Psychodieteyk.

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Psychodieteyk.

przez Zupapomidorowa 04 lut 2013, 19:50
We wtorek mam pierwsze spotkanie z psychodietetykiem. Nie umiem zrzucić sama 15tu kg które przybrałam po antydepresantach. Niby wiem co jeść, żeby nie tyć ale raczej mi to wszystko nie wychodzi. Czy ktoś z Was kochani korzystał z takiej terapii?
Dawniej Luktar

Psychodieteyk.

przez Anna Maria 04 lut 2013, 19:53
Luktar, ja nie,ale to bardzo ciekawe.Nie wiedziałam że taki ktoś jest jak psychodietyk.
Anna Maria

Psychodieteyk.

przez Zupapomidorowa 04 lut 2013, 19:55
Ja też jestem zdziwiona. Ale cieszę się, bo wiem, że mam problem z pocieszaniem się jedzeniem. Może mi pomoże. Nie mogę się doczekać :)
Dawniej Luktar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Psychodieteyk.

przez Snejana 04 lut 2013, 19:57
wow też o tym nie słyszałam :) Czy taki lekarz może doradzać nie tylko w odchudzaniu, ale również pomóc nabrać zdrowych nawyków żywieniowych? Np. osobom z ten bulimią itp?
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Psychodieteyk.

przez Zupapomidorowa 04 lut 2013, 19:59
Kochane, ja nie wiem czy ona może poradzić w bulimii. Jeśli pomoże mi opanować łapczywe jedzenie i żarcie w stresie to może będzie w stanie leczyć bulimię.
Dawniej Luktar

Psychodieteyk.

przez Snejana 04 lut 2013, 20:03
Luktar, właśnie poszperałam w necie i wychodzi na to, ze tak, może :D To chyba dosyć nowy zawód, ten psychodietetyk, nie mogę znaleść żadnych ofert u siebie w okolicy...
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Psychodieteyk.

przez Zupapomidorowa 04 lut 2013, 20:06
Byłoby bosko! :D

Ja idę do kliniki Volta w stolicy.

Dziewczyny, dam wam znać w przyszłym tygodniu po wizycie, jak to wygląda, ok? ;)
Dawniej Luktar

Psychodieteyk.

przez Snejana 04 lut 2013, 20:10
Luktar, jasne, powodzenia :D

Psychodieteyk.

przez freya 04 lut 2013, 21:26
Luktar, również nie słyszałam o takim zawodzie, ale chętnie dowiem się więcej. Powodzenia! :)
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Sortuj wg