Lustro

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Lustro

przez marcja 03 wrz 2011, 16:51
No wiem, wiem.
Rozumiem to racjonalnie, jesli mozna tak powiedziec. Ale emocjonalnie nie, bo dla mnie zawsze najwazniejsze jest zycie i zdrowie, a wszystko inne wydaje mi sie przy tym wydumane i nie tak istotne.

Lustro

przez Anna Maria 03 wrz 2011, 16:58
marcja, tak,ludziom nie cierpiącym na ed, bardzo trudno to pojąć,nawet nie wiem czy jest to w ogóle możliwe.
Anna Maria

Lustro

przez Strzyga 06 wrz 2011, 15:31
marcja, ale ja to rozumiem :D Rozumiem, że wychodzisz i jest ch...jowo. Bo ja boję się szkoły i sklepów ; ) I ogólnie gryzę ludzi i patrze na nich jak wilk. A to ze strachu, obawy i ... nerwicy. Pozdrawiam, jeszcze może kiedyś tutaj coś napiszę. Ale na razie staram sie jeść. I nie patrzeć w lustro. Bo tylko mnie to dołuje.
Strzyga

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Lustro

przez Anna Maria 06 wrz 2011, 23:50
Powodzenia :great:
Anna Maria

Lustro

przez 22king22 07 wrz 2011, 00:10
Strzyga masz piękną figurę, a jeżeli myślisz rzeczywiście tak jak mówisz to Twoja koleżanką zaczyna być ana..

Lustro

przez Strzyga 13 wrz 2011, 12:58
Nie mogę jeść.

Zastanawiam się jak to jest dobić do 40 kg. Chyba sprobuję. Robię to ostentacyjnie. Niech widzą.

Autodestrukcja mnie cieszy, co mam zrobić. Czy ktokolwiek to zrozumie?
Strzyga

Lustro

przez Laima 13 wrz 2011, 20:51
Strzyga, a nie myślałaś o terapii?
Laima

Lustro

przez halenore 13 wrz 2011, 21:08
Strzyga napisał(a):Czy ktokolwiek to zrozumie?

Tylko ci, którzy byli tam, gdzie ty teraz...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Lustro

przez Strzyga 29 wrz 2011, 21:45
Nie chcę terapii. Nienawidzę Top Model.
Strzyga

Lustro

przez kicikici 30 wrz 2011, 03:30
W domu mówią, że mogę przytyć. Dziewczyny też, ale mówią to z zazdrością.

Hmmm... czasami podkreślam szczupłość ubraniem odpowiednim. Wtedy czuję się lepsza. I widzę zazdrość i rajcuje mnie to.

Potem na zdjęciach widzę, że nie jestem szczupła, tylko chuda.

Ciągle się waham, z oceną siebie i swojej tuszy.

Już nie wiem, co robić. To mnie męczy. I mam takie coś, że podejrzewam ludzi, że chcą mnie utuczyć. Że muszę być taka jak oni chcą, jak się wymaga. Nieidealna.[/quote]

MAm tak samo!! ja mam 157 wzrostu a waze 39.8 mam budowe drobna.. i ciagle mam dylemat bo czasami okrpnie sie czuje jak jem...nieraz plakalam bo czulam sie gruba..Mam dni ze winna sie czuje jak zjem. TEz mam jak ty ze czasami widze siebie chuda...a czasami nie..Nosze XS ubrania i jak zaloze cos obcislego na brzuch plaski to czuje powera...i widze jak te laski sie gapia namnie na ulicy z minami zalosnymi i widac jak ich zazdrosc pzreswituje...i wtedy ja sie ciesze i perfidnie usmiecham. Niestety bywaly laski co mowily ze powinnam przytyc i tak jak ty czuje ze to nazlosc! zazdrosc bo same grube sa jak konie i zapewne by chcialy wygaldac tak samo..zreszta same nazekaja ze chca zchudnac. Nie raz spotkalam sie z tym ze oh jak one by chcialy wygaldac jak ja a za chwile text ze ja powinnam przytyc.
Boje sie cholernie ze przytyje, ze mnie beda zmuszac do jedzenia, ze w gosciach kiedys jak bede to znow bedzie zarcie i kazdy bedzie mnie namawial..aja tego nienawidze. Tez sie pogubilam w tym bo niewiem co mam robic...czasami chce jednoczesnie zchudnac i przytyc a czasami tylko zchudnac..staram siebie odszukac w tym ale tez mi trudno i jestem zla. Boje sie o swoja diete, kupuje tylko same zdrowe rzeczy organiczne sie staram..ale jem slodycze bo ciagnie mnie do nich bardzo. Ehh czuje sie pogubiona bardzo...takze cie bardzooo rozumiem:(

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

Lustro

przez smutnaona 30 wrz 2011, 03:51
ojeju Kicikici 39.8 kg?to za malo moja droga..ja mam 165 i mialam 45 kg i wygladalam bardzo bardzo chudo;(ja to znowu mam tak:im wiecej schudne to tym bardziej sie zakrywam,i tym bardziej wydaje mi sie ze jestem gruba i gruba..

Lustro

przez Strzyga 02 paź 2011, 19:33
Rozumiem Was obydwie. Ja mam zaburzone to wszystko. Żarcie, lustro, postrzeganie siebie, jeeezuuu... to męczy.
Strzyga

Lustro

przez Laima 02 paź 2011, 19:41
Strzyga, witaj!kasiątko

Ja teraz utyłam i dziś ciesze się,że wyglądam lepiej bo naturalnej,ale też mam wyrzuty jakbym robiła coś bardzo złego ,że się ciesz,ę i nie chcę się odchudzać. :?
Laima

Lustro

przez Iyss 29 lis 2011, 20:20
Moim zdaniem w takich sytuacjach najważniejsze jest, żeby sobie uświadomić sobie pewne fakty - nie da się zrobić tak, żeby podobać się wszystkim. Najważniejsze, żebyś podobała się sobie samej. Ale skoro to dla Ciebie trudne... Spójrz w lustro i odpowiedz sobie szczerze, czy jesteś nieatrakcyjna, ale zrób to w taki sposób jakbyś patrzyła na obcą sobie osobę. Poza tym, pamiętaj że celebryci żyją pod dużą presją, a ich diety, ćwiczenia, to mnóstwo wyrzeczeń i może mają figurę za którą nie zostaną skrytykowani, ale myślę że niektórzy nie są do końca szczęśliwi prowadząc takie życie. Żyjemy w dobie dobrych programów graficznych, większość zdjęć w gazetach jest przerabiana, także powinnaś patrzeć na nie z przymrużeniem oka. A jeśli zależy Ci na mniejszej talii to dobierz sobie odpowiedni zestaw ćwiczeń na te partie ciała - skoro jedne nie działają to spróbuj innych.

Sortuj wg