Nerwica a związek (seks)

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nerwica a związek (seks)

przez moniczka81 17 kwi 2009, 10:26
człowiek nerwica ja myśle że masz bardzo duże szanse tylko po prostu musisz chcieć.Kiedyś byłam w podobnej sytuacjii bałam się facetów jak ognia,na spotkaniu nawet w więkrzym towarzystwie gdy byli tam mężczyżni trzęsłam się i miałam pustkę w głowie,wydawało mi się że zachowuję się jak kompletna idiotka że inni mnie tak spostrzegają,nawet wchodząc do sklepu gdzie sprzedawcą był młody mężczyzna oblewały mnie poty,póżniej omijałam już ten sklep wielkim łukiem.Trwało to dośc długo aż poznałam teraz już mojego męża,wszystko się zmieniło i tylko przy nim nie mam już tego stresu,przy innych nadal...tak że zmieżam do tego żebyś zmienił trochę swoje nastawienie,a nie będzie tak żle gdy poznasz odpowiednią kobiete nic nie będzie ważne...

przez laguna 17 kwi 2009, 13:25
człowiek nerwica, czas wziac sie za siebie moj drogi i sie zmienic! tez kiedys balam sie gadac z chlopakami..... a teraz prosze, wrecz nie umiem gadac z klientkami tak mi dobrze w towarzystwie mezczyzn

przez Salix 19 kwi 2009, 17:16
więc te wszystkie problemy z odzywaniem sie do przeciwnej płci i innymi podobnymi czynnościami znikają gdy pozna się właściwą osobę?
I jeśli to jest ta właściwa osoba, to nie trzeba się wysilać, bo i tak sie jej spodobamy? :o
Chora i zła do głębi - inni ludzie mnie taką uczynili.

Niby wszystko jeszcze przede mną, ale nad niczym nie mam kontroli. Życie mną miota, na nic nie mogę liczyć.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 19 kwi 2009, 17:30
Wysilać się zawsze trzeba. W sensie pracować nad sobą i dla kogoś. Ale będzie to osoba w stosunku do której pozbędziesz się tremy (w pewnym sensie). Choć sam nie wiem czy każdy nie odbiera tego inaczej.

przez Salix 19 kwi 2009, 17:35
namiestnik napisał(a):Wysilać się zawsze trzeba. W sensie pracować nad sobą i dla kogoś. Ale będzie to osoba w stosunku do której pozbędziesz się tremy (w pewnym sensie). Choć sam nie wiem czy każdy nie odbiera tego inaczej.

Dzięki :)

A mi chodziło też, czy ten Ktoś, gdziekolwiek Go poznam, zaakceptuje mnie taką, jaką jestem, w tym także i to, że jestem nieśmiała i nieumalowana ? ;)

Niby wszystko jeszcze przede mną, ale nad niczym nie mam kontroli. Życie mną miota, na nic nie mogę liczyć.

przez namiestnik 19 kwi 2009, 19:29
Napewno! A nieśmiałość może być też Twoim atutem :) Naturalny wygląd również. Znajdziesz kogoś dla kogo będą to zalety :)

przez Salix 19 kwi 2009, 19:54
namiestnik napisał(a):Napewno! A nieśmiałość może być też Twoim atutem :) Naturalny wygląd również. Znajdziesz kogoś dla kogo będą to zalety :)

Dziękuję :)

Bardzo się cieszę, że poznałam taką opinię. Mam szczerą nadzieję, że jest większa liczba facetów, którzy ją podzielają ;)
bo do tej pory słyszałam tylko wersję, że faceci zwracają uwagę jedynie na pomalowane :)

przez isj 19 kwi 2009, 20:44
Nieprawda. Ale naturalne walory można podkreślić. Jedno drugiemu nie przeczy.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Salix 19 kwi 2009, 21:10
no ale ja nie znoszę się malować i dlatego zapytałam ;>

mam nadzieję że jest więcej rozsądnych facetów dla których kobieta nie musi znaczyć: tusz/ puder :)

przez wojtala 19 kwi 2009, 22:29
Oczywiście, że jest wielu facetów, którzy lubią naturalne dziewczyny. Ja na przykład nie lubię mocnego makijażu. Różni ludzie, różne poglądy. Makijaż to rodzaj maski, za którą się ktoś ukrywa. Później dochodzi do takich absurdów, że dziewczyna się nie chce pokazać ludziom bez makijażu bo wygląda hmm zgoła inaczej :)

przez shadow_no 19 kwi 2009, 22:43
kobieta nie musi znaczyć: tusz/ puder

Nie musi, ale dużo przyjemniej wygląda to zachowane make-upowe minimum.
Każda kobieta powinna być zadbana i pachnąca.

Mocny makijaż wg. mnie powinnyście zostawić na wieczorny wypad. ;)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez namiestnik 19 kwi 2009, 23:09
Albo bez makijażu na nocny wypad nad wodę ;)

przez Ridllic 19 kwi 2009, 23:58
lubię takie dziewczęta z kupą szpachli zawsze mi się przypomina "Joker" z batmana :roll:
Ridllic

przez magdalena031083 20 kwi 2009, 10:59
Każdy facet lubi jak kobieta wygląda ładnie i pachnąco,i każda kobieta lubi jak facet jest zadbany i pachnący ;)
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

Sortuj wg