Pomocy

Inne zaburzenia.

Pomocy

przez Plus33 18 wrz 2016, 13:46
Witam wszystkich mam pewien problem.jakis czas temu po zażyciu narkotyku (pierwszy i ostatni raz)po około godzinie zaczęły dziać się zemna dziwne rzeczy wybuch gorąca,ból nóg,bałem się wszystkiego,po kilku dniach wszystko przeszło lecz po 2 tygodniach powróciło i nadal jest czy ktoś z was tak miał ? Jak się tego pozbyć??
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
18 wrz 2016, 13:33

Pomocy

Avatar użytkownika
przez ekspert_abcZdrowie 18 wrz 2016, 15:35
Plus33, zasadnicze pytanie, jaki to był narkotyk? Co zażyłeś? W jakiej postaci? I ile tego wziąłeś?
Psycholog
Posty
7571
Dołączył(a)
22 sie 2011, 15:11

Pomocy

przez Plus33 18 wrz 2016, 16:13
Prawdopodobnie extazy 1/4 małej tabletki
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
18 wrz 2016, 13:33

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pomocy

przez Plus33 19 wrz 2016, 09:18
ekspert_abcZdrowie napisał(a):Plus33, zasadnicze pytanie, jaki to był narkotyk? Co zażyłeś? W jakiej postaci? I ile tego wziąłeś?

Prawdopodobnie extazy 1/4malej tabletki
Offline
Posty
3
Dołączył(a)
18 wrz 2016, 13:33

Pomocy

Avatar użytkownika
przez mimi904 26 paź 2016, 12:36
Może masz fleshback. To się bardzo często zdarza przy braniu narkotyków. Dziwne tylko, że utrzymuje się aż tyle czasu. Przejdź się do lekarza, oni nie gryzą, a może pomogą. Możesz dostać skierowanie do psychologa lub innego specjalisty. Nie ma się co męczyć, warto sprawdzić.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
7
Dołączył(a)
26 paź 2016, 12:05

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Przeskocz do