Postrzeganie siebie

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Postrzeganie siebie

przez xxdarc 06 lis 2015, 22:53
im więcej waże tym est gorzej, teraz jest źle - zapasłam się.. nie potrafię aktualnie tego powstrzymać
jak wazę 56kg czuję się bezpiecznie, i ładnie waga 57, 58 też jest OK ale jak widzę 6 z przodu .. to już mnie krew zalewa, załamuje się, i obwiniam, mam mega dużo lęków że jutro taka tłusta będę że nie wstanę, i obiecuje zawsze sobie że NIE kupię sobie większych ubrań niż S.. bo to mnie zmotywuje do dalszego tycia, torturuje mnie myśl otyłości, gdy widzę innych na żywo czasem, mijam otyłe osoby, takie mega współczucie mi się włącza i chce mi się płakać, bo wiem że to nie takie proste jest schudnąć, a patrzę na nich jako na siebie, już wkrótce będę podobna .. i czuję smutek, niemoc . Teraz w mojej głowie gotuje się plan, lecz jest jeszcze nie dojrzały, ostatnio miałam 2 tygodnie diety normalnej 2000 kcal liczyłam kalorie i schudłam 1 kg .. w drugim tygodniu 0,300 gramów to super. Lecz to nie mogło wypalić, kocham słodycze. I tu cel się odradza, koniec ze słodyczami - a bynajmniej z większością słodyczy! Muszę się ich pozbyć bo mnie dołują, muszę je znienawidzić, zbrzydzić je sobie.. inaczej nie wygram.
ld

Sortuj wg