Nerwica a związek (seks)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez IceMan 19 sty 2007, 17:15
Ponawiam prośbę o tą książkę... jeżeli ktoś ma, to byłbym bardzo wdzięczny - piotrekpmj@wp.pl. Z góry dzięki.
Przyjaciel forum

przez polak 20 sty 2007, 00:19
Hetman, sam przezylem podobna sytuacje. Bylem z dziewczyna przez pol roku i bardzo mi na niej zalezalo. Rozstalismy sie z jej winy. Zdradzila mnie z innym mezczyzna. Bardzo przezylem wiesc o tym i bylo mi podobnie ciezko jak teraz jest Tobie. Nie bede Ci pisal, ze ów byla jest osoba z dolegliwoscia borderline, bo w tym momencie to nie ma znaczenia. Chce tylko zebys wiedzial, ze musisz miec charakter i nie pozwalac sobie na rzeczy, na które nie masz ochoty. Pamietaj, ze to Twoje dobro jest najwazniejsze i szanuj oraz oszczedzaj samego siebie zwracając na to uwagę.

Zapomnisz o niej, podobnie jak i ja zapomnialem o mojej bylej. To tylko kwestia czasu. A najwazniejsze jest to, ze pozostanie doswiadczenie i bedziesz w przyszlosci bardziej realistycznie patrzyl na niektore sprawy.

Pozdrawiam, trzymaj się!

przez louhi 22 sty 2007, 01:03
Witam, gdyby ktoś miał "Lęk przed bliskością" byłabym bardzo wdzięczna, za wysłanie na @

Zaczynam terapię DDA i potrzebna mi literatura, a tej książeczki nigdzie nie można dorwać.
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 08 kwi 2011, 17:21 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: maila usunięto na prośbę autora postu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LuC 25 sty 2007, 19:22
tak właściwie - "sprawom" toważyszy sinusoida, tak jak całej naszej chorobie niestety
tu się zgadzam na 100%

jak mam pałera to ogier - jak dołek to i z 2 tygodnie wytrzymam

gorzej, że po tabletach spadła wrażliwość i nieraz mam obawę, że wyzionę ducha zanim dojdę (nie wspominając o mojej biednej żonie :] )

czerpie przyjemnosc z tego i daje satysfakcje innym grajac zespolowo
to mi się jakoś dziwnie kojarzy :P ale co tam ;-)[/code]
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

przez ROJAS 06 lut 2007, 17:58
Mie sex pomaga zapominam o lekach , bolach...
jestem wtedy szczesliwy :D no ale ile mozna:)

przez Ania1987 07 lut 2007, 17:44
Mówicie, że po lekach nie ma ochoty na sex, ja bez nich czy z nimi i tak mam codziennie ogromną ochotę na te sprawy. To bardziej mój mężczyzna mnie przystopował (dodam, że całkiem zdrowy), bo nie mógł sprostać moim oczekiwaną :D
Dla mnie to najlepszy sposób okazania miłości i czułości, ale pod warunkiem, że bardzo kocha się tą drugą osobę. To po prostu czysta magia :D

przez tomal 07 lut 2007, 22:30
Ja opisze mój problem związany ze sferą seksualną. Otóż zacząłem się przejmować tym, że podobają mi sie faceci. Męczyłem się z tym pół roku. Na siłe tłumaczyłem sobie i wmawiałem ciągle, ale ładna dziewczyna i itp. NAwet chciało mi się płakać z tegfo powodu. DOpiero po pół roku uświadomiłem sobie, że mężczyxni podobają mi się wizualnie, a nie seksualnie. I otóż raz podobaja mi sie kobiety, a za drugim razem faceci. MOja psychika dała mi teraz taki wycisk, że wogole nawet nie chce mi sie patrzec na kobiety. Nic nie odczuwam patrząc na nie. NAwet patrząc na nie czuje jakby taką pełna głowę, robi sie ciężka.
Mysle, że gejem nie jestem wszak pamiętam pierwsze zauroczenie w dziewczynie z podstawówki :) jest mi strasznie z tym xle i odczuwam jakiś lęk z tym związany. OKROPNE !!! Probowałem to olać, na jakis czas minęło, ale teraz jest gorzej. Czy z takimi rzeczami, lękami tak sie dzieje czy to moja psychika mnie odgradza od tego co mnie stresuje odpiszcie jak to jest plz!!!!

przez Ania1987 07 lut 2007, 22:48
Nie jesteś cudakiem "ciało Liceum głowa Muzeum"!!! Po prostu masz mniejsze zapotrzebowania. A może powinnaś coś zmienić w tych sprawach żeby czerpać z nich przyjemność(tylko nie rób nic na siłę)?! Może to rutyna spowodowała, że nawet ci się nie chce spróbować?! A jak będziesz się bała ciąży to nigdy nie będziesz czerpała z tego przyjemności, jeśli jesteś z facetem, którego kochasz a on kocha Ciebie to nie masz się, czym przejmować, przecież Cię samej by nie zostawił z problemem(ja gdy tak zaczęłam o tym myśleć przyjemność się jeszcze zwiększyła- trzeba uważać, ale bez przesady). Więc pozostaw zmartwienia i czerp więcej przyjemności!!! Będzie dobrze!!! :D

Orgazm a nerwica.

przez walking_on_a_rainbow 08 lut 2007, 19:32
Witam was :D
Mój post jest skierowany głównie do kobiet, poniewaz ja sama to kobitka :smile:
Otóż proszę kobietki wypowiedzcie sie na temat, jak sie ma nerwica do waszych orgazmów. Miewacie je w ogóle? :D

przez Ania1987 08 lut 2007, 20:08
Oczywiście! Nerwica nie jest wstanie zepsuć mi przyjemności w tej sferze życia :D :D :D

przez ewa125 08 lut 2007, 20:23
no ja mysle ze jedno z drugim ma niewiele wspolnego, a wręcz nic ;)

przez atrucha 08 lut 2007, 21:03
Niektóre leki stosowane w nerwicy lękowej (w depresji też) powodują tego typu problemy. Szczególnie u facetów.. U kobiet chyba nie..Ale tego nie mogę stanowczo stwierdzić bo kazdy organizm jest inny ;)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg