Zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez czarnobiała mery 01 wrz 2012, 20:31
wszyscy mi mówią, że to moja wina. Najpierw pisałyście na forum, a potem przyszły anioły to powtarzają cały wieczór. Kto przysłał do mnie te złe anioły?

przez kaja123 01 wrz 2012, 20:53
nazywam się niewarto napisał(a):. Kto przysłał do mnie te złe anioły?

Nie ma złych aniołów - anioł sam w sobie jest dobry przecież - jesli je widzisz to źle je odbierasz. Anioł nie może być zły :lol:

przez bretta 01 wrz 2012, 21:12
nazywam się niewarto, nikt nie mówi że to Twoja wina! Jeżeli nie chcesz czegoś zrobić to tylko dlatego że jeszcze do tego nie dojrzałaś... Pierwsze co musisz zrobić to dać sobie pomóc, oddać się w ręce kogoś kto Cię pokieruje w dobrym kierunku i mu zaufać...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 01 wrz 2012, 21:16
nazywam się niewarto, Haniu,nikt nic nie napisał na temat winy.Próbujemy Ci powiedzieć,że możesz pewne rzeczy odbierać jako zupełnie inne i różne od tego,co chciała Ci przekazać osoba pisząca.Kwestią jest odbiór,Twoje przeżywanie cudzych słów,to,co dzieje się w Tobie,a czego możesz nie być do końca świadoma.To absolutnie nie jest krytyką z Naszej strony.To nie świadczy o "złym"charakterze,ani o tym,że jesteś beznadziejna.To wina choroby,a nie Twoja...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez czarnobiała mery 01 wrz 2012, 21:23
A ja już się zdążyłam załamać. Teraz i tak będę miała poczucie winy, bo nawet jeśli nie to miałyście na myśli, to już to tyle razy dzisiaj usłyszałam, że nie mogę w to nie wierzyć. To naprawdę jest moja wina, jestem winna całego zła na świecie i za cały świat właśnie cierpię i za psy wszystkie.
Powietrzny Kowal, jesteś naprawdę sympatyczny.

przez Artemizja 01 wrz 2012, 21:27
nazywam się niewarto, a My Ci po raz kolejny powtórzymy,że to nie jest Twoja wina tylko choroby.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez kaja123 02 wrz 2012, 10:18
nazywam się niewarto napisał(a):A ja już się zdążyłam załamać. Teraz i tak będę miała poczucie winy, bo nawet jeśli nie to miałyście na myśli, to już to tyle razy dzisiaj usłyszałam, że nie mogę w to nie wierzyć. To naprawdę jest moja wina, jestem winna całego zła na świecie i za cały świat właśnie cierpię i za psy wszystkie.
Powietrzny Kowal, jesteś naprawdę sympatyczny.

i jak zwykle uwierzyłaś w to co chciałaś - czyli się dobić :cry: wielokrotnie również zostało napisane że nie jestes winna i nie jesteś zła ale w to już nie uwierzyłaś - dlaczego? To było powtarzane nieustannie natomiast to że jestes winna czy zła nie zauważyłam ani razu... to twoja projekcja sama sobie generujesz co chcesz z wypowiedzi nawet tych bardzo pozytywnych - tak obrócisz kota ogonem żeby wyszło, że jesteś zła, winna i okropna. JA POWTÓRZĘ ZA MOIMI POPRZEDNIKAMI: nie jesteś zła, winna itp natomiast nikt i nic Ci nie pomoże jesli nie będziesz tego chciała, nie podejmiesz tego wysiłku i nie zawalczysz o siebie. To jest tak jak ze złamaną ręką: jeden pójdzie do lekarza poskładają mu ją, dadzą leki, gips potem rehabilitacja i ręka po pewnym czasie jest zdrowa a inny (tak jak Ty to robisz) nie pójdzie bo: co mi lekarz pomoże zrośnie się jakoś, boli bo widocznie muszę cierpieć, nie umię ruszać i będę kaleką bo widać zasłużyłam, nie mogę nic złapać, pisać, ruszać palcami i jestem nieszczęśliwa bo brakuje mi ręki - dlaczego mnie to spotkało? Widocznie jestem takim złym człowiekiem że tak musi być. WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!!!

przez niosaca_radosc 02 wrz 2012, 13:55
Źle mi... Przez jedzenie rezygnuję z wyjazdu. Nienormalna jestem :why:
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

przez czarnobiała mery 02 wrz 2012, 15:29
klamczucha_88, a czego się boisz? Obcego jedzenia czy tego, że inni będą patrzyli, jak jesz?

przez sleepwalker 02 wrz 2012, 17:26
klamczucha_88 nawet nie wiesz ile ja razy rezygnowałam z tego powodu z wszelkich wyjazdów... Ale z perspektywy czasu widzę ile przez to straciłam. Może by się spróbować przełamać?
Saying all I know is I gotta get away from me.

przez niosaca_radosc 02 wrz 2012, 21:58
nazywam się niewarto, nie chodzi o to, że będą patrzeli, ale o to, że za dużo zjem. A potem znowu wyrzuty sumienia, wymioty, przeczyszczanie itp. itd... Nie chcę tego... Wolę siedzieć w domu i nic nie jeść.

sleepwalker, nawet nie próbuję się przełamać. Nie chcę.
Moderator

przez Artemizja 03 wrz 2012, 05:38
klamczucha_88, nie rezygnuj z wyjazdu z powodu poczucia,że jesz za dużo.Słońce,to wszystko jest w Twojej głowie.Jeśli odetniesz się od świata,zamykając w domu i nic nie jedząc,to będzie jeszcze gorzej...

Administrator

przez greeniwoszek 03 wrz 2012, 09:19
To siedzi w głowie to prawda i dlatego wczoraj zaczęłam cokolwiek jeść
poobserwowałam swoje ciało siebie samą ,tyle dni nie jadłam i zrobiłam się strasznie słaba by walczyć z czymkolwiek
waga poleciała mocno a ja musze miec siły
teraz powolutku jem by walczyć i tego Wam tez zyczę z całego serca

przez niosaca_radosc 03 wrz 2012, 09:54
Lilith, to nie jest tylko w mojej głowie - ja naprawdę jem za dużo. Ale mam plan i już się nie mogę doczekać kiedy zacznę go realizować.
Moderator

Sortuj wg