Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez Agasaya 14 lip 2011, 21:52
_asia_, ja mam dziś 10 dzień i czuję się dobrze, jutro zaczynam fazę z warzywami. Jem dużo flavonu do tego i piję litrami wodę. Wiem czym grozi ta dieta i wiem jak zapobiegać :smile:
przeraża mnie tylko to że wolne w moim mniemaniu chudnięcie podsuwa mi chore pomysły na przyspieszenie tego procesu :-|
Agasaya

przez dogomaniaczka 14 lip 2011, 22:47
a ja jestem jakaś nienormalna, postanowiłam że kończę, waga trzyma się w miejscu, czyli tak jak powinno być a ja się załamuję że nie spada :shock: :roll: mimo że "zakończyłam" odchudzanie :roll:

eh.. Lady_B, uważaj, zmodyfikuj sobie trochę, ja odstępowałam od zasad żeby choć trochę cukru sobie dostarczać, bo bez tego jeszcze bardziej w depresję popadniesz...pamiętasz jak pisałam do Ciebie jak miałam atak to właśnie przez dietę i brak cukru..jedz sobie jakieś jabłka chociaż, zwłaszcza na początku, ja tak robiłam, chudłam mimo to. wszystko trzeba trochę modyfikować, dostosowywać do siebie..źle by było gdyby przez tę dietę spadł Ci nastrój. a tak też może być...mi było słabo dlatego jadłam owoce.

przez Agasaya 14 lip 2011, 23:02
dominika92, ale mi nie brakuje cukru... może dlatego że parę razy pozwoliłam sobie na parę drinków z fantą albo jakimś sokiem... oczywiście ze robię odstępstwa ale one się źle kończą...
Dziś np jak byłam sama w domu to poleciałam do sklepu i kupiłam sobie loda i paczkę chipsów... zjadłam to po kolei wszystko a potem rzecz jasna panika że zawalilam i że zaraz mi wróci to co schudłam więc poleciałam to "oddać w wc" ... :bezradny:
także staram się tych odstępstw za wiele nie robić jednak
Agasaya

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bretta 14 lip 2011, 23:08
Lady_B, nieee... nie rób tak....
dominika92, nie załamuj się, chudzina jesteś, widziałam na zdjęciach;). A skoro efekt osiągnięty, waga stoi, to nie dawaj sobie nowych 'celów'...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez dogomaniaczka 14 lip 2011, 23:14
Lady_B, ale chodzi o to żeby robić mądre odstępstwa, ustalone, nie koniecznie lody i chipsy, tylko z góry założyć że odstępstwem będzie np. jedno jabłko dziennie..żeby czuć się lepiej, mieć lepszy humor..

bretta, no ale tak się przyzwyczaiłam że waga spadała... :105: ale staram się...

przez Agasaya 14 lip 2011, 23:15
bretta, kurde wiem... ogarnę się... niech tylko zejdą ze mnie jeszcze 3 kg żebym przekroczyła pierwszy próg... :(

-- 14 lip 2011, 23:17 --

dominika92, problem w tym że jabłko było by może za mało grzeszne żeby je zwrócić i zostałoby strawione i...
a lody i chipsy to wiadomo co musze z nimi zrobić
Agasaya

przez bretta 15 lip 2011, 00:11
Lady_B, jeżeli zejdą w taki sposób to będzie tylko znak że wróciłaś do bagna i będziemy sobie mogły podać ręce. tego chcesz?
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez Agasaya 15 lip 2011, 00:46
nie chcę... ale może to jedyne wyjście :(
Agasaya

przez bretta 15 lip 2011, 00:50
Lady_B, to nie wyjście. To wejście do podziemia.

przez Agasaya 15 lip 2011, 01:14
wiem...
jutro idę z mamą na miasto na zakupy i pozałatwiać parę spraw... będziemy dużo chodzić... spalę to czego nie zwróciłam i będę miała znów czyste sumienie.... na jakiś czas...
Agasaya

przez nieidealna 17 lip 2011, 17:48
kolejne bełty.. :? .
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez wrong 19 lip 2011, 10:58
Niestety znowu nie jest dobrze. :why:
I was born with the wrong sign
In the wrong house
With the wrong ascendancy

przez Agasaya 19 lip 2011, 13:34
u mnie jest coraz gorzej... jem coraz mniej bo nie chcę już rzygać... więc jem jak najmniej... ważę bo każdej nawet kawie zwykłej... mam wyrzuty sumienia że jem cokolwiek...
Agasaya

przez Nel 19 lip 2011, 15:56
Obrazek
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Sortuj wg