Bulimia. Program terapii.

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Bulimia. Program terapii.

przez Nathalie 23 sie 2010, 17:01
Dziewczyny (i chłopaki) mam dwie takie książki:
http://www.empik.com/bulimia-program-te ... ,ksiazka-p

Jeśli któraś chcę, podajcie adres, wyślę za darmo. Jest czyściutka bez żadnych zapisków. Nowiutka książka.
Śmiało pisać.

Re: Bulimia. Program terapii.

przez Nathalie 27 sie 2010, 17:09
Zgłoszone.
Wysyłam.
(:

przez psychoDorotka 29 sie 2010, 10:11
Ja bym chętnie poszła na jakąś psychoterapię, ale nie mam pieniędzy na razie... Chociaż od roku już nie wymiotuję. Ale chętnie porozmawiałabym z jakimś psychoterapeutą.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jolka1987 17 wrz 2010, 21:11
Nie masz sie nad czym zastanawiać, psychoterapia to najlepsze wyjscie z tej choroby!!! Samemu nie da sie rady ps. wiem to z autopsji;) W kazdym wiekszym mieście jest taki osrodek dla zaburzeń nerwicowych i to za darmo bo z NFZ , trzeba poszukac,
POWDZENIA!!!!
"W śmierć jak w sen odejść pragnę... lecz chęć w sobie dławię."

przez Valeria 19 wrz 2010, 14:22
jolka1987 napisał(a):Nie masz sie nad czym zastanawiać, psychoterapia to najlepsze wyjscie z tej choroby!!! Samemu nie da sie rady ps. wiem to z autopsji;) W kazdym wiekszym mieście jest taki osrodek dla zaburzeń nerwicowych i to za darmo bo z NFZ , trzeba poszukac,
POWDZENIA!!!!

pytanko mam:)
czy byłas na dziennym na nfz ??bo ja jutro sie wybieram kurcze boje sie......ile czasu to trwa

przez Aima 19 wrz 2010, 21:31
Ja wyleczyłam się właśnie chodząc do publicznego psychologa(początkowo psychiatry również, ale zrezygnowałam). ;) Polecam robić cokolwiek dla siebie, a wizyta w takim miejscu to podstawa. Dla mnie 'pigułką' uzdrawiającą były regularne wizyty u dobrej psycholog(+ mówienie naprawdę o wszystkim, co miało jakikolwiek wpływ na nas,na odczucia i objawy choroby), a dodatkowo praca nad samą sobą tj. mi.in. książka, o której pisze koleżanka w pierwszym poście. Bardzo gorąco polecam.

przez jolka1987 21 wrz 2010, 22:55
Valeria, Hejka :) BYłam na terapii grupowej z NFZ-POLECAM.!!! Dokłądnie Ośrodek "Dąbrówka" w Gliwicach, ale w kazdym większym mieście są takie ośrodki bądz poradnie co prowadzą takie terapia za doramo. Ona trwa 3 miesiące czyli 12 tygodni....w wychodzisz z takiej terepii kompletnie innym człowiekiem...
Trzeba walczyć o ŻYCIE!!!! bo to jest najważniejsze i aby nasze emocje i myśli sie zmieniły....wiesz o co chodzi...
3mie kciuki!!!
"W śmierć jak w sen odejść pragnę... lecz chęć w sobie dławię."

Sortuj wg