Nawroty

Anoreksja, napadowe objadanie się, bulimia.

Re: Nawroty

przez girl_interrupted 17 gru 2010, 23:37
a wiesz, że środki przeczyszczające zwiększają apetyt? generują kolejne napady... poważnie mówię.
konsekwencje zdrowotne pewnie Cię nie zniechęcą, ale może ten fakt tak...
When you don't want to feel, death can seem like a dream. But seeing death, really seeing it, makes dreaming about it fucking ridiculous. Maybe, there's a moment growing up when something peels back... Maybe, maybe, we look for secrets because we can't believe our minds...

przez pasazer02 18 gru 2010, 22:28
girl_interrupted napisał(a):a wiesz, że środki przeczyszczające zwiększają apetyt? generują kolejne napady... poważnie mówię.
konsekwencje zdrowotne pewnie Cię nie zniechęcą, ale może ten fakt tak...

...nie wiedziałam o tym. Nie kieruje się faktycznie konsekwencjami zdrowotnymi, lecz wyglądem, wiec dlatego faszeruje się bisacodylem, żeby wszystko z siebie wyrzucić, bo przez wymioty nie jestem w stanie.
Dzisiaj znów nie udało mi się wygrać z napadem, po tygodniu picia soków, właśnie czuje że wyglądam jak balon.
Żałosne, wpychałam co popadnie.

girl_interrupted czy można wiedzieć od kiedy się leczysz? Czy przynosi to już jakieś efekty?
Bo jednak z tego co piszesz, to chyba średnio... Przecież w tym przypadkuchyba tylko terapia może pomóc...

przez Tornado 21 gru 2010, 16:07
Przepraszam, że tak bez nawiązywania do konkretnych wypowiedzi - ale... Może pomocnym okazałby się film: What the BLEEP Do We Know - naprawdę świetny - daje wiele do myślenia i pomógł mi zrozumieć wiele kwestii...
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg