Odmowa przyjmowania odpowiedniej ilości płynów

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez Ferdynand k 05 lut 2016, 17:04
spróbuj coś słodzonego zaczniesz trawić i dłużej płyny zostaną w ciele
możesz jeść więcej zup i owoców
no i spróbować czegoś co zawiera sód i glukozę są takie transportery sodu, które wchłaniają go z przewodu pokarmowego w obecności glukozy
napój izotoniczny raz za czas nie zaszkodzi ( bo pewno masz też za mało sodu i nie tylko)
Naczelny Użyszkodnik

przez mark123 18 kwi 2016, 14:08
Odkąd jestem na alwerynie, jestem w stanie spożyć trochę więcej płynów. Alweryna rozczelnia mi zwieracze przełyku i mogę odbijać wzdęcia z żołądka. Mam dziwne przeczucie, że będę musiał zażywać alwerynę do końca życia.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez wiejskifilozof 26 kwi 2016, 20:23
Myślę,że przy upałach trzeba pić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ivaaa 11 sie 2016, 14:02
Niestety, większość ludzi pije mniej niż powinna. Sami mi o tym mówili, a dwa - potwierdziła mi to osoba robiąca analizę składu ciała. Pierwsza rzecz - jaką pijesz wodę? Bo np. te nasycone, z minerałami powodują, że chce nam się pić i częściej pijemy, tak przynajmniej jest u mnie. Druga - czy zainstalowałeś sobie program przypominający o piciu wody? Może by pomógł? Ja piłam mniej, kiedy piłam niedobrą wodę i u mnie to rozwiązało problem, u Ciebie może oczywiście być o wiele głębszy. Powodzenia!

przez mark123 26 lis 2016, 17:19
Teraz zdarza się, że udaje mi się z trudem wypić 1.5-2 litry płynów w ciągu dnia. To dzięki niesłuchaniu lekarzy, stsowaniu tylko dwóch spośród kilku przepisanych leków i stosowaniu go całkowicie po swojemu. Gdybym słuchał się lekarzy, to już bym chyba przyjmował płyny jedynie dożylnie. Lekarze omamiają pacjenta, przepisują "leki", które nierzadko są truciznami mającymi za zadanie pogorszyć stan zdrowia, a jeśli przepiszą jakiś dobry lek, to piszą celowo małe dawkowanie, żeby nie było za bardzo poprawy stanu zdrowia.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg