Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez dogomaniaczka 15 cze 2011, 17:53
a ja chyba mam problem. 12kg schudłam i wiem że już powinnam przestać ale nie umiem....rozsądek mówi STOP!!!!!! A w głowie myśli nie przerywaj diety jeszcze parę kilo, nie przerywaj bo przytyjesz i znowu będziesz gruba...pamiętam te myśli....i mimo tego że wiem że to znak że powinnam natychmiast przerwać...nie umiem, nie chce, nie mogę, nie chcę bo przytyję, chce jeszcze schudnąć, jeszcze trochę...

przez nieidealna 15 cze 2011, 17:58
dominika92, a w jaki sposób się odchudzałaś.? chyba nie głodówka.?
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez dogomaniaczka 15 cze 2011, 18:02
nie, ale ostatnio nawet już to że dieta mnie nie interesuje tylko po prostu zaczynam jeść coraz mniej. niepokoją mnie te sygnały ale i tak wiem że nie przestanę dalej bo tak fajnie jak wchodzę na wagę i jest coraz mniej..obiecuję sobie że jeszcze 3kg i wtedy na pewno stop. tylko czy już nie zaczynam oszukiwać samej siebie :roll: dzisiaj zjadłam 2 kanapki a i tak wydaje mi się to strasznie dużo, choć rozsądek jeszcze podpowiada że głupoty gadam, pojawia się myśl żebym powiedziała komuś bliskiemu o tym ale potem od razu w głowie że lepiej nie bo jeszcze mi zabronią się odchudzać i przytyję albo co..

-- 15 cze 2011, 18:11 --

dobra nie będę panikować, bez przesady

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieidealna 15 cze 2011, 18:12
przystopuj. potrzebne Ci kolejne problemy.? chyba nie..
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez kite 15 cze 2011, 18:37
nie mam anoreksji ani bulimii ale od 3 tygodni prawie nie jem. śniadań i kolacji wcale, na obiad coś skubnę. mam zawroty głowy ale myślę że to normalne. mam pytanie do osób które ograniczają sobie pożywienie czy wręcz się głodzą, czy mieliście coś takiego że wam obraz przed oczami skakał, przekrzywiał się? jest to bardzo uciążliwe a nigdy wcześniej tego nie miałam. nie mam nowych leków a ni zmienionego dawkowania. jedyne co się u mnie zmieniło to ograniczenie jedzenia
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez dogomaniaczka 15 cze 2011, 18:43
nieidealna, nie potrzebne. ale nie chcę jeszcze kończyć..

przez m_antoinette 15 cze 2011, 18:51
dominika92, a patrz ja schudłam 14 kg w ciągu roku i to bez żadnej diety/nie jedzenia/odchudzania.

Nie wie ktoś może czy taki spadek wagi przy nerwicy jest możliwy czy trzeba szukać innych przyczyn?

przez dogomaniaczka 15 cze 2011, 18:52
m_antoinette, no fajnie ale to nie temat o tym kto ile schudł. 14 kg w ciągu roku to nie jest jak dla mnie wcale tak dużo. owszem nerwica mogła się do tego przyczynić.

przez m_antoinette 16 cze 2011, 18:52
Nie chwalę się ile schudłam, tylko pytam czy ktoś nie wie czy to może być od nerwicy, a że ty pisałaś akurat że też dużo straciłaś na wadze to się ciebie akurat pytałam.

Chociaż masz rację, to nie wątek 'kto ile schudł w ciągu roku', tylko że nie widziałam takiego jeszcze na forum

przez dogomaniaczka 16 cze 2011, 18:52
a po co taki komu na forum ? :P odpisałam, że oczywiście że może to być od nerwicy.:)

przez paradoksy 16 cze 2011, 19:04
kite, to normalne przy niejedzeniu...
ale dlaczego prawie nic nie jesz?

dominika92, wyrzuć wagę z domu.
paradoksy

przez dogomaniaczka 16 cze 2011, 19:14
paradoksy, żeby to takie proste było..nie umiem. :hide: P. mi dziś kupił arbuza bo stwierdził że potrzeba mi cukru, zjadłam kawałek i już jestem pewna że przytyłam ze 2kg. eh. uspokoja mnie to że P. coś wymyśli jak się zapędzę..

przez nieidealna 17 cze 2011, 09:47
przerażające.. weszłam na wagę. jest więcej. a co jeśli to nie przez okres.? wczoraj nie wyrzygałam tylko śniadania..
dominika92, spróbuj wytrzymać. nawet jak Ci się wydaje, że 2kg przytyjesz.

przez _asia_ 17 cze 2011, 10:46
dominika92 napisał(a):paradoksy, żeby to takie proste było..nie umiem. :hide: P. mi dziś kupił arbuza bo stwierdził że potrzeba mi cukru, zjadłam kawałek i już jestem pewna że przytyłam ze 2kg. eh. uspokoja mnie to że P. coś wymyśli jak się zapędzę..

Dominika, jeśli sama po sobie czujesz, że zaczyna Cię to za bardzo wkręcać to powinnaś szukać pomocy, przede wszystkim poruszyć ten temat na terapii.
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Sortuj wg