Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez moyraa 17 mar 2013, 21:52
NemesisDivine, ja z kolei mam wrażenie, że albo jest super, albo wszystko mi wylatuje z rąk. Z tym, że nawet jak jest "super", to chyba gdzieś głęboko ten ból i te wszystkie rzeczy związane z ED w sobie noszę. Kurcze. Nie mam pojęcia jak to określić. Cokolwiek napiszę to jakoś wydaje mi się, że źle to ujęłam. Trudno mi wrócić myślami do dobrych chwil.

Chodzisz długo na terapię?
Dusza czasem lubi umierać i zostawiać ciało samo. Trzeba czasu, aby ponownie wydała plony.

przez NemesisDivine 17 mar 2013, 22:12
w sumie nie wiem jak Ci odpowiedzieć..mam za sobą kilka terapii indywidualnych, pseudorodzinną, hospitalizację i pobyt w ośrodku dla ludzi z ed..aktualnie też jestem na indywidualnej, ale nie wiem czy jej nie przerwać..
Człowiek jest podły, do wszystkiego przywyka Dostojewski

przez freya 18 mar 2013, 02:05
Trafiłam na pogotowie...
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nube 18 mar 2013, 07:40
freya, dlaczego? Co się stało? :(

przez moyraa 18 mar 2013, 11:23
NemesisDivine, no to już trochę "przetestowałaś". A na ile Ci pomogło?

freya, co jest grane...?
Dusza czasem lubi umierać i zostawiać ciało samo. Trzeba czasu, aby ponownie wydała plony.

przez bretta 18 mar 2013, 12:30
freya, co się dzieje? Trzymaj się i nie dawaj...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez freya 18 mar 2013, 14:10
nube, moyraa, bretta, z powodu tych uporczywych wymiotów. Zemdlałam, wyglądam jak chodząca śmierć. ;( Nie daję sobie już z tym rady. W końcu zapisałam się do specjalistycznego ośrodka dla osób z zaburzeniami odżywiania.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez nube 18 mar 2013, 14:22
freya, niedobrze, że musiałaś aż trafić na pogotowie. A teraz jesteś w domu? Jak się czujesz? Mam nadzieję, że już o wiele lepiej.
Jej, gratuluję decyzji o podjęciu leczenia w ośrodku! Musiała Cię ona wiele kosztować. Brawo! Na kiedy masz termin?

przez bretta 18 mar 2013, 18:22
freya, pewnie potrzebowałaś czegoś takiego żeby się zdecydować... Wiesz, lepiej późno niż wcale. Daj znać jak będziesz miała jakiś termin czy coś. Jestem pewna że wszystkie trzymamy kciuki i jesteśmy tu dla Ciebie jeśli trzeba :*.

Ja próbuję po prostu nie zwariować...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez moyraa 18 mar 2013, 18:25
I ja się dołączam ;). Fajnie, że się zdecydowałaś.

przez monk.2000 18 mar 2013, 19:48
freya, powodzenia. :great:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez NemesisDivine 18 mar 2013, 20:11
freya ośrodek Malawa czy Wrocław?
moyraa Nie wiem na ile pomogło, na pewno przyczyniło się do zrobienia ze mnie przez te lata teoretycznego eksperta od ed.. Jako leczenie samo w sobie bezpośrednio działa tylko ośrodek specjalistyczny, tu na prawdę zaczęłam ruszać z miejsca i bardzo silnie to odczuwałam, widziałam, uświadamiałam sobie.. Oddziały psychiatryczne to porażka sama w sobie- przynajmniej tam gdzie ja byłam i te o których słyszałam od dziewczyn- leczenie tuczenie, brak jakiejkolwiek psychoterapii, nie wspominając o podejściu personelu i lekarzy.. jedyny z nich plus to to, że mogą zadziałać jak "straszak".. Terapie indywidualne- trudna sprawa, kiedyś chodziłam na nie na odczep, bardziej dla zasady; później nawet bardziej dla siebie, jednak to nie był "ten etap" żebym umiała się przełamać na tyle aby dały pozytywne efekty.. Najlepszą indywidualną w wersji extrim miałam w ośrodku i myślę, że jest to dla mnie wzór tego, jak powinno się to odbywać..wzór niedościgniony, no bo teraz wiadomo, warunki zupełnie inne i intensywność o wiele mniejsza, ale próbuję.. Czasem mam wrażenie, że to wszystko to czekanie na cud i zabawa w udawanie, jakobym cokolwiek robiła, a czasem czuję cholerne zmęczenie pracą nad sobą..nie wiem gdzie tu jest środek i prawda..
Człowiek jest podły, do wszystkiego przywyka Dostojewski

przez Abbey 18 mar 2013, 20:13
freya, trzymam za Ciebie kciuki... Mocno, bardzo mocno! :*
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez moyraa 18 mar 2013, 20:50
NemesisDivine napisał(a):Czasem mam wrażenie, że to wszystko to czekanie na cud i zabawa w udawanie, jakobym cokolwiek robiła, a czasem czuję cholerne zmęczenie pracą nad sobą..nie wiem gdzie tu jest środek i prawda..

NemesisDivine, znam to doskonale... Mimo, że jestem dość świadoma pewnych rzeczy (choć pewnie w nikłym stopniu. na tyle, na ile sama zdołałam samą siebie uświadomić. narazie chyba bardziej mnie to uwiera, niż pomaga), to też pojęcia nie mam gdzie ten środek i prawda się znajduje. Wszędzie "nie ja", "nie to", jakiś fałsz. I nie wiadomo o co chodzi.
Też myślę nad ośrodkiem dla osób z ED. Tym bardziej Twoja wypowiedź dała mi pozytywnego kopniaka w tym kierunku. Bez tego może zbyt szybko z miejsca nie ruszę, a "krokami w przód" doprowadzę się do większego bagna.

Sortuj wg