Zespół przewlekłego zmęczenia (CFS)

Inne zaburzenia.

przez m 24 kwi 2007, 09:14
Wcześniej wydawało mi się ,że zmęczenie fizyczne pomaga w leczeniu nerwicy.Aż do wczoraj.Cały dzień na nogach,wrociłem padnięty i nawet zadowolony.Już było tak fajnie,a wieczorem miałem atak ,pierwszy od paru miesięcy.
m

przez toya75 25 kwi 2007, 05:31
edurbi napisał(a): Kurcze, przydalby sie relaks na bezludnej plazy, szum fal, goracy piasek i ja na mieciutkim kocyku. To by mi naladowalo akumulatory. hmmm. marzenie... ;)

W takich okolicznościach dopadł mnie pierwszy atak paniki :?
toya75

przez Pstryk 31 maja 2007, 22:37
Czuję się jak pęknięty balonik. To trwa już tak długo, że sama nie pamiętam. Każda czynność sprawia, że łzy napływają mi do oczu - z wysiłku. Po mimo tego staram się jakoś funkcjonować, nie poddawać tej słabości, ale coraz częściej przegrywam ze zmęczeniem. Co robić?
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VTEC 31 maja 2007, 23:20
Jak najwiecej sportu !!!!!!!!!

Wiem na swoim przykładzie , że to pomaga , choc czesto podczas ostrego treningu zaczyna mi walic serce typowo nerwicowo , albo wydaje mi się że zaraz stracę przytomność przełamuje się i ćwicze do upadłego .

A satysfakcja po treningu jest ... priceless .

Tak więc du** z łóżek i na trening !! :twisted:
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez Pstryk 01 cze 2007, 22:12
No zmusiłam się ostatnio i ruszyłam dupkę z łóżka i wylądowałam na siłowni. Zrobiłam sobie lekki trening bo dawno nie ćwiczyłam i o dziwo nie miałam zakwasów. Zmęczenie po treningu trwa do dzisiaj (byłam tg temu). Wcale lepiej się nie poczułam. Ale zdaję sobie sprawę, że to złudne wrażenie i dziś poszłam znowu :D Niestety, po 10 min. musiałam zrezygnować z powodu bólu w mostku! Ból dokucza mi mniej więcej od przeszłego weekendu. Boli podczas wdechu, a od dziś (już przed siłownią - wstałam z tym) również podczas ruszania ramionami czy tułowiem.
Pstryk

Zespół przewlekłego zmęczenia (CFS)

przez MaRiAnEk 17 sie 2007, 08:14
...
Ostatnio edytowano 20 sie 2007, 23:37 przez MaRiAnEk, łącznie edytowano 1 raz
konto zablokowane

Re: Moja osobista tragedia - pocieszcie...

przez pink 17 sie 2007, 08:52
http://www.leczsiezdrowo.pl/pl/kobieta/ ... zmeczenia/
http://medycyna.webwweb.pl/?a=txt&id=13095
http://elamed.com.pl/lekarz/strona-dlap ... 0-139.html
http://ai24.pl/apteka/Przeciwbolowe/MYA ... 93/p22464/
http://web4health.info/pl/answers/bipol ... ed-out.htm

Hej, przede wszystkim nie ma chorób nieuleczalnych. Zobacz dokładnie na te wszystkie strony. Bardzo ważny jest ruch (wiem, że moze ci być ciężko się zmobilizować), i koenzym Q10, o którym piszą prawie w każdym z tych artykułów. Trzymaj się cieplutko

przez Tygryska 17 sie 2007, 12:02
MaRiAnEk ja się nie znam ale masz moje wsparcie duchowe i kciuki.Jak nie ma jeszcze ostatecznej diagnozy to nie ma co się zadręczać. Poza tym medycyna idzie do przodu (nawet w Polsce w brew pozorom ;) ).Wiem że oczekiwanie na dianozę jest paskudne, znam to uczucie ale będzie lepiej.

Może jednak powiedz rodzinie- będzie ci łatwiej, nie będziesz musiał udawć.

Trzymaj się ciepło!

przez duskfall 17 sie 2007, 18:43
Sluchaj, takie objawy moze miec co drugi czlowiek. Sa malo skonkretyzowane. Niezbedne beda badania. Nie mozna sie uzalac nad soba przed jakakolwiek diagnoza.

przez vampirek82 17 sie 2007, 19:37
wierze ze to nic powaznego!!!!!!!! i Ty tez tak powinienes myslec, pamietaj ze pozytywne nastawienie to 50% sukcesu a moze wiecej, wiec wiecej optymizmu, trzymam kciuki i wierze ze bedzie ok!!!!!! bez zadnych nieuleczalnych chorobsk!!!!
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

przez agapla 17 sie 2007, 19:56
Ja czytalam o tym w jakimś artykule i pamietam ze wcale strasznie tego nie opisywali wrecz przeciwnie,coz życie bywa przewrotne ja sobie własnie wtedy myslałam ze szkoda ze nie mam tej choroby niz ta cholerna nerwicę

przez depresyjny86 18 sie 2007, 00:50
Marianek wszystko będzie dobrze,nie wierze żeby akurat Tobie przydarzyła się ta choroba...
Pamiętaj zawsze możesz na nas liczyć,
NNie wierze w to,że jesteś chory,po prostu nie wierze w to.Napewno okaże się że ta profesor się mylila
:)

Moja osobista tragedia - pocieszcie...

przez Ewik 22 18 sie 2007, 09:06
MaRiAnEk napisał(a):Potrzebuę teraz wsparcia duchowego.

Potrzebujesz i MASZ!!!!! Wszyscy tu jesteśmy z tobą myślami!!!!
Na mnie możesz liczyć, o każdej porze dnia i nocy!

Jakbyś chiał pogadać, albo poprostu się wygadać to pisz!!!!

Głowa do góry! Buziaki!

przez ana-banana 18 sie 2007, 11:41
Trzymaj się, i postaraj sie nie zadręczać wciąż tą sytuacja.
Wiem, że to trudne, nagle przestać o tym myśleć. Sama jak mam problem poprostu ide spać, żeby nie myśleć. Ale wiele bym dała za porządnego kopa od kogoś kto by mi kazał się zająć czymś innym, żeby przestać się zadręczać. No i żal mi tego czasu który świadomie marnuję.
Wierzę że Ci sie uda :D
żeby mi się chciało chcieć...

Sortuj wg