Czy to już zaburzenia odżywiania?

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez appleblossom 07 maja 2015, 21:15
Pomaga jakoś?

przez niosaca_radosc 07 maja 2015, 22:15
Ryuuk napisał(a):@appleblossom niby tak, ale nie chcę ich w to wciągać. Wystarczy, że jedna osoba - mój chłopak - wie i cierpi z tego powodu.
A wiesz, że z przyjaciółmi łatwiej takie rzeczy przetrwać? Ja też miałam wątpliwości, ale w efekcie wiem, że bez nich nie dałabym rady. Zastanów się nad tym.
I walcz o siebie.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

przez Ryuuk 08 maja 2015, 22:05
appleblossom napisał(a):Pomaga jakoś?

Myślę, że nie mogłabym otrzymać większej pomocy. Wiem, że on często nie rozumie tego, co robię i co czuję w związku z postrzeganiem samej siebie, ale zawsze jest dla mnie oparciem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ryuuk 08 maja 2015, 22:09
niosaca_radosc napisał(a):
Ryuuk napisał(a):@appleblossom niby tak, ale nie chcę ich w to wciągać. Wystarczy, że jedna osoba - mój chłopak - wie i cierpi z tego powodu.
A wiesz, że z przyjaciółmi łatwiej takie rzeczy przetrwać? Ja też miałam wątpliwości, ale w efekcie wiem, że bez nich nie dałabym rady. Zastanów się nad tym.
I walcz o siebie.

Domyślam się, że byłoby łatwiej. Wezmę to pod uwagę

przez appleblossom 12 maja 2015, 10:44
Myślę, że w zaburzeniach odżywiania bardzo ważne jest, żeby przestać się wstydzić swoich zaburzeń, żeby przestać się wstydzić samych siebie, a zacząć uczyć się z tym żyć, bo, paradoksalnie, jak się tego nauczymy to łatwiej to zniknie z naszego życia...Ja tak widzę po sobie.

przez caliope 20 sie 2015, 22:08
Piszesz ze koniec koncow wychodzisz z tego i dajesz sobie rade- no ale potem znowu wpadasz w obsesyjne liczenie kalorii. To super ze podejmujesz walke i udaje Ci sie przez pare tygodni zdrowo odzywiac nie myslec o kalorycznosci. Ale bedziesz zdrowa gdy to bedzie staly stan, nie cos chwilowego, bo chlopak Cie przekonal ze robisz sobie krzywde.
Uwazam ze powinnas udac sie do psychologa, chociazby porozmawiac, powiedziec co czujesz. Moze masz zaburzenia, moze nie. To nie jest wedlug mnie az tak istotne

Sortuj wg