Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez czarnobiała mery 31 gru 2013, 14:45
Ja się cieszę, że nikt nie widzi ostatnio, jak ja jem. :oops: U mnie to chyba nie jest po świętach, tylko już dłużej.

przez IzaMia 31 gru 2013, 14:59
no właśnie..u mnie podobnie jak u nazywam się niewarto, to nie chodzi chyba tylko o święta, chociaż fakt, więcej czasu wolnego, więcej jedzenia w domu, człowiek nie ma ze soba co zrobic to potem go kusi...u mnie jeszcze dochodzi stres związany z zaliczeniami, zbliżającą sie sesja, pisaniem pracy...

przez moyraa 31 gru 2013, 15:00
Hm. Ja w okresie świątecznym, zdaje się, jadłam mniej niż zwykle. Także - nie miało to wpływu na to, co się dzieje.
Wiem, że muszę się ogarnąć, bo jak tak dłużej pójdzie to zacznę mieć żółte zęby. A i inne dolegliwości zaczynają się uaktywniać... Nie wiem już nawet jakie.
Dzisiaj zjadłam grzecznie zdrowe śniadanie. Zobaczę co będzie dalej... Moje jedzenie to przez ostatnie miesiące kompletny chaos, a to z kolei może mieć wpływ na to, że nie mogąc uciec w świat jedzenia zaczynam pogrążać się coraz bardziej w swoich wizjach na temat świata. I coraz bardziej mnie to pociąga, choć to chodzenie po niebezpiecznie cienkiej linii.
Dusza czasem lubi umierać i zostawiać ciało samo. Trzeba czasu, aby ponownie wydała plony.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IzaMia 31 gru 2013, 15:01
nazywam się niewarto, a u mnie widzą i sie cieszą xD bo w końcu "normalnie" jem...szkoda tylko że nie wiedzą co potem sie dzieje...

przez czarnobiała mery 31 gru 2013, 15:06
IzaMia, no ja właśnie jem tak mało, że nikt by nie powiedział, że normalnie.
To jesz normalnie, tylko wymiotujesz?

przez IzaMia 31 gru 2013, 15:12
ja na zmianę, raz wpycham w siebie ile wlezie, czasem zdarza sie kilka razy dziennie, a raz jem bardzo mało, albo nic...dzis np jestem bez śniadania bo wczoraj przegielam i mam wyrzuty sumienia....tylko to jest niebezpieczne w moim przypadku, bo moze byc tak że wyjde za chwilę z pokoju i wyszyszcze lodówkę na amen.

przez czarnobiała mery 31 gru 2013, 15:15
IzaMia, a chodzisz na jakąś terapię?

przez IzaMia 31 gru 2013, 15:20
nigdzie nie chodze, z nikim o tym nie rozmawiam, dusze to w sobie, bo ja chyba jeszcze nie jestem gotowa... owszem mam dni, że bardzo chce z tym wszystkim skonczyc i żyć normalnie, ale jak tylko sobie pomyśle, że przytyje, że będę gruba.... ciągle mam nadzieję, że jakoś się ogarne i poradze sobie

przez czarnobiała mery 31 gru 2013, 15:22
IzaMia, nie wiem, czy sama sobie poradzisz. Przecież nie byłabyś gruba, gdybyś normalnie jadła?

przez IzaMia 31 gru 2013, 15:34
ja też nie wiem, mam nadzieję że jak jakoś to wyrzuce z siebie to będzie łatwiej i minie. ciężko mi uwierzyć, że nie bede gruba...gruba bylam całe życie, właściwie teraz waze tyle ile mialam w 6 klasie podstawówki. zrzucilam 25 kilovi panicznie boje się wrocic do starej wagi...

przez czarnobiała mery 31 gru 2013, 16:21
Tylko że brnięcie w zaburzenia odżywiania to nie jest rozwiązanie, będzie tylko gorzej, jeśli nie pozwolisz sobie pomóc.

przez Helvetti 31 gru 2013, 16:36
U mnie święta same w sobie miały myślę mały wpływ- większy miał pobyt w domu rodzinnym przez ponad 2 tygodnie, który trwa. Wierzę w to że jak wrócę to będę ładnie jeść, zaplanowałam sobie. Miejmy nadzieję
got a date with suicide.

przez czarnobiała mery 31 gru 2013, 20:57
Ja nie wiem, co mi jest, zwyczajnie nie jestem głodna. Ćwiartkę kurczaka jem dziś przez cały dzień.

przez Helvetti 01 sty 2014, 22:18
Płaczę, płaczę, płaczę. Po rozmowie z mamą. Ona mówi że nie pyta bo myślała że jest okey z moim jedzeniem już, i że się tego boi.
A ja nie mam komu tego powiedzieć. Wychowawcom nie, bo mnie wyrzucą. Lekarzowi nie, bo mnie wyśle do szpitala. Przyjaciółce nie, bo mówi że z tym nie walczę.
got a date with suicide.

Sortuj wg