Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez kaja123 17 maja 2013, 20:48
nazywam się niewarto napisał(a):kaja123, ale ja tak jem od lat i waga nie spadała, dopiero od roku to się zmieniło i nie wiem, czemu.
Ja nie kontroluję ilości kalorii, tylko to się samo narzuca, ponieważ mam te tabelki z kaloriami w głowie i samo mi się liczy. Zresztą ja prawie codziennie jem podobne rzeczy, więc ilość kalorii niewiele się różni.

może więcej stresów i mniej kalorii. A co do kontroli sama napisałaś że masz w głowie tabelki z kaloriami czyli Twoja kontrola jest na najwyższym poziomie!

przez czarnobiała mery 17 maja 2013, 21:44
kaja123, faktycznie chyba mam teraz więcej stresów, ale nie spodziewałam się, że to może aż tak wpłynąć.
A zmiana w jedzeniu jest taka, że nie jem chleba, ziemniaków też sobie nie gotuję, ale za to jem więcej białka. Ale ilość kalorii jest podobna do tej, co wcześniej.

przez bretta 19 maja 2013, 21:47
nazywam się niewarto, to już starszy żeby schudnąć. Diety 1000kacl są bardzo nie zalecane, a jeżeli już to tylko na krótki okres czasu kiedy ktoś chce szybko schudnąć. Nie wiem ile masz wzrostu jak z trybem życia, ale powinnaś jeść przynajmniej (!) 1500kacl a raczej nawet 2500kacl. Więc nie powinno Cię dziwić że chudniesz...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez overpowered 19 maja 2013, 22:41
wyniosłam się z domu i jestem zupełnie innym człowiekiem

przez czarnobiała mery 20 maja 2013, 06:05
bretta, a co ja mam zrobić? Ja nie umiem inaczej jeść. Wcale się nie odchudzam, po prostu jem jak zawsze. Ja tak jem od wielu lat i nagle zaczęłam chudnąć.

przez Helvetti 21 maja 2013, 00:42
Kolejne porażki :(
got a date with suicide.

przez Artemizja 21 maja 2013, 14:27
Helvetti, to znaczy?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Helvetti 21 maja 2013, 23:34
Nie wychodzi mi normalne jedzenie i nie zwracanie tego. Ponadto, od miesiąca gdzieś mam manie na nie ustanny ruch, to też chodzę po 10 kilometrów dziennie, po schodach w górę i w dół, ciągle sprzątam etc. Jestem wykończona
got a date with suicide.

przez claustrophobic 22 maja 2013, 23:38
Musiałam dziś zrobić zdjęcie dowodowe i oczywiście żeby się nie ośmieszyć publicznie u fotografa, poprosiłam o to tatę, który się na tym zna. Tak bardzo nienawidzę zdjęć. Zrobił mi jedno, podał aparat żebym zobaczyła, a ja go odepchnęłam i powiedziałam, że jest obrzydliwe i robimy inne. I za każdym razem było tylko coraz gorzej. W końcu się popłakałam. Jestem obrzydliwie przeraźliwie brzydka. Powinnam mieć zakaz wychodzenia z domu. Nie rozumiem dlaczego przy narodzinach ktoś nie zabił takiego potwora jak ja. Jeszcze moje grube ramiona. Grube wszystko. CHCĘ UMRZEĆ. I nawet nie będę się dziś próbowała powstrzymywać przez użyciem żyletki. Nie dam rady.
'My heart currently resembles the ashes of my cigarettes.' - Virginia Woolf

przez nieidealna 23 maja 2013, 14:48
Znów schudłam. Zmniejszona dawka seronilu, bo pewnie na następnej wizycie dostane inny lek, gdyż ten nie działał a nawet było gorzej.
Poza tym mam brać mirtor, ale skutkiem ubocznym dość często spotykanym, z tego co czytałam w internecie, jest tycie.. Dlatego nie mam zamiaru brać..
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez czarnobiała mery 23 maja 2013, 14:59
nieidealna, mirtoru się nie obawiaj. Ja biorę ten lek i nie przytyłam ani grama, tylko schudłam 10 kg przez rok.

przez wannabeadored 23 maja 2013, 15:40
To ja mam znowu duuuużą nadwyżkę energii, agresji, autoagresji itd. więc nie jem, chodzę 2 razy dziennie na siłownię i nadal nie mogę pozbyć się zamętu w głowie, drażliwości... Nie wiem co ze sobą więcej zrobić, oczywiście są takie dni, często nawet, że mam ochotę "to wszystko" rzucić gdzieś, ale nic.. walczymy dalej dziewczyny, nie?
Pewnie schudłam, chciałabym znowu schudnąć...

przez czarnobiała mery 23 maja 2013, 15:48
Ja byłam dzisiaj u lekarki z wynikami poziomu witaminy d3. Powiedziała, że mam więcej jeść, ja jej odpowiedziałam, że nie umiem, ale ona chyba tego nie rozumie. :( W sumie to nic mi nie poradziła poza tym, co sama wiem.

przez nieidealna 23 maja 2013, 16:37
nazywam się niewarto, zaufałam Twojej opinii. poszłam do apteki i wykupiłam mirtor..
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

Sortuj wg