Głodówka 3 tygodnie i dziwne problemy z brzuchem

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez tahela 06 maja 2014, 22:27
marimorena,
no własnie wariuje cały organizm, jak juz chce sie głodówke to trzeba sie konsultowąc z lekarzami anie jakims uzdrawiaczami czyt, szarlatanami, którzy udaja ,ze wiedza i mieszaja w glowie i trzeba to roboc z duzym wyczuciem,zeby sobie na zawsze nie popsuc organizmu o po dokłądnych konsultacjach z porzadnym dobrym lekarzem po medycynie , którty ma gruntowna wiedze

-- 06 maja 2014, 21:28 --

czemu nie mozna edytować postów tak jak zawsze przez 15 min. po napisaniu
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Powietrzny Kowal 06 maja 2014, 23:18
Nie można sobie popsuć organizmu Asia nie jedząc - łatwiej go psuć wsiorpując różne tłuszcze trans i wódę na przemian :D
Ja nie jestem po medycynie - za to mam gruntowną wiedzę :D
Aha - odpowiadając założycielce wątku, której coś śmiesznie burczy w brzuchu - enzymy trawiące inne enzymy tak śmiesznie burczą Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez tahela 07 maja 2014, 00:53
Powietrzny Kowal,
można poczytaj lepiej mozna zakłucic metabolizm, trawienie i to bardzo mozna, nastepny , który ma niby gruntowna wiedzę,ale z dziwnych źródeł i koniec rozmowy , ja czytam sporo naukowych doniesien , nie od jakis szmanów tylko potwierdzonych naukowo faktów to wiem,wódą tez mozna ,ale to co innego
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Powietrzny Kowal 07 maja 2014, 10:14
Jasne że można - zwłaszcza głodówkami długotrwałymi (no i ewidentnie przy anoreksji). Krótkie głodówki (zwłaszcza te nieprzekraczające tygodnia) są w zasadzie 100 na 100 wręcz zbawiennie dla
wszystkich mających problemy z lipidami, lekką nadwagą, za wysokim rr, i jak pisałem ogólnymi chorobami cywilizacyjnymi z zakresu chorób somatycznych. ;)
Nerwicowcom raczej odradzam głodówki (no chyba, że ktoś jest szalenie zdeterminowany i pewien na 110%)
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez Candy14 07 maja 2014, 11:44
W 100% zgadzam sie z Tahela
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Hitachi 07 maja 2014, 12:07
Z tego co mi się przypomniało teraz (wcześniej nie myślałam o tym xD), to człowiek może wytrzymać tydzień bez picia i miesiąc bez jedzenia xD Wtedy nie pomyślałam o tym :P W sumie wydaje mi się że 3 tygodnie to może jednak nie tak wcale mało xD Już staram się jeść, i zaczynam się przyzwyczajać do smaku, wczoraj obiad był bardziej na przymus ale kolację skromną zjadłam ze smakiem powiem ja xD Ogólnie wieczorem jest smak a w dzień niekoniecznie... A u mnie w domu to myślą, że ja od teraz zacznę jeść 5 posiłków dziennie i nawet będę jeśc śniadanie, którego nigdy nie jem! A jak nie chcę śniadania to że znowu się głodzę, a ja po prostu śniadań nie jadam... I ciągle o tym żarciu, oni chcą żebym zaczęła jeść normalnie tak od razu.

przez Kalebx3 07 maja 2014, 12:25
A jak nie chcę śniadania to że znowu się głodzę, a ja po prostu śniadań nie jadam...

Spoko , ja tez śniadań nie jadam od kilku juz lat , za to wieczorem jem jeden raz dziennie , ale za to dużo i treściwie . W dodatku do tego jedzonka wspomagam się dużą ilością suplementów diety . Może Ty też spróbuj brać jakieś witaminy , białka esencjonalne skoro nie dostarczasz w zwykłej , tradycyjnej wszystkiego co niezbędne dla organizmu . No bo sama pewnie wiesz ,że kalorie i ich fobiczne liczenie to nie wszystko , są jeszcze inne związki bez których organizm nie może funkcjonować . Na tyle ,że może się to w pewnych wypadkach objawiać brakiem apetytu i innymi akcjami .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Hitachi 07 maja 2014, 12:41
Kalebx3- co to są białka esencjonalne?

"No bo sama pewnie wiesz ,że kalorie i ich fobiczne liczenie to nie wszystko , są jeszcze inne związki bez których organizm nie może funkcjonować . Na tyle ,że może się to w pewnych wypadkach objawiać brakiem apetytu i innymi akcjami ." czyli że brak apetytu może być wynikiem związków których nie dostarczałam organizmowi? A te związki jak naturalnie można dostarczyć w czym?

No jakieś witaminy zacznę brać

przez Kalebx3 07 maja 2014, 12:57
Białka esencjonalne to pełen zestaw aminokwasów egzogennych i endogennych w skoncentrowanej formie . Dla przykładu jedna łyżeczka takiego białka ma tyle samo aminokwasów co duży kotlet schabowy z jajkiem . Musiała byś poszukać tego w sklepach dla kulturystów . Ja aktualnie biorę to :
http://www.kulturystyka.sklep.pl/p/1140 ... -promocja/

-- 07 maja 2014, 12:57 --

Białka esencjonalne to pełen zestaw aminokwasów egzogennych i endogennych w skoncentrowanej formie . Dla przykładu jedna łyżeczka takiego białka ma tyle samo aminokwasów co duży kotlet schabowy z jajkiem . Musiała byś poszukać tego w sklepach dla kulturystów . Ja aktualnie biorę to :
http://www.kulturystyka.sklep.pl/p/1140 ... -promocja/
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Hitachi 07 maja 2014, 13:04
E, a to zdrowe takie coś co biorą kulturyści? Bo jakoś nie mam pewności xD

-- 07 maja 2014, 13:05 --

PS. To ma dużo kalorii chyba co?? Tzn. nie wiem bo to witaminy ale kto wie...

-- 07 maja 2014, 16:13 --

PS. Dzisiaj babcia usmażyła mięso i się focha, że jadłam sałatę z ziemniakami a mięsa z tłuszczem nie chciałam xD Mówi, że mogła mi kotlety sojowe usmażyć :D A to na jedno przecież wychodzi :P

Sortuj wg