Zespół przewlekłego zmęczenia (CFS)

Inne zaburzenia.

przez wysmienicie 25 lis 2012, 13:23
Kalebx3 napisał(a):
Pisze tutaj o tym o to, zebyscie sie w razie czego nie dali faszerowac lekami. Zrobcie na wszelki wypadek badania w tym kierunku.

Wyśmienity , no dobra ,okazuje się ,że mam to w sobie?
Co dalej ? Nie faszerować się lekami? to czym ?Kiszona kapustą? Citoseptem i srebrem koloidalnym?
Zartujesz sobie chyba teraz pomimo dobrej woli.
To chyba tak jak leczyć grożne HCV( akurat to znam) silimaryną ,heparegene i essentiale...a wirus i tak cię zżera nieubłaganie i nielitościwie.
Trzeba konkretnie pojechać ,takim lekami ,iż podejrzewam że te Twoje antybiotyki przy nich(INterferon + Rybavarina) to dziecinne klocuszki...
Pozdrawiam.
A brałeś te antybiotyki w ogóle?

Porównywanie HCV do Chlamydophilii to jakies nieporozumienie. Niezaleznie od tego w jakie klocki Ty sie bawisz to od moich wara :) Ja uzywam nano srebra w stezeniu 50ppm niedostepnym gdziekolwiek i NAC 3600mg wezme MMS 28% (tobie te polecam) i czekam na utleniacze z USA. Nie znam nikogo z HCV, wiec nie bede sie wypowiadac, ale zaryzykuje stwierdzenie, ze srebro byloby w stanie to rozwalic. Ja lece eksperymentem poniewaz nie bede ladowac w siebie doksycyklinę , minocyklinę, rifampicynę, roksytromycynę , azytromycynę , klarytromycynę, metronidazol , tynidazol , nitrofuratel w momencie kiedy sa nieskuteczne. Wiem co mowie bo z czescia z nich mialem stycznosc w przeszlosci i czytam dzienniki innych leczacych sie. Nie pisze tutaj by ratowac swiat.

Robcie badania na chlamydiae pneumoniae i mycoplasme pneumoniae zeby nie robili z was wariatow.Daje ona identycznie objawy jak CFS. Mimo wszystko ciesze sie, ze wiem co mi jest i zamknalem wsystkim usta, ktorzy mysleli ze zwariowalem. W tym rzecz. Leczenie juz wedle waszej woli.

Nie bede tu juz wracac. Pozdrawiam was i trzymajcie sie cieplo.

przez Inga1 19 gru 2012, 10:28
Moja mama też narzekała na ciągłe zmęczenie, ciągle była tylko osłabiona i nic jej się nie chciało. Kupiła sobie miniMedica, taki rezonator bio-fotonowy i stosuje, stosuje... :smile: Koleżance się nawet pochwaliła :tel: że się jej poprawiło. Nawet biega teraz po sklepach i kupiła sobie nowy płaszcz, szal, buty. Nie poznaję jej, bo wcześniej tylko narzekała i narzekała.
Czuje, że jestem potrzebna.

przez Siding Spring 19 gru 2012, 10:35
wciskaja ludziom takie gowna a teraz juz coraz glosniej o tych rezonatrorach ze to sciema.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gonia_w 23 gru 2012, 20:27
Tylko w Małopolskim Centrum Promocji Zdrowia w Krakowie można najprofesjonalniej zdiagnozować przyczyny ciągle złego samopoczucia niewiadomego pochodzenia, dzięki połączeniu metod dr R.Volla i dr H.Schimella. W tym Centrum prowadzone są również skuteczne i nieinwazyjne terapie polegające na elektronicznym usuwaniu parazytów.
Ostatnio edytowano 23 gru 2012, 20:44 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto linki

przez HarajukuAino 15 sty 2013, 19:09
U mnie od kilku lat występuje silne zmęczenie,senność.Z każdym rokiem coraz gorzej jakby.Zastanawiam się jak nerwica na to wpływa.Czy to myśli i lęki tak silne działają na samopoczucie?Nie wiem "/
- I'M MY OWN PRISONER -

* * *

Jedno dziecko dostaje „prezent od losu”, drugie już w momencie narodzin także
dostaje od losu, ale… nóż w plecy!Życiowa „ruletka szczęścia".

