Nerwica a związek (seks)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez dalilah 07 maja 2006, 19:58
dziekuje Wam wszystkim za odzew, szczegolnie podziekowania dla VaBoom za gratulacje i dla agapli za rady. Postaram sie cieszyc tym wszsytkim ale jesli chodzi o leki to...sama nie wiem czy je brac, wiecie co one robia z....ekhmm....popędem, u mnie byl on rowny zeru, obecnie jest :P :P :P ale jak znow zaczne...
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

Problem z kobietą - Nerwica ;/

przez NcL 09 cze 2006, 23:08
kocham ja nad zycie ale ona czesto jest namnie zla i jest ostanio zle miedzy nami okropnie ... za kazdym razem kiedys rozmawiam znia na gg to cisnienie rozwala mi oczy boshe wiecie jak cierpie ? jestem facetem ale /cenzura/ nigdy juz niepokocham nikogo tak jak ją .... Najgorsze jest to ze czuje ze sam skoncze nasz zwiazek !! pomocy !! Wszystkie objawy nerwicy mi sie uaktywniaja po rozmowie znia tzn po klotni z nia l..
NcL

przez Hollow 10 cze 2006, 08:34
NcL napisał(a):jest namnie zla

Z jakiego powodu?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dalilah 10 cze 2006, 09:26
a czy ona wie ze masz nerwice?

przez Angelika 10 cze 2006, 12:25
Ja tez tak mam z moim mezem kiedy sie poklocimy.Ja oczywiscie wymysle sobie jakis powod do klotni i jade po nim rowno on wie ze mam nerwice ale zamiast przestac sie ze mna klocic jeszcze bardziej mi czasami dogáduje az do czasu kiedy robi mi sie slabo i wtedy mnie stara sie uspokoic i ratowac.W taki wlasnie sposob zupelnie niepotrzebnie robie w moim zwiazku zamet i ranie mojego ukochanego-nie bede wymieniala teraz jakich czasami epitetow uzywam majac pozniej straszne wyrzuty sumienia iz tak sie zachowalam i przepraszajac go.Na szczescie on jest bardzo dla mnie wyrozumialy i kocha mnie.
Angelika

przez NcL 10 cze 2006, 23:10
wie ze mam nerwice,a jest zla z paru powodu np z powodu alkoholu.. ale nienaduzywam go tylko ze jak pije to juz do konca :-) bo w tedy nicczym sie nie martwie dzien po jest strasznie ale potem cudownie... niebiore lekow i pije alko i jest dobrze :) pozdro
NcL

przez agapla 10 cze 2006, 23:18
Sorki Ncl ale dla mnie coś tu nie gra! albo kochasz swoją dziewczynę albo alko, w życiu trzeba dokonywac wyborów a alkohol daje ci tylko pozorne zadowolenie , uwierz mi wiem co mówie bo sama tak chlałam że az sie doprowadziłam do tego g...! Zastanów sie trochę :!: Pozdro

przez Hollow 11 cze 2006, 12:03
NcL napisał(a):nie naduzywam go tylko(...) dzien po jest strasznie

Coś tu nie gra.

przez dalilah 11 cze 2006, 23:59
NcL: ja tez nie biore lekow ( od 2 mies) i zauwazylam ze zaczynam to sobie rekompensowac alkoholem, bo sie wtedy relaksuje. Na szczescie nie upijam sie, ale codziennie troche muz chlapnac. Mysle jednak ze lepiej byloby brac juz leki :lol:

Czy zdać jej przełomowe pytanie??? Pomóżcie!

przez Kali 16 lip 2006, 14:20
Chcę zadać mojej dziewczynie decydujące pytanie a mianowicie:

KTO JEST DLA CIEBIE NAJWAŻNIEJSZY?
Jeżeli powie, że ja to zrobię wszystko, aby uratować nasz związek, jeżeli natomiast okaże się, że nie ja to zerwę ten związek, bo chyba nie chcę żyć z kimś, dla kogo nie jestem najważniejszy!!!

W skrócie powiem, że chodzę z nią już ponad 4 lata od dwóch lat jesteśmy zaręczeni a miesiąc temu powiedziała mi, że nie wie czy chce ze mną być, ponieważ jestem o nią bardzo zazdrosny no, ale to od jakiegoś czasu zaczęło się zmieniać (ta moja zazdrość zaczęła maleć na więcej jej pozwalam a ona mi z czymś takim wyskoczyła właśnie teraz jak ja zacząłem się zmieniać) wczoraj byliśmy na dyskotece i po powiedziała, że jest ze mnie dumna, że tak dzielnie się trzymałem.

Ale ja mam wrażenie, że jej koleżanka jest dla niej ważniejsza niż ja takie wrażenie ciągle odnoszę, dlatego mam ochotę zadać jej to pytanie.

CZY UWAŻACIE, ŻE POWINIENEM ZADAĆ TAKIE PYTANIE?????????????????

Bo w końcu chyba powinna odpowiedzieć bez wachania że ja i będzie wszystko OK.
A jak odpowie inaczej to lepiej się rozstać teraz nic trwać w tym dalej bo ja mam już w końcu 25 lat (no i lekką nerwicę).

Mój problem jest dokładnie opisany pod tym adresem
http://www.nerwica.com/forum/may-problem-ale-problem-vt2424.html
ale ostrzegam jest bardzo obszerny chociaż aby dokładnie zrozumieć o co biega wystarczy przeczytać tylko moje posty.

przez Marha 16 lip 2006, 14:46
Takiego pytania raczej nie powinno się zadawać. Druga osoba musi pokazać, że tak właśnie jest. Bo przecież może odpowiedzieć to co chciałbys usłyszeć, a myśleć zupełnie inaczej. Ważne są czyny a nie słowa.
nie przejmuj się tym, że jest dla niej ważna koleżnka, bo to normalne, a wcale to nie musi oznaczać, ze jest ważniejsza, bo najważniejsza i tak pewnie zawsze będzie mama. I weź pod uwagę to, że jesteś chory na nerwicę więc postrzeganie twoje jest nieco wyolbrzymione. Wszystko odbierasz mocniej niż inni, i dopowiadzsaz sobie do tego (niepotrzebnie ) ideologie. Ja też tak miałam ! Myśl pozytywnie i postaraaj się zauważać te dobre rzeczy!!!! np. to, że jest z Ciebie dumna!

przez Currara 16 lip 2006, 15:23
Więc mówisz, ze jak powie ze Ty jesteś najważniejszy to będziesz o nią walczył a jak powie coś innego to ją zostawisz?
Mój drogi to TY sobie zadaj pytanie "Czy Ona jest dla Ciebie najważniejsza?". Bo mam wrażenie, ze nie...........

przez Kali 16 lip 2006, 15:33
No mi się wydaje że ona jest dla mnie najważniejsza a wręcz jestem tego pewien z tego powodu że nie potrafię podać nikogo ważniejszego od niej ona jest moim numerem 1. I nikt inny dla mnie się nie liczy!!

przez Hollow 16 lip 2006, 16:42
Na rany Chrystusa... Dyskretnie. Nie w ten sposób :!:

Sortuj wg