Jakich ludzi się boicie?

Inne zaburzenia.

Jakich ludzi się boicie?

przez Niemampomysłu 14 lip 2016, 12:36
Liber8 napisał(a):
Niemampomysłu napisał(a):Oddział mi już proponujecie? Tak ze mną źle?

Na oddział dzienny wpada się jak do klubu fitness albo na spotkania scrabblowe, do pięciu razy w tyg. - co jest złego w takiej poradzie? Nie da się przez internet stwierdzić czy jest z kimś źle czy dobrze, jak poczułaś się urażona to przepraszam.
Też spędzam trochę czasu przed monitorem, nie mam znajomych i nie wyobrażam sobie sytuacji w której miałbym kupić prezent i lecieć do kogoś w odwiedziny, niezapowiedziane. Przerabiałem oddział dzienny, zaraz po zamkniętym :D To idealne miejsce do nawiązania znajomości, nawet nie traktuję tego jako pobyt w szpitalu - jak coś wypadnie to można nie przyjść, a jak się przyjdzie, to w miłej atmosferze gotuje się kalafiorową, razem z osobami posiadającymi lekkie problemy psychiczne, lub zdrowymi - z tego typu grup wsparcia korzystają też osoby zdrowe, stare, samotne, które spędzają życie w 4 ścianach i nie mają się do kogo odezwać.

...nie wiem czy coś takiego jest w Kielcach. Nie wiem czy chce nawiązywać juz jakiekolwiek znajomości. Trafiam na ludzi którzy prędzej czy później i tak mnie olewają.

Jakich ludzi się boicie?

przez Niemampomysłu 14 lip 2016, 12:38
nieboszczyk napisał(a):boje sie zdrowych bo myślą i wiedzą za ciebie.

...prawda. To czasami mnie irytuję ale ostatecznie i tak odczuwam przed nimi strach.

Jakich ludzi się boicie?

przez nieboszczyk 14 lip 2016, 12:57
najlepsi byli ci którzy po jednym spojrzeniu na mnie spytali na co jestem chory? albo mówili że wyglądam na chorego wogóle mnie nie znając.ci ludzie zachowali się jak ci którym wystąpiła erekcja prącia na sam widok dziewczyny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jakich ludzi się boicie?

przez Niemampomysłu 14 lip 2016, 13:13
nieboszczyk napisał(a):najlepsi byli ci którzy po jednym spojrzeniu na mnie spytali na co jestem chory? albo mówili że wyglądam na chorego wogóle mnie nie znając.ci ludzie zachowali się jak ci którym wystąpiła erekcja prącia na sam widok dziewczyny.

...tym bardziej nie ma czym się przejmować. Takie zachowanie to nic nowego i wątpię żeby kiedykolwiek to się w ludziach zmieniło. Jest podobnie kiedy ktoś opisuję najpierw Twój wygląd nie znając Cię. To zawsze będzie i nic z tym nie zrobimy. Wystarczy to ignorować i robić swoje.

Jakich ludzi się boicie?

przez nieboszczyk 14 lip 2016, 13:29
boje sie też brązowookich bo ich oczy wyglądają jak oczy zmarłych po drugie nieznajomi którzy do mnie podchodzili i obściskiwali mnie mieli wlasnie brązowe oczy więc za takimi oczami kryją sie jakieś problemy z emocjami i to poważne.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Jakich ludzi się boicie?

przez Niemampomysłu 14 lip 2016, 13:33
nieboszczyk napisał(a):boje sie też brązowookich bo ich oczy wyglądają jak oczy zmarłych po drugie nieznajomi którzy do mnie podchodzili i obściskiwali mnie mieli wlasnie brązowe oczy więc za takimi oczami kryją sie jakieś problemy z emocjami i to poważne.

...czuj się uciskany przez moją osobę. Mam piwne oczy ale mama twierdzi że to brąz. Stanowie zagrożenie dla życia ludzkiego.

Jakich ludzi się boicie?

przez nieboszczyk 14 lip 2016, 13:51
najlepsze było że jeden z tych brązowookich osobników mało mi karku nie złamał bo go puściłem kiedy mnie obściskiwał przy ludziach natomiast inny zaprosił mnie do łóżka po 2 dniach znajomości.jeszcze inny tym zachowaniem zabrał mi pasje.czyli coś jest z tymi ciemnookimi.to jakaś zemsta z ich strony za zniewage od natury?

Jakich ludzi się boicie?

przez Niemampomysłu 14 lip 2016, 13:55
nieboszczyk napisał(a):najlepsze było że jeden z tych brązowookich osobników mało mi karku nie złamał bo go puściłem kiedy mnie obściskiwał przy ludziach natomiast inny zaprosił mnie do łóżka po 2 dniach znajomości.jeszcze inny tym zachowaniem zabrał mi pasje.

...mężczyzna zapraszał Cię do łóżka? Szkoda, że ludzie nie zapraszają na koncerty. Coś może w tym być bo sama czuję jak ludzie się płoszą na mój widok.
Ostatnio edytowano 14 lip 2016, 13:57 przez Niemampomysłu, łącznie edytowano 1 raz

Jakich ludzi się boicie?

przez nieboszczyk 14 lip 2016, 13:57
nie.kobieta.mężczyzna zabral mi pasje.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Jakich ludzi się boicie?

przez Niemampomysłu 14 lip 2016, 13:59
...co to za pasja?

Jakich ludzi się boicie?

przez nieboszczyk 14 lip 2016, 14:01
strzelectwo.ta pasja mi w pełni zastępuje wszelkie kontakty interpersonalne i seksualne których w młodszych latach bardzo potrzebowałem wskutek czego moge mieć wyj###ne na wszystkich.tak wyj###ne aż to innym się udziela.nawet jak wylatuje za granicę to głównie poto aby pozwiedzać a poznawanie ludzi zwykle na zasadzie poznac kogoś przez kogoś to produkt uboczny tych samotnych wypadów

Jakich ludzi się boicie?

przez Niemampomysłu 14 lip 2016, 14:15
nieboszczyk napisał(a):strzelectwo.ta pasja mi w pełni zastępuje wszelkie kontakty interpersonalne i seksualne których w młodszych latach bardzo potrzebowałem wskutek czego moge mieć wyj###ne na wszystkich.tak wyj###ne aż to innym się udziela.nawet jak wylatuje za granicę to głównie poto aby pozwiedzać a poznawanie ludzi zwykle na zasadzie poznac kogoś przez kogoś to produkt uboczny tych samotnych wypadów

...gdzie ostatnio byłeś?

Jakich ludzi się boicie?

przez nieboszczyk 14 lip 2016, 14:17
postrzelać czy za granicą?

Jakich ludzi się boicie?

przez Niemampomysłu 14 lip 2016, 14:19
...nic nie wiem o strzelaniu. Jeszcze mniej wiem o granicach. Mój mózg jest słaby i chcę wiedzieć co z podróżami. Gdzie ostatnio byłeś za granicą?

Sortuj wg