przez pisanka 20 sty 2013, 02:17
u mnie się CFS nasila gdy wracają mi lęki, stany depresyjne itp. wszystko na tle nerwowym, ale oczywiście musiałam iść z tym do lekarza :hide:

przez marti27 08 kwi 2013, 13:40
Piszę, bo już sobie nie radzę, jest coraz gorzej. Ledwo co funkcjonuję. Jestem bez przerwy zmęczona, sen nie daje mi odpoczynku nie ważne czy śpię 4 czy 8 czy 12 godzin. Ciągle chce mi się spać, nie mam siły, motywacji. Jestem zmęczona, chociaż tak naprawdę całymi dniami nic nie robię. Jak robiłam to było tak samo. Robiłam badania krwi, moczu, hormonów - wszystko w normie. Lekarz powiedzial, że niektórzy tak mają. Brałam wszelkiego rodzaju witaminy, magnez, staram się uprawiać sport, ruszać się regularnie, ale to też nie pomaga.
Choruję też na depresję i bulimię. Biorę seronil 60mg, który mam wrażenie, ze dodatkowo mnie usypia.
Proszę, poradźcie coś, bo nie mam już siły :(

przez carlosbueno 08 kwi 2013, 14:54
marti27, przewlekłe zmęczenie to jeden z objawów depresji, zwłaszcza jeśli z biologicznego punktu widzenia z Twoim organizmem jest wszystko O.K. Co gorsza często antydepresanty powodują senność, ospałość, poczucie zmęczenia może zmiana leku by Ci pomogła choć większość niestety powoduje senność.
Największy Forumowy Maruda

przez marti27 08 kwi 2013, 17:05
Pewnie na następnej wizycie będę miała zmienione leki. Ale może da się jakoś temu przeciwdziałać? Strasznie mnie to męczy, bo muszę spać w ciągu dnia i cały czas nie mam siły :(

przez CórkaNocy 08 kwi 2013, 23:11
też mam z tym ogrooomny problem. w tej depresji oprócz braku radości przede wszystkim dominuje zmeczenie i problemy z pamięcią, myśleniem, spowolnienie.
trochę pomogły mi leki podwyższające dopamine, bo te na serotoninę, czyli np. seronil tylko pogarszały sprawę.
lekarz mnie bombarduje lekami i dawkami bo niestety chyba za szybko przyzwyczajam się do danej dawki i początkowo zmęczenie przechodzi, jest świetnie po dołączeniu czegoś czy zwiększeniu potem jakby jest tolerancja i wraca to przykre zmęczenie.
Kiedyś byłam bardzo aktywna fizycznie, teraz samo umycie się to dla mnie wysiłek. Byłam bardzo aktywna zawodowo, miałam świetną pamięć a odkąd męczy mnie ta depresja jest kaszana i najgorsze, że końca nie widać od wielu miesięcy. Nawet wyłączyło mnie to z zycia społecznego, jakiegokolwiek życia. Najpierw byłam na urlopie ale musiałam z niego wrócić i teraz ledwo wyrabiam, boję się o moją sytuację, bo jest mi naprawdę ciężko a kiedyś wszystko przychodziło mi łatwiej.
Mówi się, że na zmęczenie pomaga magnez, biorę i nic. Picie kawy i energetyków może odrobinkę pomaga na chwilę. Zdrowe odżywianie, witaminy, świeże powietrze, wysypianie się i nic. badania porobione i jak to lekarka powiedziała: takich wyników badań to tylko pozazdrościć! idealne są.
Więc to chyba coś w mózgu nie tak, jak nie brałam nic byłam nie do życia, biorę mniej czy więcej i zmęczenie i tak jest :why:
CórkaNocy

przez marti27 08 kwi 2013, 23:34
a jakie leki bierzesz i jakie pomogły?

przez lofenna 08 kwi 2013, 23:48
1. Staraj sie jesc jak najwecej swiezych owocow i warzyw (salatki, soki) - one powinny Ci "dac wiecej zycia".
2. Staraj sie spacerowac na swiezym powietrzu (mozg potrzebuje tlenu) . W moim przypadku bylo to bardzo trudne bo poprostu nawet na spacer nie mialam sily, ale po wielu wysilkach czuje sie lepiej.
3. Od kiedy biore Witamine B Complex, Lecytyne, multimineraly - to mi bardzo pomaga.

Mialam i czesciowo mam ten saam problem, ale od kiedy to stosuje jest roznica - oczywiscie daleko od doskonalosci, ale czuje sie troche silniejsza.

Zycze Ci zdrowia i wszystkiego dobrego.

przez vifi 08 kwi 2013, 23:54
Próbowałaś sportu. U mnie po pierwszym zmęczeniu i dużym wysiłku coś się odblokowuje. Co prawda tylko na ten czas wysiłku, ale dobrze wiedzieć że te siły gdzieś jednak są.
Spacery też są dobre. Też bolą cię nogi po dłuższym chodzeniu?

przez marti27 08 kwi 2013, 23:59
Odżywiam się zdrowo, jakiś czas temu zmieniłam bardzo swoje odżywianie i jem dużo zup, warzyw, owoców, chudego mięsa, pełnoziarniste pieczywo itp. Nie licząc napadów... ale one nie zdarzają się jakoś bardzo często.
Sport uprawiam regularnie, trenuję siatkówkę od wielu lat kilka razy w tygodniu. Ale szczerze mówiąc ostatnio to już ledwo daję radę, bo siły mam bardzo mało.

Sortuj wg