Co mi jest

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Co mi jest

przez czarna roza 11 lip 2011, 09:01
2 miesiące temu zaczęłam się odchudzać, z dnia na dzień jadłam coraz mniej, liczę każda kalorie, nie przekraczan 300 dziennie, chociaż i tak wydawało mi się to za dużo i codziennie wymiotowałan, jest dobrze do póki czuje głód, dzisiaj leci 4 dzień w którym nic nie jem, tzn pije tylko kawę i wodę mineralną nic po za tym, nie potrafię zmusić się do zjedzenia czego kolwiek, bo wiem że i tak bym poszła to zwymiotować, obsesyjnie liczę kalorie nawet te z kawy. Często mi leci krew z nosa spać mi się chce, jestem zupełnie nie do życia. Idzie samemu sobie z tym poradzić? Bez mówienia komukolwiek.
czarna roza

Co mi jest

przez nieidealna 11 lip 2011, 09:12
jak dla mnie to anoreksja bulimiczna.
napisałaś, że nie potrafisz się zmusić do zjedzenia czegokolwiek, tak wiec wg mnie sama sobie nie poradzisz.
ile masz lat.? no i ile ważysz i przy jakim wzroście.?
masz kogoś, z kim mogłabyś o tym pogadać.?
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

Co mi jest

przez czarna roza 11 lip 2011, 09:30
21 lat, 173 wzrostu a waga sama nie wiem, ale 100 już nie mam, tak więc mam z czego schudnac, rok temu ważyłąm 156kg, w tej chwili nawet marchewka czy ogórek mają dla mnie za dużo kalorii, mam na ich punkcie obsesję, boję się że przytyje, nie mam z kim pogadać, tzn nie umiem z nikim gadać, mam też inne problemy o których nie umiem gadać np autoagresja, jest lato a ja w długim rękawie, to wszystko mnie już wykańcza
czarna roza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co mi jest

przez nieidealna 11 lip 2011, 09:46
hmm. głodzeniem zwolnisz metabolizm. mogłabyś sporo schudnąć nie obcinając tak drastycznie kcal.
odpowiednia dieta i trochę ruchu pozwoliły by Ci schudnąć zdrowo, bez głodzenia.
jedząc więcej kcal i ćwicząc można szybciej schudnąć.
Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór.

Co mi jest

przez wrong 11 lip 2011, 09:49
Ale tu juz raczej jest problem.
Ja też tak zaczynalam. Chciałam schudnąć i w pewnym momencie nie widziałam jak wygladam (30 kg przy 168cm), ciagle widzialam siebie gruba i spuchnieta.
Jeśli chcesz sobie pomóc, koniecznie zgłoś się do lekarza.
I was born with the wrong sign
In the wrong house
With the wrong ascendancy

Co mi jest

przez czarna roza 11 lip 2011, 10:08
Chodzę do psychiatry ale następna wizytę mam 9 sierpnia bo ma urlop, leczę się z zaburzeń osobowości. Widzę że schudłam ale dla mnie to za mało, czuje się dobrze jak mi burczy w brzuchu, a jak mi nie burczy to wiem że za dużo zjadłam i muszę wymiotować, teraz nic nie jem i burczy i jest ok nie zjem nawet kawałka ogórka bo wiem że będę musiała wymiotować, wykańcza mnie to ale nie potrafię niczego zjeśćtrafię niczego zjeść
czarna roza

Co mi jest

przez nieidealna 11 lip 2011, 10:11
hm.. no cóż. oprócz kilogramów stracisz też zdrowie.

Co mi jest

przez wrong 11 lip 2011, 10:26
czarna roza, a korzystałas z porady dietetyka?
Nie będę tu wciskać tekstów typu "weź się w garść", ale powiem Ci, że na mnie podziałała wizja raka żołądka po wymiotach lub zatrzymanie akcji serca lub udar mózgu.
Napisałaś, że sporo ważysz. Czy miałaś robione badania serca, ciśnienie, morfologie? Wymioty jeszcze bardziej obciążają serce, więc uważaj na zawał. Jak się bardzo źle czujesz, idź do internisty, zgłoś się do szpitala, bo się zabijesz.
In the wrong house

Co mi jest

przez czarna roza 11 lip 2011, 10:27
Dla mnie w tej chwili liczy się tylko to żeby zniknęły kilogramy. Nic więcej
czarna roza

Co mi jest

przez nieidealna 11 lip 2011, 10:29
znikną. razem z zębami, zdrowiem, a w końcu życiem. też się głodzę, ale co jakiś czas. przeraża mnie to, ze mój metabolizm tak zwolni, że już nie schudnę.

Co mi jest

przez czarna roza 11 lip 2011, 10:41
Ale ja już nie potrafię niczego przełknąć, oprócz tabletek od psychiatry, boję się że przytyje, był czas że zjadłam marchewkę i widziałam że mój brzuch rośnie, nie jem bo nie chce żeby rosnąl, wszystko jest tak jak dawniej tyletylko że nie jem, potrafię stać przed lustrem i dołówać się bo nie widzę poprawy a wręcz przeciwnie, wydaje mi się że przytylam mimo że wszyscy mówią że zjechałam, nie wiem czy to przejściowe czy to już choroba
czarna roza

Co mi jest

przez nieidealna 11 lip 2011, 10:45
choroba.

Co mi jest

przez czarna roza 11 lip 2011, 10:55
Czyli wmawianie sobie że jak dojde do 70kg to przestanę nic nie da? Teraz nie mogę nikomu powiedzieć bo przytyje, będę musiała jeść a co z tym idzie wymiotować, narazie jest ok, mam siłę żeby wstać i coś w domu zrobić. Nie mogę nawet patrzeć na jedzenie a jeszcze 2 mc temu jadłam wszystko
czarna roza

Co mi jest

przez wrong 11 lip 2011, 11:01
Nie da. Nawet jak schudniesz do 50 kg to bedzie Ci malo! Chyba, że wcześniej umrzesz.
Proszę Cie zrozum, masz poważny problem z którym sobie sama nie poradzisz. Powinnas natychmiast iść do lekarza. Schudniesz zdrowo i będziesz szczesliwa. Bo nie powiesz mi, że teraz jestes.
In the wrong house

Sortuj wg