Jakich ludzi się boicie?

Inne zaburzenia.

Jakich ludzi się boicie?

przez nieboszczyk 01 sie 2016, 11:00
jebał pies motłoch.pasje są od tego aby mieć wyjebane na ludzi którzy są zazwyczaj gównozjadami,mają swój urojony majestat którego broń boże nie wolno obrazić w żaden sposób i którzy roją sobie że jak mi pożyczą długopis,linijkę to oddam im ten długopis czy linijkę ale z trądem w postaci lepromatycznej i poco poznawać innych?.ale czy napewno?tu pojawia się problem.nie można całkowicie spełniać się w pasjach zabierając swojego kałasznikowa,ZPU 4,PTRD 41 czy Barrett M82,pojechać z tym do Kornwalii i walić bez opamiętania do Kornijskich klifów napawając się dzwięcznymi rykoszetami i ładnymi lejami wejściowymi w granicie z odległości kilometra czy na swojej paralotni polatać sobie nad miastem zażywając pozytywnej adrenaliny i przestrzennej wolności bo fizycznie nie masz zdrowia przez co zapomnij o zezwoleniach czy licencjach.niestety trzeba iść do określonego obiektu,zapłacić instruktorowi,zadzwonić do pilota paralotni/skoczka spadochronowego który przed lotem przypnie cie pasami do swojego ciała i umówić się z nim na określony termin a to znacząco obrzydza pasje.instruktor może dziwnie się zachowywać a pilot/skoczek spadochronowy może ci odmówić obsługi ni z gruszki ni z pietruszki.samopas można jedynie zrobić sobie wypad do Auschwitz Birkenau gdzie nikt za tobą nie łazi i nikt cie nie obcina.można zamknąć sie w domu,pospuszczać zasłony i nie wychodzić całymi tygodniami ale niestety jedzenie się szybko kończy i trzeba wyjść do sklepu,opłaty trzeba zrobić.

Jakich ludzi się boicie?

przez salir 02 sie 2016, 21:57
Boję się też ludzi którzy nie mają już nic do stracenia bo są zdolni do wszystkiego....

Jakich ludzi się boicie?

przez ExAnima 02 sie 2016, 23:13
Małych, szalonych, zaczepnych i przy tym nieopanowanych :P
In the land of the blind, the one-eyed man is king.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jakich ludzi się boicie?

przez helloafrica 06 sie 2016, 08:49
Mój kumpel boi się swojej żony, kiedyś przyznała mu się, że śni jej się że uderza go młotkiem w głowę, tak dla zabawy i że później sobie żartują jakie to było zabawne i że ten sen miała już kilka razy. Kobieta podobno uwielbia horrory, kiedy wypruwają flaki z jakiegoś gościa ona się śmieje zamiast się bać... Nie wiem co sądzić o tej całe sprawie, troche przerażające.
helloafrica

Jakich ludzi się boicie?

przez Ḍryāgan 06 sie 2016, 09:45
Boje się kosmitów, Niemampomysłu jest kosmitką
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Jakich ludzi się boicie?

przez Monster6 06 sie 2016, 11:28
helloafrica, Ja też na horrorach się śmieje.Żaden mnie nie rusza.Jak już ''ponoć'' robi się strasznie to dla mnie to jest śmieszne.Co do tego jakich ludzi się boję to zależy od fazy w jakiej jestem.W depresji potrafię się bać każdego a w manii nikogo.
Choroba afektywna dwubiegunowa typ I
''Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.''

Sortuj wg