Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez chojrakowa 22 sty 2016, 01:22
Boże chcę umrzeć. Odkąd wróciłam do domu jem-rzygam-jem-rzygam.
:why: :why: :why:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez chojrakowa 02 lut 2016, 15:06
Sama sobie życzę słodkiego miłego życia, urodzinowe wsadzanie głowy do kibla zaliczone.
Dobrze, że nie mam tortu bo pewnie też bym go wyrzygała...
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez cheiloskopia 02 lut 2016, 18:10
Kiedy uświadomiłam sobie, że to, co robię sama z sobą... to po prostu śmierć głodowa, zaczęłam - z wielkimi oporami - jeść.
Jakiś czas później przyszło mi sobie uświadomić, że płynnie przeszłam w bulimię...
Teraz znowu się głodzę...

Az taka jestem beznadziejna, że nawet jeść jak człowiek nie potrafię?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IzaMia 03 lut 2016, 13:17
zaraz mi rozpierdoli głowę!! nie no nie mogę.
Jak to jest że ta durna waga jest taka ważna. byłam dziś na teście sprawnościowym do straży miejskiej... i czego się najbardziej bałam? ważenia przed rozpoczęciem wstępowania na ławeczkę. testy oczywiście oblałam, kolejny etap bez Izabeli, i dobrze mi tak. w sumie jak osoba która najpierw się głodzi, potem wpierdala i rzyga, następnie chce się jakoś wyczołgać z tego gówna i rzygać przestaje rzucając się w wir pracy tak, ze nawet nie ma czasu na kiblu usiąść, a ostatecznie jak sie dzis okazało od najniższej wagi (ok, rozumiem wycieńczenie, odwodnienie i takie tam) przytyłam 15 kilo!! nosz /cenzura/.
i w tym momencie nie liczy sie że bez jakiegokolwiek wcześniejszego przygotowania byłam najlepsza ze wszystkich dziewczyn, że przy tych ich daremnych wymaganiach zabrakło mi tylko jednego punkcika, że nawet faceci nie mieli tyle punktów co ja., że ze wszystkich i tak dostała sie tylko jedna osoba, a zaraz po niej była Izabela - tak. nie liczy sie nawet to że cholera szansa na zdobycie pracy poszła sie jebać. liczy sie waga! liczą sie cyferki. odechciewa sie żyć. widze w lustrze bezkształtne wały tłuszczu. nawet morda jakaś taka brzydsza. nienawidze sie. chce sie głodzić, głodzić, głodzić, chce same kości i zdechnąc! wrrrr....

przez Expresia 03 lut 2016, 15:47
Ostatnio albo się przejadam, albo mój umysł kłamie, że się przejadam, bo jem kiedy jestem głodna. Możliwe, że z powodu napięcia zaburza mi poczucie sytości, ciężko mi się zatrzymać. Jestem coraz bardziej świadoma tych procesów. Wciąż uczę się na nowo jeść. Moją nową "biblią" jest książka "Jem intuicyjnie". Bardzo, bardzo ją polecam, naprawia mój stosunek do jedzenia i jest w niej mnóstwo informacji właśnie związanych z zaburzeniami odżywiania.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Artemizja 20 wrz 2016, 10:12
Dajecie radę Kochani?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg