Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez kaja123 27 sty 2013, 21:04
Helvetti, przykro jest jak najbliższa nam osoba nie rozumie naszego problemu. Ale tak jest niestety syty głodnego nie zrozumie :?

przez freya 28 sty 2013, 00:20
Helvetti, także Ci współczuję. :( Niestety tak już jest, że najbliższe osoby najbardziej nas ranią.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez bretta 28 sty 2013, 02:51
moje 'najbliższe' osoby (czyt. mama i tata) nie wiedzą albo udają że nie wiedzą. Czasami w złości mam ochotę im to wszystko wykrzyczeć, ale jak to ja - tłamszę wszystko w sobie a potem jest jeszcze gorzej...

moja terapeutka jakieś pół roku temu powiedziała, że zastanawia się czy by mnie nie odesłać do kogoś kto się zajmuje konkretnie ed, tak mnie przeraziła sama myśl o tym (i zmianie terapeuty), że dość szybko zmieniła temat i już nigdy do tego nie wracała...
Sama nie wiem.
Raz myślę, że lubię chodzić na terapię, że mi to pomaga, a innym razem mam w głowie "ty kretynko, ona cie nie lubi, ona cie slucha tylko dlatego że płacisz. dlatego jest miła i udaje że jej zależy, udaje że ci pomoże"... macie tak czasem?

ja i tak ostatnio byłam na terapii 3ego stycznia, a następna w kwietniu (o ile w ogóle...)
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Snejana 28 sty 2013, 02:57
bretta,
"ty kretynko, ona cie nie lubi, ona cie slucha tylko dlatego że płacisz. dlatego jest miła i udaje że jej zależy, udaje że ci pomoże"

dzięki Ci, dzięki, że to mówisz!!!! Cały czas tak miałam, a nawet gorzej bo chodziłam na nfz, to myślałam : " ona musi nie znosic swojej pracy, nie lubi mnie, nie wie po co ja w ogóle do niej chodzę, tylko zawracam jej dupę i pewnie ma mnie za rozpuszczoną gówniarę"
A najprościej byłyby chyba... pogodać z nią o tym, jak to z terapeutą. Szkoda, ze zdanie "mam wrażniene, ze pani mnie nie lubi" nie potrafiło mi przejść przez gardło :?

-- 28 sty 2013, 02:01 --

eh... moi rodzice wiedzą, ale myślą, że mam to już za sobą. Traktują mnie trochę "dobra, miej sobie te swoje problemy, ale skoncz studia, znajdz pracę, męża i nie zawracaj nam głowy, bo to będzie niewdzięczne" :roll:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez bretta 28 sty 2013, 14:41
Snejana, moi wiedza ze mialam problemy trzy lata temu. Jak tylko mi sie wtedy poprawilo (zaczelam jesc i wychodzic z domu) to juz mysla ze wszystko jest cudownie. Czasami sie zastanawia czy naprawde tak mysla czy tak bardzo chce zeby tak bylo zaz w to wierza nie zwazajac na zadne moje objawy czy cos...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

przez Helvetti 28 sty 2013, 18:43
Nie wiem, po prostu nie wiem jak sobie poradzić. Straciłam jakiś czas temu chłopaka który wiele dla mnie znaczył, teraz mam wychowawcę w ośrodku, która bardzo mnie wspiera nawet napisała do mnie dziś na facebooku, żeby się dowiedzieć jak sobie radze, jak rozmowy z mamą.
Nie wiem jak dam sobie radę z maturą...
got a date with suicide.

przez Snejana 28 sty 2013, 21:08
wpiedo#$%%lam dziś prawie kilogram chipsow, ja pie#%%le nie znoszę promocji z supermarketach :evil:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez krul 28 sty 2013, 23:53
Helvetti, mogę Ci pracę napisać. :pirate:
krul

przez Helvetti 28 sty 2013, 23:58
krul, gdyby to tylko o pracę chodziło...
got a date with suicide.

przez krul 29 sty 2013, 00:00
Helvetti, to się przebiorę i pójdę ją za Ciebie napisać.
krul

przez Helvetti 29 sty 2013, 00:09
U mnie w szkole jest tak malo uczniów, że zauważą :P
got a date with suicide.

przez bretta 29 sty 2013, 00:12
Helvetti, to co to za szkoła? ;)
Matura nie jest taka straszna jak mówią, naprawdę. Poradzisz sobie. Musisz być silna, patrzeć w przyszłość i stawić temu czoła. Też myślałam że sobie nie poradzę zupełnie, ba, pewnie każdy kto tu jest tak myślał! A raczej większość (jak nie wszyscy) dali jednak radę ;)

przez Helvetti 29 sty 2013, 00:14
www.moskat.pl o taka fajna :)

Matura z 4 przedmiotów (3 obowiązkowe) hmmm... mnie to jednak przeraża.
got a date with suicide.

przez bretta 29 sty 2013, 00:24
Helvetti, poradzisz sobie na pewno. Ważne żebyś dala sobie szanse.

Sortuj wg