Problemy gastryczne, jelito nadwrażliwe, brzuch, itp.

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez Hollow 17 cze 2006, 18:14
atrucha napisał(a):Kiedy trafiłam do psychiatry i dostałam tabletki, problemy z układem pokarmowym prawie zupełnie zanikły.

Mi leki tylko nasilają ból. Od tygodnia prawie bez przerwy.

Rrrrwa mać!

przez ptaszek 20 cze 2006, 19:40
Raz nawet dostałam skierowanie do szpitala na wyrostek robaczkowy;)..Przez trzy dni karmili mnie kroplówką po czym odesłali do domu;) Kiedy trafiłam do psychiatry i dostałam tabletki, problemy z układem pokarmowym prawie zupełnie zanikły. Dla mnie było to jak nowe życie ;) :D

hejka
zainteresowal mnie Twoj post, szczegolnie jedno zdanie o skierowaniu do szpitala z podejrzeniem wyrostka robaczkowego. U mnie lekarz stwierdzil zapalenie jelita wrazliwego, bez badan, tylko przeprowadzil wywiad i wykluczyl sprawy "kobiece" /mialam robione usg/, dostalam leki. Ale niestety co m-c jest to samo, przez ok. tydzien mam bol brzucha po prawej stronie taki klujacy z promieniowaniem na noge.
Czy Ty moglabys mi opisac swoje bole, jak Cie to boli, z gory dzieki. Bo jak juz sobie mysle, ze to nie to, ze to cos powazniejszego :(
Od wczoraj biore lek, ale chyba niewiele pomaga, zobacze jak bedzie dalej.
Pozdrawiam wszystkich

przez atrucha 20 cze 2006, 21:11
carnivore napisał(a):Często boję się gdzieś wyjść jak nie wiem czy w poblizu jest toaleta! :oops: jak wiem ,że jest to jestem o wiele bardziej spokojny

Oj,znam ten ból. Znałam rozmieszczenie wszystkich "kibli" w mojej okolicy.. Będąc na wakacjach w Kołobrzegu,najczęściej zwiedzanym obiektami były przybytki z napisem WC.. :? Zaczęłam jeść Efectin i jak ręką odjął..

ptaszek napisał(a):Czy Ty moglabys mi opisac swoje bole

To było trzy lata temu i nie pamiętam tak dokładnie. Zaczęło się od żołądka i objęło cały brzuch. Ból był bardzo intensywny i miałam wrażenie,ze przemieszcza się w dół. Zrobiono wszystkie badania (ginekologiczne,usg też) i stwierdzono,ze to wyrostek. Potem dostawałam tylko środki przeciwbólowe i dokarmianie kroplówką. Po kilku dniach ból minął i wypisano mnie do domu. Czasem wracały te napady,ale nie były już tak intensywne..

Hollow powinnam odpowiedzieć Twoimi słowami..pytaniem,które najczęściej zadajesz..tyle,ze to i tak niczego nie zmieni.
Wiara czyni cuda..Autosugestia.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Hollow 24 cze 2006, 13:41
powinnam odpowiedzieć Twoimi słowami..pytaniem,które najczęściej zadajesz..tyle,ze to i tak niczego nie zmieni.

Atrucha, mój post nie wymaga odpowiedzi - napisałem bo ch**wo się czułem.
Ale skoro już, to odpowiedz tymi moimi słowami, bo ciekaw jestem jakie pytanie zadaję najczęściej.

przez atrucha 24 cze 2006, 14:51
Może nie najczęściej,ale akurat forma pytania jest ostra i utrwaliła się mocno w mojej pamięci.
Potraktuj to humorystycznie i nie analizuj zbytnio ;)

Hollow napisał(a):K... skąd ja się wziąłem?!

Hollow napisał(a):Skąd się tacy biorą?
Przyjaciel forum

przez Hollow 24 cze 2006, 15:17
Napisałem tak tylko raz, w jednym z ponad dwustu postów (pierwszy cyt.).
Co do drugiego cytatu, to przeczytaj ponownie.

Rzeczywiście, błyskotliwy żart. :roll:

przez atrucha 24 cze 2006, 15:23
Mogłam się domyślić,ze u Ciebie z poczuciem humoru jak zawsze kiepsko.. :roll: Jeżeli czujesz się urażony - to sorki. Nie miałam takich intencji. Myślałam,ze to czytelne jest..
Przyjaciel forum

przez Hollow 24 cze 2006, 15:30
Chyba masz ujemny biorytm, Atrucha :lol:

przez atrucha 24 cze 2006, 15:32
Rozwalamy "jelito wrażliwe".. :lol:
Przyjaciel forum

przez Hollow 24 cze 2006, 17:01
atrucha napisał(a):Rozwalamy "jelito wrażliwe"..

A, tam... Kij mu w nery (temu jelitu) ;)

Mojemu się już poprawiło, tzn. boli jak zwykle. Zacząłem brać jeszcze dodatkowe lekarstwo, więc może będzie lepiej :)

przez snaefridur 24 cze 2006, 17:31
Hollow napisał(a):A, tam... Kij mu w nery (temu jelitu)

I oczko mu się odlepiło na dodatek :shock: ;) .
snaefridur

przez Hollow 24 cze 2006, 17:32
snaefridur napisał(a):
Hollow napisał(a):A, tam... Kij mu w nery (temu jelitu)

I oczko mu się odlepiło na dodatek :shock: ;) .

:*!

przez Deunia 09 lip 2006, 01:26
Też mam ten problem. To jest chyba jeden z gorszych obiawów nerwicy, bo jak dostaniesz biegunki, to już pigułka na uspokojenie nie pomaga ale to mija razem z nerwicą. Ja poprostu jak gdzieś idę to nic nie jem i biorę ze sobą krople żołądkowe lub stoperan.

kłopoty gastryczne

przez Kira 04 sie 2006, 12:30
Od kilku miesiecy mam zapalenie żołądka wywołane refluksem żółci. Lecze sie bez rezultatu. Ponieważ gastrolog podejrzewał u mnie również nerwice wegetatywną, zaczelam chodzic na terapię do psychoterpeuty, dostałam też uspokajajace leki. Wydaje mi się, że nad nerwica juz panuję, nie mam lęków, stosuje trening autogenny. Niestety dolegliwosci ze strony żołądka sa tak silne, że zaczynam się załamywać. Czy ktos z Was miał podobne doświadczenia? Jak to przetrwać? Będę bardzo wdzieczna za komentarz.

Sortuj wg