Dieta bulimiczki...

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Re: Dieta bulimiczki...

przez pasazer02 23 gru 2010, 14:52
marilyn89 napisał(a):Hej,
mam podobnie:/ Chociaż wiem, że takie mało kaloryczne odżywianie do niczego nie prowadzi, jeszcze gorzej wpływa na nas, bo przyczynia się czy tak czy tak do napadu! To jest bez sensu! Ale i tak widzę, że większość z nas tak robi... Nie powinno się schodzić poniżej 1200 kcal...
Myślenie obsesyjne o jedzeniu to już w ogóle jakaś porażka...
wszystko siedzi w naszych głowach niestety. Patrzę na osoby, które np zjedzą kanapkę, jakąś drożdżówkę, później batona i wcale nie są jakieś grube, a ja sobie nie wyobrażam siebie żebym miała tak normalnie jeść! Zresztą ja już chyba nie wiem co to jest normalne jedzenie:/
Wyjście--? psychoterapia. Zresztą o którą u mnie w lbn ciężko:/ Poza tym ja niby chcę tej terapii, a jak przychodzi co do czego, to i tak się wycofuję:/
Nawiązując do Twojej wypowiedzi: nie wiem, ja sobie z tym wszystkim nie radzę, nie wiem jak mam nad tym zapanować. Myślę o jedzeniu na okrągło...

pozdrawiam

Chyba też zapomniałam co to jest normalne jedzenie. Bo albo jest ograniczanie do minimum, czyli herbata przez cały dzień, albo atak, kiedy się "pożera" wszystko. Dziwne jest to, że mamy w jakimś stopniu tego świadomość, ale jednoczesnie nie potrafimy nic z tym zrobić.-bynajmniej ja nie potrafie. Widze, że jesteś z lublina;) Ja od pewneo czasu również tu studiuje. Mam nadzieje, że w końcu uda mi się zdecydowac na jakąś terapie i pójde. Chociaż piszesz że ciążko w lbn. Jeszcze nie znam dobrze tego miasta, ale czytałam, że na langiewicza jest ponoć dobra poradnia, może tam spróbuj poszukać. Jeżeli nie pomogą to może chociaż podpowiedzą inne dobre miejsce. Pozdrawiam i życze spokojnych świąt.

przez Nicram222 05 sty 2011, 16:41
Zaburzeniami odżywiania w Lublinie zajmuje się Psychoterapeuta Marcin Homziuk z Psychosomy na kolorowej.
Jego strona to http://www.psychoterapeutalublin.pl
Pomoże w bulimii i nałogowym objadaniu się.

przez majster69xxx 08 sty 2011, 00:56
Czasami bardziej pomocną może być rozmową z osobą, która z tego wyszła lub przeczytanie jej historii..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg