Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez Corpse 10 sie 2014, 22:34
Tak was czytam i mam różne myśli, jak dobrze, że z tego wyszłam i jak źle, że chciałabym wrócić i tak za tym tęsknię. I czy jesteś grubsza czy chudsza jeśli kiedykolwiek miało się ed to i tak zawsze będziesz nienawidzić swojego ciała

przez SmutnaTęcza 11 sie 2014, 10:24
variable, no normalnie - np. brzuch jest za bardzo obciśnięty w mniejszym rozmiarze i trzeba kupić większy. Ostatnio chciałam kupić krótkie spodenki. Z rozmiaru XS, S i M wylewały mi się dołem uda i wyglądało to fatalnie. Dopiero w rozmiarze L było w miarę normalnie, ale tak naprawdę najlepszy byłby... XL. :shock: I to nie jest tak, że mam jakieś urojenia i tylko ja to widzę. Pokazywałam się w tych spodenkach mamie i miała mi doradzić. Stwierdziła to samo. Przecież nie kupię za małych spodenek, z których potem będzie się wylewać górą i dołem...

przez izaa 11 sie 2014, 22:12
Niektóre z was celowo sie odchudzają :P u mnie jest na odwrót, zawsze tyje i nie przejmuje sie, bo wiem że nadejdzie czas, kiedy włączy mi sie stan depresyjny i kilogramy w dół. Jeżeli spada poniżej wartosci progowej, powiedzmy 5-6 kg, to włączam wenflaksyne, mając nadzieje że cofnie nerwice żołądka :P
Nerwica nie włącza mi sie w wyniku niechęci swojego ciała. Postrzegam je prawidłowo, niestety jestem z tych co w stresie chudną, jeszcze tydzien temu zjadałam 2000 kcal, obecnie to juz 1000

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AddictGirl21 12 sie 2014, 22:53
Boże, ja z kolei zaczynam tracić kontrolę. 1kg w górę. Jestem przerażona a to wszystko przez tą pieprzoną Olanzapinę bez której nie umiem funkcjonować :(
Przy wzroście 171cm jeszcze trzy dni temu ważyłam 53kg. Teraz waga wskazuje 54kg. Boję się że to się nie zatrzyma i do tego ten wilczy apetyt. Nie, nie, nie! Tak nie może być! Od jutra zaczynam się pilnować. Chcę widzieć 51kg i ani grama więcej.
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez eura28 12 sie 2014, 23:50
Jestem sobą przerażona (pozytywnie) bo już całkiem długo wytrzymuję bez rzygania, napadów i tabletek przeczyszczających.

Oby już tak zostało :roll:

przez izaa 13 sie 2014, 09:33
AddictGirl21, Nie masz powodu do przerażenia :D Najwyżej biust i tyłek bedzie wiekszy, ot co :D

przez AddictGirl21 13 sie 2014, 13:36
izaa, Izunia ale ja nie chcę żeby coś było większe :( .......Od dziś się pilnuję! Nie ma bata.
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez izaa 13 sie 2014, 22:48
AddictGirl21, tu sie zgodzę, warto sie pilnować ale w granicach rozsądku :D ja tylko przestrzegam by nie objadać sie, po pierwsze człowiek tyje, po drugie wcale lepiej sie nie czuje, wręcz gorzej.
Ja nie lubie gdy jest za mało czy za dużo. Jako, że nie jestem osobą "krzepką" zbyt niska waga mnie przeraża, bo wiem że jest poprostu "nieżyciowa". Tzn dostarczanie zbyt niskiej ilości kcal nie pozwoli mi nawet myslec sprawnie, a co mówić o czynnościach fizycznych.

przez Annie_Wilkes 13 sie 2014, 23:02
AddictGirl21 napisał(a):Przy wzroście 171cm jeszcze trzy dni temu ważyłam 53kg. Teraz waga wskazuje 54kg. Boję się że to się nie zatrzyma i do tego ten wilczy apetyt. Nie, nie, nie! Tak nie może być! Od jutra zaczynam się pilnować. Chcę widzieć 51kg i ani grama więcej.

powinnaś być szczęśliwa ,że jednak nie masz raka, bo przy raku się chudnie nie tyje, także nie wkręcaj sobie :)

przez antananarywa 15 sie 2014, 13:21
AddictGirl21, przy Twoim wzroscie mozesz wazyc i 60kg i bedziesz wygladac szczuplutko

przez Zupapomidorowa 15 sie 2014, 15:11
A ja od września będę mieszkać na stancji z modelką która ma kontrakty zagraniczne. Trochę się boję, że będę się przy niej dołować choć jeszcze jej na oczy nie widziałam.
Dawniej Luktar

przez hupp 15 sie 2014, 19:16
variable napisał(a):Aurora92, jak to L? :shock: Ja waże 58kg i nosze ciuchy w rozmiarze S/M

Pewnie jest niskiego wzrostu.
po co?

przez Artemizja 17 sie 2014, 03:16
AddictGirl21, mam prośbę. Już wielokrotnie było w tym wątku powtarzane, żeby nie oscylować wokół konkretnych danych na temat wagi, ponieważ to może nakręcać innych z problemem ED. Tutaj wyrażamy swoje emocje, odczucia, przemyślenia odnośnie problemów z zaburzeniami, ale nie podajemy wagi, żeby się wzajemnie nie nakręcać.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Nastia 17 sie 2014, 10:08
Luktar napisał(a):A ja od września będę mieszkać na stancji z modelką która ma kontrakty zagraniczne. Trochę się boję, że będę się przy niej dołować choć jeszcze jej na oczy nie widziałam.

Ze względu na jej zapewne przeraźliwie niską wagę czy kontrakty zagraniczne?

Sortuj wg