Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez czarnobiała mery 23 maja 2013, 16:39
nieidealna, bardzo dobrze zrobiłaś, mam nadzieję, że lek Ci pomoże.

przez Helvetti 24 maja 2013, 22:58
Dziś bardziej bulimicznie :( nie radzę sobie już coraz bardziej .Zwymiotowałam makaron z sosem, potem kilka kanapek... na koniec poszłam pospacerować i pobiegać, mimo że strasznie pada. Ciągle piję herbatki odchudzające, jestem wycieńczona

-- 31 maja 2013, 13:26 --

Popłakałam się w lidlu, zaj*biście jest, naprawdę...
got a date with suicide.

przez czarnobiała mery 04 cze 2013, 12:51
Byłam dziś u innego lekarza z moimi wynikami badań, dał mi skierowania na kolejne badania i skierowanie do endokrynologa. Tylko że obdzwoniłam różne poradnie endokrynologiczne i nigdzie nie rejestrują nowych pacjentów, tylko w jednej mi powiedzieli, że mogą mnie wpisać na listę oczekujących, a wizyta byłaby za około 3 lata. Bez sensu :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ona1990 05 cze 2013, 09:30
Witam
Jestem tu nowa.... chyba mam problem... a mianowicie sytuacja wyglada tak ze w styczniu tego roku zaczelam sie odchudzac z 86 zjechalam juz na 71 ale jest jeden problem pod koniec lutego waga na 2 tyg stanela w miejscu i wtedy co zjadlam to mialam ochote zwymiotowac na wagew wchodze po kilkanascie razy w ciagu doby.... kiedy widze ze waga zac zyna stac w miejscu momentalnie pojawiaja sie weymioty od poczatku marca.... czy cierpiec zavczynam na zaburzenia odzywiania.... nie pojde do lekarza tak czy inaczej.... bo kaze mi jesc a musze do 60 zjechac.... tylko nie wiem jak powstrzymac wymioty....

przez Helvetti 06 cze 2013, 10:48
Mam pytanie do was.
Czy któraś z was też tak ma, że jak coś zje (cokolwiek, nawet jabłko) albo nawet czasem jak nie zje to czuje, że musi to wszystko od razu spalić i rusza się nieustannie?
Bo ja już jestem wykończona :( Cały dzień na nogach (dosłownie, staram się nie siadać) potem po ośrodku jadę np do chłopaka i tam też chodzę, dziennie robię 15 kilometrów (mam licznik w komórce), ponadto kiedy tylko mogę chodzę po schodach w górę i w dół. Kiedy np czas oczekiwania na autobus to 15 minut, to te 15 poświęcam na chodzenie po schodach (jeśli są w pobliżu), a jeżeli nie ma ich to chodzę po przystanku w kółko. To samo w metrze, etc. Ludzie na mnie patrzą jak na wariatkę, no ale cóż. Ta potrzeba jest silniejsza... Wczoraj była taka sytuacja że mój chłopak chciał mnie przytulić i chwilę ze mną postać zanim oboje odjedziemy w przeciwnych kierunkach, a ja mu się wyrywałam, ciągnęłam go za rękę i prosiłam go byśmy pochodzili po peronie metra, na tyle głośno że ludzie dziwnie się patrzyli. Dodam że czas oczekiwania metra to średnia trzy minuty. Kiedy już jadę tą komunikacją miejską to nigdy nie siadam, zawsze stoje bo tedy spalę więcej kalorii. Kiedy np gotuję wodę na herbatę to również chodzę w kółko po kuchni (a jest spora, ma ponad 20m2). Czuję że ciągle spalam kalorie, nawet klikając tak jak teraz w klawiaturę czy myjąc zęby.
Proszę o przeczytanie, bo jestem wykończona fizycznie i psychicznie :(
got a date with suicide.

przez czarnobiała mery 06 cze 2013, 20:40
Staram się jeść, ale jak przychodzi co do czego i wieczorem zliczam zjedzone w ciągu dnia kalorie, to nie wychodzi więcej niż 1000, a często mniej

przez nieidealna 06 cze 2013, 21:03
Nie mogę już w ogóle normalnie jeść..
Wszystko co zjem powoduje myśli, że od tego przytyje..
Jabłko, truskawki.. To samo soki.
Ostatnio nawet woda mineralna ze smakiem..
Wszystko zwracam..
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez Helvetti 09 cze 2013, 12:04
Bożeboże, ale jestem przerażona... moja współlokatorka napisała taki post na facebooku: "To uczucie kiedy widzisz grubą osobę, a po jakimś czasie dowiadujesz się że ma "anoreksje" i wszyscy twierdzą że jest patykiem.... W takich chwilach zadaję sobie pytanie "Czy tylko ja widzę ten podwójny podbródek jak się śmieje?"
Tak strasznie się boję że to o mnie, że ona myśli że mam ten podbródek (bo mam :( )
got a date with suicide.

przez czarnobiała mery 13 cze 2013, 18:14
Miałam drugie badanie witaminy D i poziom jest znacznie lepszy, z 4 podniósł się do 23, więc jest dobrze. Będę dalej brać 3 tabletki dziennie, myślałam, że to niewiele da, a jednak pomogło.

przez Helvetti 14 cze 2013, 15:48
Rzyganie. Zjadłam, i nie dałam rady...

-- 14 cze 2013, 21:39 --

Kurczę. Znów byłam na zakupach, znów kupiłam jedzenie. Mało jem, ale nie potrafię powstrzymać się od kupowania żarcia.... macie tak?
got a date with suicide.

przez czarnobiała mery 15 cze 2013, 19:08
Już mi tak dobrze szło, coraz więcej jadłam, ale dzisiaj jak stanęłam na wagę, to się przeraziłam i wszystko zwróciłam.

przez Artemizja 16 cze 2013, 03:28
Helvetti, myślę, że zbytnio się doszukujesz ukrytego podtekstu w tym, co na[isała współlokatorka. Niekoniecznie musiało się to odnosic do Ciebie...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Helvetti 16 cze 2013, 12:30
Już mi opadły emocje z tym związane. Ale nie powiem, jak to przeczytałam to byłam przerażona...
got a date with suicide.

przez claustrophobic 16 cze 2013, 23:58
Za 2 dni skończy mi się hydroksyzyna. I zaczynam masakrycznie panikować. Nie mam skąd wziąć recepty.
Mam obsesję, że jeśli nie prześpię nocy, to przytyję. Nie wiem na czym się to opiera, ale ta paranoja doprowadziła mnie do uzależnienia od środków uspakajających.
Dodatkowo nie zdałam egzaminu wstępnego na studia. Moje życie, jak to ma w zwyczaju, rozpada się na kawałki.
'My heart currently resembles the ashes of my cigarettes.' - Virginia Woolf

Sortuj wg