Problemy gastryczne, jelito nadwrażliwe, brzuch, itp.

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez paradoksy 07 mar 2012, 13:12
izzie, ja dostałam ten lek na bóle.
nie każe go jeść codziennie
jak na kogoś działa apap to niech bierze apap
na mnie nie działa..
paradoksy

przez izzie 07 mar 2012, 13:18
paradoksy, wiem, lekarze go przypisują na silne bóle, sama mam go w domu, ale raczej nie biorę, gdyż tak jak mówiłam baaardzo niszczy śluzówkę i powoduje krwawienia z prz. pokarmowego. A właściwie ketonal ma zastosowanie w bólach innego pochodzenia. A jeżeli kogoś boli brzuch z niewiadomej przyczyny i serwuje sobie ketonal, to to dobre nie jest i juz

przez paradoksy 07 mar 2012, 13:22
mam głównie na bóle głowy na które inne leki nie działają
kiedyś jadłam ketonal prawie codziennie, a teraz się okazuje że na usg jamy brzusznej wszystko jest u mnie ok, i nigdy nie występowały u mnie żadne krwawienia z ukł. pokarmowego, wcześniej (to było jakieś 5-6 lat temu) nie miewałam również rewelacji żołądkowych, mimo brania tego leku.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez krul 07 mar 2012, 13:24
Mi przeciwbólowe nie pomagały, tylko dojelitowe, np. ultop. Po braniu przez kilka dni czułem ulgę i żołądek nie bolał.
krul

przez izzie 07 mar 2012, 13:26
no widzisz, to dobrze, ja go brałam na bóle @ i miałam lekkie krwawienia. Każdy org. inny

-- 07 mar 2012, 12:27 --

Mi kiedyś Nolpaza pomogła i Metoclopramid. I właśnie ten drugi lek również jest na mdłości, tylko że usypia!

przez krul 07 mar 2012, 13:32
Tzn. ja jak mnie bolało, to miałem problemy z zasypianiem, to oprócz ultopu brałem pramolan czy tam pramolan.

A ketonal to dwa razy w życiu, jak miałem szwy na nodze, bo apap nie pomagał i jak miałem płuco ucinane, z tym, że po zabiegu przez prawie 2 tyg. otrzymywałem morfinę, a potem na czas gojenia jadłem ketonal, bo to było prawie 50 szwów, zarówno wew. jak i zew., no ale to inna dziedzina. :P
krul

przez arla 07 mar 2012, 22:34
izzie, ja z tym ketonalem mialam tak samo wziełam go raz jeden i mi wystarczyło hehe brzuch padł
'Zacząć jest łatwo. Wytrwać jest sztuką'

przez krul 07 mar 2012, 22:40
padł, tzn. co dokładnie?
krul

przez arla 07 mar 2012, 22:42
krul, zamieszkalm w lazience i myslalm ze umre z bólu w skrócie
'Zacząć jest łatwo. Wytrwać jest sztuką'

przez krul 07 mar 2012, 23:17
nie no, tak to nie mam ..
krul

przez czarnobiała mery 25 kwi 2012, 21:54
ból żołądka

boli mnie żołądek od nerwów, jak się stresuję, to ból się nasila. Co to jest? Żadne leki na to nie pomagają, zresztą nie rozmawiałam o tym z lekarzem, ale dzisiaj miałam stresujący dzień i od rana boli mnie żołądek. Boję się jeść, a jak coś zjem, to jest mi słabo, niedobrze i chce mi się wymiotować. Czy to jest normalne? Jak to się leczy?
Poza tym, byłam dziś tak zestresowana, że wylałam rano cały kubek kawy zbożowej na biurko :/
Ostatnio edytowano 25 kwi 2012, 21:59 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z w/w wątkiem z uwagi na treść Twojego postu

przez milka89 25 kwi 2012, 22:02
nazywam się niewarto napisał(a):ból żołądka

boli mnie żołądek od nerwów, jak się stresuję, to ból się nasila. Co to jest? Żadne leki na to nie pomagają, zresztą nie rozmawiałam o tym z lekarzem, ale dzisiaj miałam stresujący dzień i od rana boli mnie żołądek. Boję się jeść, a jak coś zjem, to jest mi słabo, niedobrze i chce mi się wymiotować. Czy to jest normalne? Jak to się leczy?
Poza tym, byłam dziś tak zestresowana, że wylałam rano cały kubek kawy zbożowej na biurko :/

mnie boli żołądek praktycznie codziennie ze stresu. Jak tylko mam wyjść z domu, mam potworne bóle żołądka. Ściskanie, jakby ktoś mi supeł zawiązywał. Też nie mogę jeść i mam mdłości. W ciągu 3 tygodni schudłam 6 kg, bo nie mogę jeść. Zażywam na te bóle Spasmoline, to jeśli coś jak No-spa, ale silniejsze i niestety na receptę. Pomaga czasem, ale niestety nie zawsze. Jedyne, co Ci mogę powiedzieć, to że po prostu spróbuj to ignorować, wiem, że to jest ciężkie, ale w końcu po jakimś czasie się udaje. Ja staram się to ignorować, nie myśleć o tym i nawet, nawet mi to idzie i ból się zmniejsza, a jak o nim zapomnę, to całkiem znika.
Velaxin ER 150mg + Sedam 3mg doraźnie

przez *Monika* 25 kwi 2012, 22:02
nazywam się niewarto, może przejrzyj powyższe wpisy w tym wątku.
Może rzeczywiście powinnaś porozmawiać o swoich dolegliwościach ze specjalistą.
Obrazek
Główny Moderator

przez czarnobiała mery 26 kwi 2012, 19:58
Prawdę mówiąc, to ja nie wiem, jaki specjalista leczy te dolegliwości, do psychiatry przecież chodzę i biorę leki. Do kogo jeszcze powinnam pójść?

Sortuj wg