Ręce opadają....

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Ręce opadają....

przez arate 09 kwi 2014, 23:03
Mam do Was pytanie... do ludzi zmagających się z tymi zaburzeniami.
Z ED walczę konkretnie ponad rok ( mam na myśli terapię, leki itp) do tego jeszcze OCD które bardziej daję się we znaki.
Jakiś czas temu, dałam się zawładnąć terapii, wszystkiemu temu co mówią inni... Mam wrażenie, że przytyłam z 10kg, oczywiście nie stane na wagę...boję się tego co zobaczę. Ale widzę po sobie, po ciuchach, po zdjęciach, że jest źle.... Nie chcę tak wyglądać. Ostatnio znowu, zaczęłam głodówki... zauważyłam że po 4 dniach, nie ma żadnej róznicy. Czy coś jest ze mną nie tak? Czy moj metabolizm, już po prostu dostał fioła?
Nie piszę tutaj po to, żebyście mi mówili, że głodówki są złe,.... Ja to wiem, gorzej z praktyką, ale to już inna bajka. Chciałam zapytać, czy może ktoś z was miał podobny problem? Może to głupie pytanie, ale ja mam wrażenie, że nie mogę zrzucić tego co mi przybyło, podczas ,,leczenia'' :(

Ręce opadają....

przez damaged0 09 cze 2014, 21:55
arate napisał(a):Mam do Was pytanie... do ludzi zmagających się z tymi zaburzeniami.
Z ED walczę konkretnie ponad rok ( mam na myśli terapię, leki itp) do tego jeszcze OCD które bardziej daję się we znaki.
Jakiś czas temu, dałam się zawładnąć terapii, wszystkiemu temu co mówią inni... Mam wrażenie, że przytyłam z 10kg, oczywiście nie stane na wagę...boję się tego co zobaczę. Ale widzę po sobie, po ciuchach, po zdjęciach, że jest źle.... Nie chcę tak wyglądać. Ostatnio znowu, zaczęłam głodówki... zauważyłam że po 4 dniach, nie ma żadnej róznicy. Czy coś jest ze mną nie tak? Czy moj metabolizm, już po prostu dostał fioła?
Nie piszę tutaj po to, żebyście mi mówili, że głodówki są złe,.... Ja to wiem, gorzej z praktyką, ale to już inna bajka. Chciałam zapytać, czy może ktoś z was miał podobny problem? Może to głupie pytanie, ale ja mam wrażenie, że nie mogę zrzucić tego co mi przybyło, podczas ,,leczenia'' :(

Być może jest tak, ze Twoje cialo jest 'wdzieczne' za te nadrobione straty i nie chce tego 'tracic' wiec z poczatku jest ciezej znowu schudnac.. tak to juz jest :"( ale z czasem wiadomo, schudniesz... nie chce Cie do tego namawiac,ale wiem jak ciezko bywa. Badz silna i staraj sie mimo wszystko nie wracac do glodowek. Dbaj o siebie, zycze jak najlepiej ♡
Szczesliwie wyleczona z bulimii dzieki fluoksetynie:)
Depresja wciaz.

Ręce opadają....

przez jakubgrabowski 22 lip 2014, 11:37
Na pewno po jakimś czasie aga spadnie, ale trzeba regularnie ćwiczyć i nie stosować się do zaleceń specjalisty.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg