Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez bretta 18 lut 2013, 21:33
freya, możliwe że ma rację... trzeba coś zrobić, coś zmienić...

ja dzisiaj pierwszy dzień 'diety', ciężko bo odstawiam całkowicie węglowodany, ale trzeba wytrzymać pierwsze kilka dni, potem powinno być lepiej (mam nadzieję...)
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez ProstaNazwa 18 lut 2013, 21:46
Poszłam dzisiaj się zarejestrować, ale powiedzieli mi, że mam przyjść w czerwcu. Pojechałam do McDonalda chyba z żalu. Wyrzuty sumienia, wiadomo jak się skończyło :roll:
ProstaNazwa

przez Snejana 18 lut 2013, 22:07
ProstaNazwa, nie powinnaś czekać do czerwca, rozładowujesz stres i napięcie objadając się i wymiotując, musisz postarać się znaleść sobie jakiś inny sposob na pozbywanie się zły emocji.
Ja ma straszne huśtawki, tak pozornie niby jest ok. Ale myślowo i zamiarowo strasznie się miotam, np. dziś np. namawiam wszystkich w domu, by zamówić pizzę, a zaraz mi coś odwala i zaczynam planować czy by nie przejść na dietę typu abc... i tak w kółko. Mózgu zdecyduj się.
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bretta 18 lut 2013, 22:43
ProstaNazwa, co?! Do psychiatry żeby się zapisać kazali przyjść w czerwcu?! Skąd jesteś? Szukaj innego psychiatry. Ja gdzie się nie zapisywałam (na nfz) to nigdy nie czekałam dłużej niż miesiąc... Próbuj, na pewno znajdziesz coś prędzej.
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez niosaca_radosc 19 lut 2013, 18:34
U mnie znowu gorzej, choć próbuję sobie wmówić, że wszystko jest ok. Weekend spędziłam na obżarstwie, pochłaniałam wszystko co się dało, a teraz post. No, ale obiad zjadłam, więc może nic złego się nie dzieje?
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

przez ProstaNazwa 19 lut 2013, 18:55
Snejana rozumie, też mam takie wahania nastrojów. Muszę poszukać innego lekarza, bo to może się dla mnie źle skończyć. Przyłapuję się na co raz gorszych myślach.

bretta będę szukać, ale na razie pewne lęki i fobia społeczna nie pozwalają mi na to.
ProstaNazwa

przez nube 19 lut 2013, 19:54
ProstaNazwa, idź za ciosem i nie czekaj na kolejną falę lęków. Po prostu dzwoń i szukaj póki jesteś zmotywowana!

przez bretta 19 lut 2013, 20:01
ProstaNazwa, ale to właśnie, możesz dzwonić. Zbierz się w sobie i próbuj bo to ważne...

przez freya 19 lut 2013, 21:45
ProstaNazwa, dziewczyny dobrze Ci radzą. W Twojej okolicy powinien znaleźć się lekarz, który przyjmie Cię dużo szybciej.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez andziax 20 lut 2013, 00:37
Czy ktoś z Was miał w wynikach krwi bardzo niski poziom trójglicerydów? Werdykt lekarza - niedożywienie... a mi jest niedobrze jak patrze na siebie. Mam stosować dietę bogatą w tłuszcze...Poza tym dowiedziałam sie, ze niski poziom trójglicerydów obniża poziom serotoniny a to pogłębia depresję.

przez freya 20 lut 2013, 00:44
andziax, nigdy nic takiego nie miałam. Za to mam zawsze nieprawidłowe wartości czerwonych krwinek i jonogram.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez czarnobiała mery 20 lut 2013, 21:07
Tak bardzo spodobało mi się, że chudnę, że zaczęłam jeszcze mniej jeść, nawet nie świadomie, po prostu jem coraz mniejsze porcje i coraz rzadziej. Piszę prace i nauka pochłania mnie tak bardzo, że jedzenie mimo woli schodzi na dalszy plan. Już przestałam to kontrolować. A jak jestem naprawdę głodna, to jem jabłko, marchewkę albo orzeszka. I znów zaczynam intensywnie pisać i takim sposobem chudnę.

przez Candy14 20 lut 2013, 21:08
Hania z czego Ty dziecko chudniesz? :? Kiedy widzialysmy sie ostatnio nie wazylas wiecej niz troche ponad 40kg
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez czarnobiała mery 20 lut 2013, 21:22
Candy14, oj, więcej ważę. Czy jak jem 600 kalorii dziennie, to jest wystarczająco dużo?

Sortuj wg