ED? Chyba potrzebuję pomocy

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez freya 04 maja 2013, 01:39
insaaane, biegiem do psychologa! Z zaburzeniami odżywiania nie ma żartów, ponieważ bardzo szybko można przekroczyć tę cienką granicę.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez czarnobiała mery 04 maja 2013, 13:41
insaaane napisał(a):Przepraszam wgl ze tu pisze. Ale sama nie wiem co robić. Da się jakoś wyjść z tego samemu?

Ja od kilkunastu lat wychodzę z tego sama, nie jestem już skrajnie wychudzona, ale nie umiem normalnie jeść. Nigdy nie leczyłam anoreksji u psychologa czy psychiatry i mam żal, że nikt mi nie pomógł, gdy jeszcze to było możliwe.

przez insaaane 05 maja 2013, 22:00
Staram sie wrócić do normalności. Chce z tym skonczyć jednak wszystko postrzegam jako kalorie. Mam nadzieje ze dam rade. Jednak boje sie ze to chwilowe nastawienie i za dzien, dwa, tydzien będę myślała tylko o tym żeby jak najmniej zjeść. Przyłapuje się na czytaniu o dietach i kaloryczności. Staram się jeść normalnie a wychodzi mi około 700 kcal. Policzyłam z ciekawości.
Chciałabym iść do psychologa ale na prawdę nie mam jak :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg