Kto zaczyna ze mną dietę...?:)

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

przez Thazek 27 mar 2011, 11:57
Lolita18, Ty jesteś nie poważna chyba :shock: ja tu kombinuję jak tu
przytyć a Ty chcesz chudnąć?? Przecież dobrą masz wagę :roll:
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

przez Lolita18 27 mar 2011, 12:02
Nie rozumiem, skąd Twoje zdziwienie skoro to dział 'zaburzenia odżywiania'

przez Ala24 30 mar 2011, 19:16
Witam;) Bretta, dziękuję za tego linka, info na temat indeksu na pewno się przyda;)

Lolita, strasznie się cieszę, że znalazł się wreszcie ktoś w podobnej sytuacji. Mam nadzieję, że razem łatwiej będzie nam wytrwać...

Na początku przyznam się do swojej porażki, nie jest to łatwe... :( Post zamieściłam już jakiś czas temu i niestety przez cały ten okres nic nie zmieniło się na lepsze, ech...

Wiesz, moja dieta ma polegać ja jedzeniu często i w małych ilosciach. Pierwszy dzień - tylko herbaty ziolowe i woda, następne 3 dni - jedynie owoce i warzywa, choć głównie warzywa, najlepiej gotowane; pozniej mozna juz wlaczac kasze, białka... Chodzi mi o to, by jeść wszystko, co najzdrowsze, dużo ćwiczyć itd. Tym sposobem schudniemy zdrowo. Tak sądzę...

P.S. Znowu biorę tabletki... :!:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 30 mar 2011, 20:24
nie jedząc nic, a potem jedząc gówniane porcje bez wszystkich POTRZEBNYCH witamin OWSZEM -schudniesz, ale potem dopadnie Cię efekt-jojo i znowu będziesz rzygać.
ten temat to jedna wielka pro-ana i dziwię się, że ktokolwiek w to wchodzi.. :roll:
paradoksy

przez Badziak 30 mar 2011, 21:39
Lolita18 napisał(a):Może waga sama w sobie jest niska, jednak w przełożeniu na mój wzrost (161cm) nie wyglądam najlepiej.. Więc nie jestem chuda.

Też mam 161cm, ważę 48kg i zaczynają mi się robić wałeczki na brzuchu. Przy 46kg i regularnych ćwiczeniach ciało było świetne. A teraz zrobiło się jakieś takie mało jędrne i ten brzuch... Przy naszym niskim wzroście widać każdy kilogram. :? Biorę się do roboty.

P.S. Nie mam ED i nigdy nie miałam.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez Lolita18 02 kwi 2011, 19:30
To prawda, kilogram widać każdy..
Ala, jesz bardzo mało, Twój metabolizm tylko się spowolni. Ja osobiście jadam regularnie, normalne posiłki, jednak, oczywiście, w mniejszych ilościach i nie objadam się, bynajmniej się staram.. Chociaż z tym nieobjadaniem jest ciężej niż myślałam, dziś miałam kilka napadów, jutro postaram się znów z tym walczyć :?

przez Anna Maria 04 kwi 2011, 21:11
Lolita18 Twoje bmi wynosi 19,7,nie powinnaś się odchudzać tym bardziej mają za sobą Anę :!: pakujesz się znów w kłopoty
Sama mam ed i wciąż na nadgarstku czerwoną nitkę,ale ten temat na tym forum mi się nie podoba,tu nie jest miejsce na pro ana bo nie którzy chcą wyzdrowieć
Anna Maria

Sortuj wg