Jestem gejem...

Inne zaburzenia.

Jestem gejem...

przez jakub358 23 maja 2016, 22:54
Dupyé napisał(a):
W sprzeczności z religią,
Są wyznania na świecie(nie tylko chrześcijańskie) i nawet w Polsce, które akceptują gejów u siebie...

Ciągle mówisz o tych terapiach dla gejów i jedno mnie ciekawi. Dlaczego zawsze są one silnie powiązane z religią? Po drugie już była taka jedna organizacja(oczywiście religijna), która "leczyła" gejów i szczyciła się jaki ma wysoki poziom "wyleczalności". Co się okazało po czasie? Że skuteczność wynosiła... 0% i sam dowodzący tą "lecznicą" przyznał się do manipulacji.

Ponieważ, o ile sam h. nie jest traktowany jako zaburzenie, o tyle h. egodystoniczny już nim jest (nie akceptowany). Można się z nim pogodzić, lub nie. Na terapie wychodzenia z h. decydują się praktycznie tylko osoby wierzące - ze względów religijnych.

A tak gwoli ścisłości, to aprobuje osoby homoseksualne (w tym gejów) i współczuje im głęboko. Zazwyczaj mają w życiu ciężej. Wiem po sobie :?

Jestem gejem...

przez jakub358 23 maja 2016, 22:55
Wołodi napisał(a):Czy naprawdę nikt z was nie widzi że ten temat to troll? Ja się skapnąłem po udawaniu pokemonów, mam nadzieję że wy też szybko?

Myślę, że to nie jest prowokacja

Jestem gejem...

przez mrau 02 cze 2016, 23:43
ja najbardziej wspolczuje jakubowi, tak nienawidzi siebie, ze na cale gejostwo mu sie przerzucilo; prawda taka, ze mowisz caly czas o sobie i dobrze o tym wiesz;
to jest spoleczenstwo w ktorym ja sam bylem ponad 100 razy juz pytany czy jestem gejem - kto glupio pyta, ten tak naprawde chce;

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg