mała waga

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

mała waga

przez Niemampomysłu 13 lip 2016, 14:56
...widocznie nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bo napisałam że ja wręcz wpycham jedzenie.

mała waga

przez Piotrek1996 13 lip 2016, 16:56
A w jakim wieku jesteś? Pytam, bo przecież było bardzo dużo przypadków ludzi, którzy byli do 20 kilku, 30 lat szczupli, a potem zaczęli tyć. Albo odwrotnie byli otyli, a zaczęli chudnąć. Poza tym podobno im człowiek jest starszy tym ma wolniejszy metabolizm. To też ma wpływ na wagę.

Jeszcze zależy od tego co jesz, czy jesteś na diecie, jeśli tak to jakiej. W każdym razie to osobiście również szczupły całe życie jestem, chociaż od tego roku 6 kg do przodu wpadło. Jednakże nigdy nie miałem więcej jak 76 lub 77 kg. Inna sprawa, że jestem wysoki strasznie i tego po mnie nie widać. Tak samo nie mam wielkich mięśni, chociaż ćwiczę od roku siłowo, jednak w domu i z własnym ciałem, a nie ciężarami. Od jakiegoś czasu jem 3 wielkie posiłki, czasami wpadnie jeden malutki, czyli deser czy coś, ale jadę na trzech od długiego czasu, bo mi pasuje ten styl najlepiej.

Także różne są przypadki, dużo spraw na to ma wpływ. Stres, aktywność fizyczna, geny, to czy mamy choroby związane z organizmem itd...

mała waga

przez Niemampomysłu 13 lip 2016, 17:16
Piotrek1996 napisał(a):A w jakim wieku jesteś? Pytam, bo przecież było bardzo dużo przypadków ludzi, którzy byli do 20 kilku, 30 lat szczupli, a potem zaczęli tyć. Albo odwrotnie byli otyli, a zaczęli chudnąć. Poza tym podobno im człowiek jest starszy tym ma wolniejszy metabolizm. To też ma wpływ na wagę.

Jeszcze zależy od tego co jesz, czy jesteś na diecie, jeśli tak to jakiej. W każdym razie to osobiście również szczupły całe życie jestem, chociaż od tego roku 6 kg do przodu wpadło. Jednakże nigdy nie miałem więcej jak 76 lub 77 kg. Inna sprawa, że jestem wysoki strasznie i tego po mnie nie widać. Tak samo nie mam wielkich mięśni, chociaż ćwiczę od roku siłowo, jednak w domu i z własnym ciałem, a nie ciężarami. Od jakiegoś czasu jem 3 wielkie posiłki, czasami wpadnie jeden malutki, czyli deser czy coś, ale jadę na trzech od długiego czasu, bo mi pasuje ten styl najlepiej.

Także różne są przypadki, dużo spraw na to ma wpływ. Stres, aktywność fizyczna, geny, to czy mamy choroby związane z organizmem itd...

...mam 21 lat. No to nie wiem ale chyba raczej jak coś to na starość przytyję o ile doczekam starości. Poza tym będąc starą już nic mi z tego nie przyjdzie, że będę ważyła więcej. Będę musiała zmienić ubiór, styl, nie będę ćwiczyła siłowo aby dorobić się mięśni mając już jakikolwiek tłuszcz.

...nie jestem na żadnej diecie i nie trzymam się kurczowo tabel kalorycznych. Jem właściwie trzy, czasami cztery razy na dzień. Staram się jeść o tych samych porach. Podobno człowiek który cierpi na bezsenność ma skłonności do tycia. Nie widzę aby bezsenność jakoś szczególnie wpływała na moją wagę. Gdyby mi wpadło 6 kg to byłoby już naprawdę dobrze. Jakiś czas temu oddałam krew do badań i wyniki TSH jak i glukozy wyszły dobre. Zdrowie fizyczne nie jest u mnie chyba najgorsze. Moja psychiczna strona skarży się na ból gardła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

mała waga

przez wiejskifilozof 13 lip 2016, 17:53
Niemampomysłu napisał(a):...dlatego w następnym życiu chcę być koziorożcem. Chciałabym kiedyś dobrze wyglądać.

Jak,można wtrącić.To dla mnie lepiej wygląda kudu wielkie :smile:

mała waga

przez Niemampomysłu 13 lip 2016, 18:03
wiejskifilozof napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):...dlatego w następnym życiu chcę być koziorożcem. Chciałabym kiedyś dobrze wyglądać.

...właściwie to też mam garba.

mała waga

przez Michellea 13 lip 2016, 18:13
Niemampomysłu napisał(a):Jakiś czas temu oddałam krew do badań i wyniki TSH jak i glukozy wyszły dobre.

Robiłaś samo TSH czy do tego też inne badania tarczycy (FT3, FT4, aTPO, aTG, aTSHR)?

mała waga

przez Niemampomysłu 13 lip 2016, 18:14
Michellea napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):Jakiś czas temu oddałam krew do badań i wyniki TSH jak i glukozy wyszły dobre.

Robiłaś samo TSH czy do tego też inne badania tarczycy (FT3, FT4, aTPO, aTG, aTSHR)?

...samo TSH i prawdopodobnie zrobiłam źle.

mała waga

przez Michellea 13 lip 2016, 19:06
Jeśli jesteś naprawdę chuda, to może warto rozważyć wizytę u endokrynologa.

Jak u Ciebie z apetytem?

mała waga

przez Niemampomysłu 13 lip 2016, 20:02
Michellea napisał(a):Jeśli jesteś naprawdę chuda, to może warto rozważyć wizytę u endokrynologa.

Jak u Ciebie z apetytem?

...tak jak napisałam ważę 57 kg przy wzroscie 173 więc jednak widać po mnie że ważę zdecydowanie za mało i mam problem z przytyciem. Ubieram się na cebulkę bo tylko w taki sposób mogę zakryć nieco chude ręce. Nie mam problemu z apetytem. Wiadomo, że nie zjem wszystkiego bo nie wszystko lubię. Czuję, że to bez sensu. To całe wpychanie jedzenia i męczenie się. Nic mi to nie daję.

mała waga

przez wiejskifilozof 14 lip 2016, 13:43
Niemampomysłu napisał(a):
wiejskifilozof napisał(a):

...właściwie to też mam garba.

Oj...

Sortuj wg