Pomocy! Jestem uzależniona od słodyczy.

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez ts2015 14 sty 2015, 04:10
Polecam Topiramat na uzależnienie od słodyczy, nie tknęłam po nim nic słodkiego chyba przez pół roku, a potem i tak, wstręt do słodyczy się utrzymywał, raz na pół roku zachciewało mi się czegoś słodkiego.
Borderline, Bulimia / Fluoksetyna 40mg + Amisulpryd 200mg + Topiramat 200mg

przez wiejskifilozof 14 sty 2015, 10:13
Ja polecam,mniej kupować.Ale nie rezygnować.

przez Pesky 28 lut 2015, 19:41
Też niestety jestem uzależniona od słodyczy :cry:. Najgorzej jest wtedy, gdy siedzę w domu i się nudzę. Wtedy ogólnie dużo jem, a słodyczy zwłaszcza. Czasem jak mnie "najdzie" na słodkie, a nic takiego nie ma w domu, to potrafię specjalnie iść do sklepu po czekoladę czy ciastka, albo w nocy zacząć piec ciasto. Nie potrafię też się pohamować, zjeść kilku kostek czekolady. Od razu wydaje mi się, że skoro już zjadłam te parę kostek to dzisiejsze wysiłki w utrzymaniu diety poszły na marne, i mogę się napchać do granic możliwości. Ciężko mi się "zasłodzić", uwielbiam wszystko co baaardzo słodkie, a nawet jak już mi się jednak niedobrze o tych słodyczy robi, to popijam kawą i pochłaniam dalej :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arasha 28 lut 2015, 19:50
Pesky, jak masz ochotę, to zapraszam Cię ( ale nie zmuszam ) do tematu, który założyłam, abyśmy się jakoś wzajemnie wspierali w walce ze słodkim nałogiem ;) cukier-s-odycze-moja-walka-z-uzale-nieniem-i-odstawk-t54230.html
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Pesky 28 lut 2015, 20:11
Arasha, dzięki, chętnie poczytam, może i mi uda się coś z tym uzależnieniem zrobić :smile:

Sortuj wg