Nadmierne objadanie się

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Nadmierne objadanie się

przez ahoj 07 cze 2016, 21:04
A jakaś męska duma? Jakaś wewnętrzna frustracja mówiąca, że nie jestem aż tak beznadziejny i potrafię zrzucić kilkadziesiąt kilogramów, bo to łatwiejsze niż zostać astronautą albo "chirurgiem światowej sławy"? Bo wystarczy uważać na to co się je i codziennie iść na długi spacer a reszta zrobi się sama?
ahoj

Nadmierne objadanie się

przez raichu 07 cze 2016, 21:37
ahoj napisał(a):A jakaś męska duma? Jakaś wewnętrzna frustracja mówiąca, że nie jestem aż tak beznadziejny i potrafię zrzucić kilkadziesiąt kilogramów, bo to łatwiejsze niż zostać astronautą albo "chirurgiem światowej sławy"? Bo wystarczy uważać na to co się je i codziennie iść na długi spacer a reszta zrobi się sama?

Ja jestem beznadziejny i tyle mi zostało co najeść się chipsów, pizzy popić słodkim gazowanym napojem i grać dalej z przerwami na kibelek. A odmawiał sobie powyższego nie będę. A spacery są codzienne po parku z tym że jak dłuższe to zieję jak pies.

Nadmierne objadanie się

przez ahoj 07 cze 2016, 21:40
Czyli nie chcesz zmiany ani żadnej poprawy. No to sobie cierp.
ahoj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nadmierne objadanie się

przez Kiya 07 cze 2016, 21:46
raichu, powstały escape roomy dla ludzi spragnionych zagadek w realu, powinny też powstać pokemon safari, dla ludzi, którzy chcą łapać własne pokemony w realu :D
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Nadmierne objadanie się

przez warning 08 cze 2016, 00:15
coccinella napisał(a):polecicie cos na ulge dla zoladka po przejedzeniu? Jakies tableteczki czy cos?

poczciwe krople żołądkowe szybko pomagają na to

Nadmierne objadanie się

przez raichu 08 cze 2016, 08:15
warning napisał(a):
coccinella napisał(a):polecicie cos na ulge dla zoladka po przejedzeniu? Jakies tableteczki czy cos?

poczciwe krople żołądkowe szybko pomagają na to

Albo herbatka miętowa.

Kiya napisał(a):raichu, powstały escape roomy dla ludzi spragnionych zagadek w realu, powinny też powstać pokemon safari, dla ludzi, którzy chcą łapać własne pokemony w realu :D

Tylko skąd wziąć te pokemony. Oby nie skończyło się to tak: http://pobierak.jeja.pl/images/8/e/f/62 ... aglady.jpg

ahoj napisał(a):Czyli nie chcesz zmiany ani żadnej poprawy. No to sobie cierp.

Mi tak dobrze. Poza tym mam genetyczną otyłość po babce.

Nadmierne objadanie się

przez raichu 08 cze 2016, 08:32
Co do poków to może to i dobrze jakby ludzkość została wyeliminowana z planety - jest zła jak pisałem w innych postach opiera się tylko na przemocy itp a pokemony są miłe i przyjazne - to ludzie każą im walczyć i być złymi dlatego się buntują - kto oglądał to wie. Np złe teamy w anime zmuszają je do złych rzeczy nawet montując im chipy jakieś do ich kontroli jak w filmie Arceus i Klejnot Życia. Ale dobra miało być o objadaniu dlatego na przejedzenie oprócz herbatki miętowej (najlepiej z Biedry 1,99 za 30 torebek) polecam wyżej wspomniane krople żołądkowe albo mix żołądkowych z miętowymi (ile się tego wypiło na studiach zwłaszcza przed egzaminami zanim zacząłem się leczyć do tego Nerwosol na nerwy, smak paskudny ale działa). Z tabletek polecam Travisto - to nie reklama mi pomaga, w herbatce też jest. Hepaslimin mniej i nie odchudza jak reklamują. Inne też próbowałem Rapacholin, Ulgix Total, Proliver, Sylimarol, Hepatil itp i troche pomaga ale mniej.

Nadmierne objadanie się

przez Kiya 08 cze 2016, 17:37
raichu, genialne to :D
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Nadmierne objadanie się

przez Lord Kapucyn 08 cze 2016, 18:03
raichu napisał(a):Oby nie skończyło się to tak: http://pobierak.jeja.pl/images/8/e/f/62 ... aglady.jpg

Interesujący scenariusz, przyznaję. Ale możliwy jest też inny:
Obrazek
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Nadmierne objadanie się

przez raichu 08 cze 2016, 20:38
Lord Kapucyn napisał(a):
raichu napisał(a):Oby nie skończyło się to tak: http://pobierak.jeja.pl/images/8/e/f/62 ... aglady.jpg

Interesujący scenariusz, przyznaję. Ale możliwy jest też inny:
Obrazek

Co wy chcecie od tego haloperidolu. Na początku terapii brałem 2x1mg i było ok. Do tego citabax rano i git.

Nadmierne objadanie się

przez Olga_ZL 14 cze 2016, 15:05

Nadmierne objadanie się

przez Lukrecja. 26 wrz 2016, 19:33
Help! Znów sobie nie radzę. Gdyby tak można było w ogóle nie jeść, to nie byłoby problemu. A tak, jak już wezmę jeden kęs to przychodzi mi taki apetyt, że nieustannie muszę ze sobą walczyć. I nie ważne czy jest to kawałek ciasta, serek czy śliwka. Jeden kęs i nagle przeszywa mnie taki impuls... Przeraża mnie to. W pracy jest ok, zjem to co przyniosę, lub nawet zostawiam na kolejny dzień. Ale w domu, a jak jeszcze zostanę sama... Czuję się cholernie słaba. Wiem, że to wszystko reakcja na emocje, doskonale zdaję sobie z tego sprawę, cały czas jestem w terapii. Ale ostatnio świat mi się wali, porażki na każdym froncie, rozpaczliwie szukam pocieszenia, zapełnienia pustki. Chciałam się wyżalić, wiem że poprawa zależy tylko ode mnie, ale po napisaniu tego jest mi troszkę lżej.
dystymia | osobowość unikająca | zaburzenia odżywiania | introwertyk

Sortuj wg