, ale czuje że trzęse się w środku i boje się do tej osoby dotknąć , po prostu przytulić
z reguły moje zasady są staroświeckie tego nauczyli mnie rodzicie starej daty Myślę, ze daje sygnały do drugiej osoby, żeby na wiele nie liczył wielki dystans co sprawia , że faceci jakby się mnie bali i tez mają problem z tym, aby mnie przytulić.

czy jest ktoś kto by mnie jakoś pokierował? tak wiem, że powinnam zgłosic się do lekarza, ale to mój pierwszy krok na ten drugi czyli wizyta u lekarza zdobędę się ale po takim czasie jak zdobyłam się na to, żeby to tutaj napisać

przez Justynka 16 mar 2007, 23:42
anonima napisał(a):nie potrafię się przytulić do kogoś, gdy ktoś to zrobi automatycznie robie krok w tył
gdy mi na kimś zależy- chce czuć bliskość, ale czuje że trzęse się w środku i boje się do tej osoby dotknąć , po prostu przytulić

anonima napisał(a):Mysle, ze daje sygnały do drugiej osoby, żeby na wiele nie liczył wielki dystans co sprawia , że faceci jakby się mnie bali i tez mają problem z tym, aby mnie przytulić.

Boże! zupełnie jak ja :shock: :-|
Zupełnie nie wiem jak to zmienić, mimo że chodzę na terapię, to ciągle przezwyciężenie lęku przed bliskością jest dla mnie zbyt trudne :cry: Dlatego nie za bardzo potrafię cię pokierować...
Jedne co mogę powiedzieć to to,że z tym to raczej nie do lekarza, bo oni się na tym nie znają ;) ale do psychologa się udaj (niektórzy mówią ze to lekarz dusz, ja powiem ze psychiki). Byc może to chociaż trochę pozwoli ci zrozumieć dlaczego boisz sie bliskości.
pozdrawiam!

Sortuj wg