Wyczerpujący głód wieczorem mimo jedzenia

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Wyczerpujący głód wieczorem mimo jedzenia

przez SinnerInHeaven 13 paź 2014, 17:45
Podobno jeśli ktoś ma budowę ektomorfika to może a nawet powinien jeść dużo na noc. Ja tak robię też i dobrze mi z tym. Jak nie zjem czegoś sporego przed snem to kiepsko śpię. Może przejdź się do dietetyka to Ci rozpiszę dietę. Tylko nie wierz oczywiście ślepo w to co powie. W sumie w to co ja pisze też nie wierz ślepo. Ale musisz testować różne diety sprawdzać po czym czujesz się dobrze i jakie pory jedzenia Ci odpowiadają. Profesjonalnie powinno się jeść 5 razy dziennie. Pięć małych posiłków. Przy tak częstym jedzeniu nie ma możliwości niedoboru kalorycznego. Ale wiadomo są tacy co np. jedzą 2 razy dziennie i wszystko jest ok. Ogólnie trzeba sobie sprawdzić co działa a co nie. Bo to co jednego uleczy drugiego zabije chyba takie powinno być podstawowe założenie dietetyki. Poza tym zrób jakieś specjalistyczne badania u dobrego lekarza i nie słuchaj lekarki-pielęgniarki bo ona wie tyle co ja albo i mniej. Może masz coś np. z wchłanianiem. Nawet przy kiepskiej diecie nie powinno się mdleć i wymiotować.
SinnerInHeaven

Sortuj wg