dieta na nerwice zoladka

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

dieta na nerwice zoladka

przez linka 27 lut 2011, 13:34
Możliwe, ale nie wmawiaj ludziom, ze muszą go odstawić... żeby czuć się lepiej....bo jak ktoś nie ma IBS i przyczyna biegunek czy zaparć ma podłoże nerwowe - ( oczywiście potwierdzone badaniami) to samo przestrzeganie restrykcyjnej diety nic nie pomoże...... :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

dieta na nerwice zoladka

przez Vi. 27 lut 2011, 14:08
A może jednak... ?

Naprawno gluten i inne świństwa, typu biała śmierć źle wpływają na zdrowie.
Ufam Asi, bo ona się tu najlepiej zna na odżywianiu, i wiem że myśli dobrze.

Dzisiaj na śniadanie jem- kaszę gryczaną/ryż + gulasz i ogórek :))
Vi.

dieta na nerwice zoladka

przez _asia_ 27 lut 2011, 14:47
linka, ale czy ja gdzieś napisałam, że muszą odstawić gluten, żeby poczuć się lepiej? :roll: napisałam, że zrobiłabym na ich miejscu taki eksperyment. bo bardzo często tak się zdarza, że gluten i laktoza wywołują IBS oraz objawy go przypominające.
w sumie to już właściwie nie będę doradzać na tym forum w sprawach odżywiania, medycyny niekonwencjonalnej itd., bo nie ma to sensu. ludzie i tak wolą prawie wszystko zwalać na nerwicę. cóż, ich sprawa... mnie przez ćwierć wieku wmawiano nerwicę, gdyby nie mój upór to w życiu nie dowiedziałabym się, że mam drożdżycę, boreliozę i inne świństwa. nasze ciało daje nam znaki - niedoborów, zaatakowania przez jakieś patogeny, przeładowania toksynami. tylko my go niestety często nie słuchamy. przykre to.
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

dieta na nerwice zoladka

przez Vi. 27 lut 2011, 14:53
_asia_, ja nie piję mleka od sierpnia i dzięki temu nei mam biegunek, które mi się zdarzały kilka razy w miesiącu, jeśli nie raz w tygodniu.

-- 27 lut 2011, 13:55 --

Znasz się na tym, udzielaj się, pomożesz wielu osobem.

Ja dzięki Tobie rezygnuję z białego chleba, cukru w czystej postaci, postaram się zrezygnować ze słodyczy.
Vi.

dieta na nerwice zoladka

przez Anna Maria 27 lut 2011, 15:09
Vi musisz zrezygnować ze słodyczy jesli chcesz zdrowo się odżywiać.Możesz jeść landrynki lub mało słodką drożówkę bez lukru.
Tak mi się wydaje,nie wiem co na to _asia_
Anna Maria

Sortuj wg