Szereg zaburzeń ze strony układu nerwowego - jakie przyczyny

Inne zaburzenia.

przez Bagatelka 12 wrz 2016, 13:28
Przerabiałem wszystkie objawy ze strony psychiki - psychozy, depresje, lekkie manie, zok, objawy wegetatywne i lękowe.
Ze strony ciała mam zaburzenia widzenia pod postacią śniegu optycznego, błysków i innych objawów ocznych - oczy mam zdrowe.
Mam szumy uszne, drżenia mięśniowe, okresowe problemy z funkcjami poznawczymi - luki w pamięci, trudność w przypomnieniu sobie, co robiłem obecnego dnia.
Mam zdiagnozowane szereg zaburzeń pamięci, które mam utrwalone np. osłabiona pamięć słuchowa. Okresami mam problemy z chodzeniem, jakbym był pod wpływem czegoś. Okresowe problemy z mówieniem - nie gramatyczne mówienie, lekkie chwilowe bełkotanie.

Mam z tymi rzeczami problem od wielu lat, a z innymi już kilkanaście lat - śnieg optyczny, szumy uszne.

Miałem robione TK i dwa razy MRI. Żadnych zmian, nawet tych mało znaczących. Badania na triadę organiczną nic poważnego nie wykazały. Wiele razy miałem badanie EEG i cały czas wychodzi ono padaczkowe ze strony skroni, nawet mimo brania leków.

Co się ze mną k*rwa dzieje? Badania nie wykazują jakiegoś guza, demielinizacji itd. a ciągle coś się pojawia. :!:

Nigdy nie ćpałem, alkoholu nie piję, papierosów nie palę.
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

przez ekspert_abcZdrowie 14 wrz 2016, 14:49
Bagatelka, skoro badania neurologiczne niczego nie wykazują, to być może objawy są tylko i wyłącznie konsekwencją problemów natury emocjonalnej, np. nerwicy. Fizycznie, anatomicznie jest wszystko OK, ale mimo wszystko pojawiają się nieprzyjemne dolegliwości. Czy byłaś u psychiatry? Konsultowałaś się? Czy bierzesz aktualnie jakieś leki?
Psycholog

przez Bagatelka 17 wrz 2016, 11:15
Chodzę do psychiatry od 7 lat.

Wczoraj robiłem test na inteligencję z psychologiem i niczego nie umiałem z działu arymetryki, bardzo źle wyszło układanie historyjek obrazkowych.

Leki biorę, te co mam w podpisie.
Nie jestem niewiastą biurwa!

Paroksetyna 20mg, Pregabalina 600mg, Lewetiracetam 2000mg
Witamina D 2000 j.m, Omega 3 2000mg, Tran 10ml

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rabinizm 17 wrz 2016, 14:14
Sprawdź magnez.

Sortuj wg