mała waga

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

mała waga

przez lusiaa 13 paź 2009, 01:01
Hej , mam na imię Ola i jak widać po temacie mam problemy z wagą od dziecka byłam chuda ważę 36,5 kg a wzrost 162 cm byłam u lekarza lecz on mi powtarzał że ważę za mało itp wiem że ważę zdecydowanie za mało ale mój problem to to że ja nie umiem jeść dużo prawie nic nie jem nie czuję głodu a na siłę nie lubię się opychać :roll: jakie mogą być skutki tak małej wagi ? i jak mam zacząć jeść ? dwa pytania drugie jest dosyć trudne :( .

Re: mała waga

przez wovacuum 13 paź 2009, 01:23
witaj lusiaa :D na poczàtek proponujè zainwastowanie trochè kasy w dobre herbaty,skoro jest problem u ciebie z przyjmowaniem posilkow:herbaty tylko, i wylàcznie zielone z dobrych herbaciarni.w sklepie sprzedawca poleci cos dobrego na oczyszczenie organizmu a co za tym idzie na pobudzenie apetytu.dobra zielona herbata pobudza te receptory ktore mogà byc uspione podczas dluzszego nieprzyjmowania pokarmow (nawet kiedy uklad npokarmow.. i nerwowy odmawiajà wspolpracy).herbatè zielonà mozna i nalezaloby pic do 2 litrow dziennie;mieszajàc to z litrem przecierow owocowych :smile: to na poczàtek. :D a skutki tak malej wagi to sama powinnas uswiadomic :shock: nic nie wyplywa z niczego powodzenia :D
wovacuum

przez lusiaa 13 paź 2009, 16:57
hmm nigdy tego nie piłam może spróbuję
Ps. lekarz dał mi wysoko kaloryczną dietę bym przybrała na wadzę lecz ja prawie nic nie jem nie mam ochoty po prostu :o

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adaś2222 15 paź 2009, 22:53
W aptekach są różne preparaty na apetyt, poproś o takie coś to farmaceutka Ci pokaże kilka lekarstw. Możesz także kupić sobie gainer'a w sklepie sportowym, to jest w proszku i rozrabiasz z mlekiem lub wodą ma mnóstwo kalorii. Najlepiej staraj się jeść to co lubisz np. kebaby, pizza i póki co nie zwracaj uwagi co jesz ważne, żeby dostarczać kalorii. Jest także taki preparat dibencozide na apetyt to także w sklepie sportowym lecz to dosyć silny środek, sam go brałem i jadłem jak opętany.

przez Amy Lee 20 lis 2009, 00:47
Mnie kiedyś pomógł wysiłek fizyczny. Mięśnie to już dodatkowe parę kilogramów, poza tym po treningu organizm dopomina się o konkretny posiłek :smile:
Amy Lee

przez mp1 26 lis 2009, 00:38
lusiaa napisał(a):Hej , mam na imię Ola i jak widać po temacie mam problemy z wagą od dziecka byłam chuda ważę 36,5 kg a wzrost 162 cm byłam u lekarza lecz on mi powtarzał że ważę za mało itp wiem że ważę zdecydowanie za mało ale mój problem to to że ja nie umiem jeść dużo prawie nic nie jem nie czuję głodu a na siłę nie lubię się opychać :roll: jakie mogą być skutki tak małej wagi ? i jak mam zacząć jeść ? dwa pytania drugie jest dosyć trudne :( .

popatrz na sposób przeżywania szeroko rozumianej rzeczywistości przez Ciebie tzn. mam na myśłli emocje, uczucia - jakie dominują na co dzień, może to będzie wskazówką
mp1

przez Majster 11 gru 2009, 19:05
lusiaa napisał(a):Hej , mam na imię Ola i jak widać po temacie mam problemy z wagą od dziecka byłam chuda ważę 36,5 kg a wzrost 162 cm byłam u lekarza lecz on mi powtarzał że ważę za mało ... :( .

A moze nadal jestes dzieckiem? Co mama na to? No i jaki to byl lekarz?
Poczytaj sobie tutaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Anoreksja
Natomiast plakat z anorektyczka na wielkim bilboardzie na pewno widzialas bo obiegl caly swiat. Pozdrawiam :)
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

mała waga

przez Małgorzata79 21 wrz 2015, 16:40
Witam, jestem dziennikarką i do programu tv poszukuję chłopaków, którzy cierpią na anoreksję. Chętnych Panów proszę o kontakt na miastokobiet@tvn.pl

mała waga

przez Niemampomysłu 13 lip 2016, 01:37
...ważę 57 kg przy wzroście 173 cm. Jestem bardzo chuda i nie mogę na siebie patrzeć. Jem regularnie i staram się aby porcję były duże. Czasami jest już tak, że wmuszam w siebie jedzenie aby tylko zjeść. Przez tydzień ważyłam się codziennie rano i wieczorem. Rano waga pokazywała 57,1/57,2 kg a wieczorem już 57,9/58 kg i tak cały czas. Nie chudnę ani nie tyję. Nie wiem już co mam robić aby przytyć a chciałabym ważyć więcej i wyglądać zdrowiej bo jak na ten moment niczym nie różnie się od trupa.

mała waga

przez wiejskifilozof 13 lip 2016, 09:31
Czasem już tak jest,ja znam kobietę lat 34.Która może i słonia zjeść i tak wygląda szczupło.
To chyba geny.

mała waga

przez Niemampomysłu 13 lip 2016, 13:11
wiejskifilozof napisał(a):Czasem już tak jest,ja znam kobietę lat 34.Która może i słonia zjeść i tak wygląda szczupło.
To chyba geny.

...w mojej rodzinie nie ma otyłych osób. Może to sprawa genów, nie wiem wolałabym aby tak nie było. Siostra mojego taty wygląda jak chodzący szkielet i czasami myślę że jestem do niej podobna. Nie chcę tak wyglądać. Poza tym irytują mnie dziewczyny które wyglądają zdrowo a ciągle chciałyby chudnąć. Niech je szlag jasny trafi.

mała waga

przez wiejskifilozof 13 lip 2016, 13:32
Tak,słyszałem o nich.Kobieta ma super figurę,ale to coś w głowie siedzi.To psychika.

mała waga

przez Niemampomysłu 13 lip 2016, 13:54
...dlatego w następnym życiu chcę być koziorożcem. Chciałabym kiedyś dobrze wyglądać.

mała waga

przez alone05 13 lip 2016, 14:34
Niemampomysłu napisał(a):...ważę 57 kg przy wzroście 173 cm. Jestem bardzo chuda i nie mogę na siebie patrzeć. Jem regularnie i staram się aby porcję były duże. Czasami jest już tak, że wmuszam w siebie jedzenie aby tylko zjeść. Przez tydzień ważyłam się codziennie rano i wieczorem. Rano waga pokazywała 57,1/57,2 kg a wieczorem już 57,9/58 kg i tak cały czas. Nie chudnę ani nie tyję. Nie wiem już co mam robić aby przytyć a chciałabym ważyć więcej i wyglądać zdrowiej bo jak na ten moment niczym nie różnie się od trupa.

widocznie za mało jesz, jakbyś więcej żarła to byś więcej ważyła

Sortuj wg