Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez freya 15 kwi 2013, 20:48
nieidealna, robię to samo. Nie mam już sił na zmianę sposobu życia. Czuję, że się wypalam.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez nube 15 kwi 2013, 20:51
Ja również... A wczoraj umawiałam się z terapeutką na zupełnie co innego. I nie daję sobie rady. :-|

przez nieidealna 15 kwi 2013, 21:06
A było już tak dobrze..
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bretta 15 kwi 2013, 21:14
a ja też mam dość. jakby codziennie było gorzej, jakby codziennie chciało się mniej...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez freya 15 kwi 2013, 21:15
Dziewczyny, chodziłyście kiedyś na terapię grupową?
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez claustrophobic 15 kwi 2013, 21:16
Wróciłam właśnie z 4-dniowej wycieczki i nie było dnia żeby nie kręciło mi się ciągle w głowie, żeby nie zamazywał mi się obraz przed oczami, żeby nie bolały mnie wszystkie kości. Niedługo nie będę mogła się w ogóle ruszyć z domu.
overpowered, tak strasznie ci zazdroszczę. Chciałam się wyprowadzić już dawno temu, nawet psychiatra mi mówił, że powinnam, ale zupełnie nie wiem jak miałabym się za to zabrać. Trzymam kciuki.
'My heart currently resembles the ashes of my cigarettes.' - Virginia Woolf

przez bretta 15 kwi 2013, 21:36
freya, nie, miałam kiedyś nawet skierowanie ale przez uczelnie i brak czasu nie doszło do skutku...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez overpowered 15 kwi 2013, 22:56
Claustrophobic. Musisz bardzo, bardzo chcieć, ZMUSIĆ SIĘ do jakiejś pracy, uzbierać pewną kwotę i śmigać daleko, daleko, próbować.
Freya - uczestniczyłam na grupę podczas dwutygodniowego pobytu diagnostycznego w ośrodku w Komorowie pod Warszawą. Byłam na grupie jedyną osobą z ED. Przez dwa tygodnie średnio zdążyłam się wdrożyć w temat, to było 6 spotkań (3 w tygodniu). Nie jestem w stanie powiedzieć, czy to faktycznie działa..

przez freya 15 kwi 2013, 23:11
Psychiatra wysyła mnie do specjalistycznego ośrodka dla osób chorych na ED - oddział dzienny. Zastanawiam się czy ma to jakiś sens, ponieważ świetnie dogaduję się z psychologiem na terapii indywidualnej.

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez overpowered 16 kwi 2013, 00:15
Z jednej strony z pewnością czułabyś się bezpiecznie pośród osób dotkniętych podobnymi problemami. Z drugiej- jest prawdopodobieństwo wzajemnego nakręcania się. Wydaje mi się, że wiele zależy od społeczności, z którą byś się 'grupowała'.. Na pewno warto spróbować. Jak to nie będzie to- wrócisz do terapii indywidualnej. Co Ty na to? Warto. Warto warto warto. Trzeba działać, a nie rozmyślać 'a może tooo.. a może tamto.. a to pewnie mało skuteczne.. a dupa'. Stoimy w miejscu, lachony!

przez bretta 16 kwi 2013, 06:23
freya, warto spróbować. do psychologa zawsze możesz wrócić.

przez piekielna żmija 16 kwi 2013, 15:05
Zastanawiam się jak wy sobie radzicie z tym żeby jeść. Chwilowo jestem w czarnej d... i zawsze tak mam że wtedy nie jem. Na samą myśl o jedzeniu mi się cofa. Wiem, że to nie jest dobre podejście bo sama siebie karam, Ale ciężko mi się zmusić do jedzenia dziś banana jadłam na 4 razy wypiłam trochę soku i nic. I od ponad miesiąca tak mam że prawie nic nie jem. Czasami mi się uda obiad, ale to takie porcje jak dla dziecka. A najgorsze jest to, że to co zjem mój organizm po jakimś czasie to wydala. Jak by przestał tolerować posiłki. Lekarz mi tylko powiedział, że mam się zmuszać. Na terapii z moją panią psycholog jeszcze o tym nie gadałam. Miałam mieć dziś spotkanie, ale przełożyła na czwartek.
każdy ból kiedyś mija... kończy się coś żeby zacząć mogło się coś... w życiu nie wszystko można naprawić, ale wszystko można zacząć od początku...

przez nieidealna 16 kwi 2013, 16:33
Panna B. kontra ja - 1:0.
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

przez freya 16 kwi 2013, 20:17
Męczą mnie okropne nudności i zawroty głowy, nie mogę ustać na nogach.
W żołądku czuję supeł, który nie pozwala mi jeść.

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Sortuj wg