Daddy issues - skłonność do mężczyzn z tzw. pozycją ;-) ?

Inne zaburzenia.

przez NN4V 09 maja 2016, 09:52
Nymphette napisał(a):
mrau napisał(a):
Nymphette napisał(a):ale co do tego ma moja wypowiedź w tamtym wątku, bo nie widzę zależności ? bez złośliwości pytam, serio mnie zaciekawiłaś :-) Mogłabyś trochę rozwinąć swoją wypowiedź dotyczącą wpływu społeczeństwa ? :-)

w swojej wypowiedzi w 2gim watku wyrazasz postawe osoby oczekujacej na akcje innej osoby, czyli wyrazesz ze cos ci sie nalezy a tamten powinien ci to dac; tutaj przeplata sie to z dzialaniem spoleczenstwa - mezczyzna ktory nie daje lub nie chce dawac jest niepelnowartosciowy a przynajmniej tak powinno sie uwazac;
o ile duza czesc kobiet uwaza ze spolecznestwo tylko od nich bierze i nic nie dostaja wzamian, to jednak moim zdaniem uklad jest odwrotny; i zanim zacznie mi tu jakas kolejna feministka plakac - nigdy nie mowilem ze temu sa winne kobiety;

Ależ ja jestem w stanie po części się z Tobą zgodzić :-) ...

A ja nie. Oczekiwania (preferencje) kobiet (facetów zresztą też) pozostają niezmienne przez tysiąclecia. Są też bardzo podobne w plemionach nie znających kultury zachodu, feministek i innych najrozmaitszych oszołomów. Te preferencje są transmitowane genetycznie i działa na nie ewolucyjny filtr sukcesu rozrodczego. Filtr eliminujący preferencje nieoptymalne dla transmisji (czyli posiadania potomstwa - bo bez niego brak transmisji). Stąd preferencje kobiet, wybierających na partnerów mężczyzn nie zapewniających im (i ich potomstwu) przeżycia, podlegają redukcji w drodze ewolucji. Tak samo z facetami - dlatego praktycznie wszyscy (z wyjątkiem mutantów) preferują kobiety płodne (czyli w wieku 20-30). To są fakty dowiedzione i opisane w literaturze, którą przytoczyłem. Cała reszta, to narzucenia kulturowych konstruktów, które stanowią jedynie wypadkową panujących stereotypów.

Dlatego bez rzetelnej wiedzy o rzeczywistych mechanizmach wszelka dyskusja zostanie zmieniona w bełkot stereotypów opartych na (zwykle fałszywych) przekonaniach. Codziennie widzę, jak słońce obiega ziemie dookoła. Tylko wiedza, że jednak jest inaczej, daje świadomość iluzji własnych doświadczeń.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez mrau 09 maja 2016, 20:14
NN4V napisał(a):A ja nie.

a ty geniuszu jak zawsze - mowisz nie, a w ani jednym slowie nie podwazyles moich slow; wedle twojej teorii natura powinna twoje geny odfiltrowac

przez Reynevan 09 maja 2016, 23:45
mrau napisał(a):
NN4V napisał(a):A ja nie.

a ty geniuszu jak zawsze - mowisz nie, a w ani jednym slowie nie podwazyles moich slow; wedle twojej teorii natura powinna twoje geny odfiltrowac

:lol:
Reynevan

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez atic 10 maja 2016, 00:19
Jak chodziłem do liceum, koleżanki mówiły, że zwalają sobie pipe pod niego:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
atic

przez Cognac 10 maja 2016, 00:52
Podoba mi się ten wątek;)

Coś w tym jest. Też mam około 20-parę lat i również najbardziej podobają mi się mężczyźni dużo starsi - ponieważ są potocznie rzecz ujmując bardziej "ogarnięci" niż moi rówieśnicy, którzy mało co mają w głowie (zajmują ich podróże, sport, imprezy w akademiku - LITOŚCI......). Starsi są pociągający przede wszystkim intelektualnie - mają głębsze przemyślenia, a to jest to, co najbardziej mnie w ludziach fascynuje.

Uff, ale fajnie, że znalazłam ten wątek i mogłam to w końcu gdzieś napisać..... :why:
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

przez atic 10 maja 2016, 00:56
myślę, że jest to generalne upodobanie.
dwudziestoparoletnie dziewczyny najbardziej lubią facetów w wieku 35-45lat, dlatego aktorzy w tym wieku robią największą karierę.
atic

przez Cognac 10 maja 2016, 00:58
A czy ci faceci lubią takie młode siksy?:D Nie sądzę ;) Raczej postrzegają nas jak dzieci :why:
Mój blogowątek na forum.

przez Reynevan 10 maja 2016, 01:05
Cognac napisał(a):A czy ci faceci lubią takie młode siksy?:D Nie sądzę ;) Raczej postrzegają nas jak dzieci :why:

Idealne połączenie: ładne, młode dupeczki ;) i mądrzy, starsi dupeczkowie.
"Te" starsze często są już nieatrakcyjne (pomijając ich płodność), a "ci" młodsi mają jeszcze siano w głowie. ;)
Ostatnio edytowano 10 maja 2016, 01:08 przez Reynevan, łącznie edytowano 1 raz
Reynevan

przez Cognac 10 maja 2016, 01:07
Reynevan napisał(a):Idealne połączenie: ładne, młode dupeczki ;) i przystojni, starsi dupeczkowie.
"Te" starsze często są już nieatrakcyjne (pomijając ich płodność), a "ci" młodsi mają jeszcze siano w głowie. ;)

Wątpię! Z paru rozmów, jakie przeprowadziłam, wynikało, że traktują raczej jak "córeczkę". Łeeeee.
Mój blogowątek na forum.

przez Reynevan 10 maja 2016, 01:09
Cognac napisał(a):traktują raczej jak "córeczkę"

Łolaboga, jak to?
A może to janusze byli? xD

Zmieniłem wcześniej na "mądrzy", bo w sumie to ma większe znaczenie niż uroda osobnika płci brzydszej.
Reynevan

przez atic 10 maja 2016, 01:13
Cognac, lubią wasze tyłki i piersi, co do reszty to nie jestem pewien.
atic

przez Reynevan 10 maja 2016, 01:19
atic napisał(a):Cognac, lubią wasze tyłki i piersi, co do reszty to nie jestem pewien.

Gieneralizacja albo obrzydzanie silnej konkurencji :pirate:

Ale przeca w sumie młody koleś też może mieć pozycję. Ja, jak dorosnę, zostanę bogaty i wszystkie będo moje.
Reynevan

przez atic 10 maja 2016, 01:28
Reynevan, oczywiście, że generalizacja, przecież nie bede rozpatrywał każdego z osobna ;)
atic

przez Cognac 10 maja 2016, 01:33
Reynevan napisał(a):Ale przeca w sumie młody koleś też może mieć pozycję. Ja, jak dorosnę, zostanę bogaty i wszystkie będo moje.

Tak zrób! A skoro mówimy tu o fantazjach, to jeszcze noś się w garniturach, skórzanych, błyszczących butach;)
Mój blogowątek na forum.

Sortuj wg